Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Lehet sérült a fólia.

Miért ne mehetnél? :D

Fólia :D ?

Azt nem vizsgálódtam meg,de hamar lefutok szétkapom,oszt kiderűl :D

Azért nem mehetek,mert a motor nem engedi,és akkora sebesség eléréséhez kell kb 20 km :D ;) :D

Na köszi,menek le sunázom a bulát,őőőőőő búrát hátul :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Fólia :D ?

Azt nem vizsgálódtam meg,de hamar lefutok szétkapom,oszt kiderűl :D

Azért nem mehetek,mert a motor nem engedi,és akkora sebesség eléréséhez kell kb 20 km :D ;) :D

Na köszi,menek le sunázom a bulát,őőőőőő búrát hátul :rolleyes:

Tudod, ahova betekered az izzzókat, lehet felgyűrődött vagy valami.

Link to comment
Megosztás:

Az asszonynak nézegetek valami gépjárművet, szerintetek ez hogy viselkedik amikor bekapcsolod a klímát? Klikk ide! :rolleyes:

Ilyen sz@rt árulnak nálunk is, vagyis ki van téve az autósbolt elé amelyikben szoktam vásárolni. Már nem emlékszem az irányárra, de arra igen, hogy qrva ronda és ahhoz képest még drágán is adják és azzal próbálják eladni, hogy keveset fogyaszt(4-5l). Igaz, ez itt nálunk 800ccm-s mocival volt, ha jól rémlik...mindegy, okádék...szerintem. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha nem használod, akkor is eszik. Az etalont sem bírja. Ráadásul a féltengelyt sem tudná felhasználni benne Zotya.

Na és mit ledezne be rajta? :rolleyes: ;)

Mé', a hintóba nem szerelhetne astra féltengelyt? Én simán kinézem belőle. :D :D ..és dinamós-ledes kivilágitást is szerkesztene rá, nehogymá' sötétedés után ne lehessen vele közlekedni!? Pezós/kórházparkolós talik után mivel menne haza? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mé', a hintóba nem szerelhetne astra féltengelyt? Én simán kinézem belőle. :D :D ..és dinamós-ledes kivilágitást is szerkesztene rá, nehogymá' sötétedés után ne lehessen vele közlekedni!? Pezós/kórházparkolós talik után mivel menne haza? :D :D

Én a lóra gondoltam. :D :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

Na ittend vagyok,megnéztem az óra hátulját,és valahogy mégis csak ki voltak égve az izzók,

pedig de. még nem :rolleyes:

Mindegy ,a régi óra izzóit átraktam és láss csodát ;)

De még egy kérdés,hogy lehet e ugyan ilyen foglalatú izzót venni,ami erősebben világít,és nem sárga hanem fehér?

Link to comment
Megosztás:

Na ittend vagyok,megnéztem az óra hátulját,és valahogy mégis csak ki voltak égve az izzók,

pedig de. még nem :rolleyes:

Mindegy ,a régi óra izzóit átraktam és láss csodát ;)

De még egy kérdés,hogy lehet e ugyan ilyen foglalatú izzót venni,ami erősebben világít,és nem sárga hanem fehér?

Igen, van ugyanilyen foglalatú, de halogén izzó, ami a digit órákban is volt. Asszem 5 wattos és 1000huf körül van darabja.

Link to comment
Megosztás:

Na ittend vagyok,megnéztem az óra hátulját,és valahogy mégis csak ki voltak égve az izzók,

pedig de. még nem :rolleyes:

Mindegy ,a régi óra izzóit átraktam és láss csodát ;)

De még egy kérdés,hogy lehet e ugyan ilyen foglalatú izzót venni,ami erősebben világít,és nem sárga hanem fehér?

Ebből ledesítés lesz. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, van ugyanilyen foglalatú, de halogén izzó, ami a digit órákban is volt. Asszem 5 wattos és 1000huf körül van darabja.

Ebből ledesítés lesz. :D :D

1000Ft/db :D

Még jó hogy van :D De ha kell hát kell!

Neeeem lesz led :rolleyes:

Csak picit erősebb fény(aztán később led) ;)

Link to comment
Megosztás:

1000Ft/db :D

Még jó hogy van :D De ha kell hát kell!

Neeeem lesz led :rolleyes:

Csak picit erősebb fény(aztán később led) ;)

http://www.nefelejts.hu/nefelejts/index.ph...t&Itemid=27

http://www.ultimatestyling.com/products/de...mhtml?code=2937

Erre gondoltam. :D

B10D vagy 64124MF néven megtalálod, most találtam olyan helyet, ahol 800 huf-ért is kapható. Viszont kérdéses, hogy a gyári 2W helyett a mfal kibírja-e az 5W-ot.

Link to comment
Megosztás:

HELLÓ BELLÓ

Még mindig BŐR in-da house.

Következő valaki B-omega üllései ELSŐK , beférnek az F-classeba? Ugyan is van egy komoly fekete bőr FULL elektromos füthető omi szék. Tetszik is csak befér-e?

Szerintem az már fotel az F-éhez képest, szóval a válaszom, rövid és tömör: NEM :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.