Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ahj pedig igazán megkeresnéd, te szenvednél vagy két órát mire meglenne, és Dita meg egy : jaaaajjj téény leg bocsi val le is tudná :D

Na hát pont ezért nem keresem meg. :D 14 éve vagyok nős, egy kicsit kezdem kiismerni a nőket. :rolleyes:

Kedveseim, a 2403-as oldalon köszöntem el, Zotya a 2405-ös oldalon reagált egy másik hsz.-emre. ;) Attól, hogy nő vagyok, nem vagyok feltétlen hülye is. :D

Egyébként Ti is hiányoztatok! :D

Link to comment
Megosztás:

alkalmasabb a célra :D :D :rolleyes:

szerinted akkor itt irogatnék?

Nem tudom..igen? Nem? :D

Kedveseim, a 2403-as oldalon köszöntem el, Zotya a 2405-ös oldalon reagált egy másik hsz.-emre. :D Attól, hogy nő vagyok, nem vagyok feltétlen hülye is. :P

Egyébként Ti is hiányoztatok! :D

Erre nem is céloztam/utaltam/gondoltam. :D Ellentétben az egyik újdonsült hölgyismerősőmmel, akinek írtam tegnap emailt, ma mentem oda dolgozni, elindulás előtt megnéztem a gépet, még nem válaszolt. Odaértem, kérdem levelezést nem nézted meg? Ja, nem mindjárt....bemegy, kijön, néz rám, na mondom válasz? Elküldtem emailben. ;) :D Ott álltam előtte. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem tud valaki Komplett f-astra bőrt? Félbőr. Legjobb a gyári. De ha valaki meg tuningolta a plüssöt SZÉPEN, az is jó. Esetleg ocsó bőrözőt? STB

Erről jut eszembe, ma láttam egy B corsat 3 door-t és fuel bőr volt benne minden, nagyon cép volt, csak nekem nincs kamerás mobilom ezért nem tudtam lefényképezni. De ez házituning lehetett vagy jött ki ebből a corsaból gyárilag bőr belsős is?

Gondoltam ez ide elfér :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem tud valaki Komplett f-astra bőrt? Félbőr. Legjobb a gyári. De ha valaki meg tuningolta a plüssöt SZÉPEN, az is jó. Esetleg ocsó bőrözőt? STB

Erről jut eszembe, ma láttam egy B corsat 3 door-t és fuel bőr volt benne minden, nagyon cép volt, csak nekem nincs kamerás mobilom ezért nem tudtam lefényképezni. De ez házituning lehetett vagy jött ki ebből a corsaból gyárilag bőr belsős is?

Gondoltam ez ide elfér :rolleyes:

Corsa bőr szerintem nem volt gyárilag. Bőröztetni akarsz?

Link to comment
Megosztás:

Szasztok

Nem tud valaki Komplett f-astra bőrt? Félbőr. Legjobb a gyári. De ha valaki meg tuningolta a plüssöt SZÉPEN, az is jó. Esetleg ocsó bőrözőt? STB

Itt nálunk 140ezerért bebőrözik komplett az egész belsőt... Még a fejtámlát is... alumínium huzallal még felíratott is hímeznek a kárpitba...Ku*va jól néz ki. Szerintem jobb mint a gyári..Ilyet ritkán mondok, de tényleg igényesben néz ki :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

Itt nálunk 140ezerért bebőrözik komplett az egész belsőt... Még a fejtámlát is... alumínium huzallal még felíratott is hímeznek a kárpitba...Ku*va jól néz ki. Szerintem jobb mint a gyári..Ilyet ritkán mondok, de tényleg igényesben néz ki :rolleyes: ;)

Láttál már jó állapotú gyári bőrt? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.