Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szegény ló :D Kíváncsi lennék, hogy váltana benne sebességet. :D

Outómatát vennék. Elég pár vezényszó: Gyííí!, meg Hőőő! :D

Ha nem használod, akkor is eszik. Az etalont sem bírja. Ráadásul a féltengelyt sem tudná felhasználni benne Zotya.

Na és mit ledezne be rajta? :rolleyes: ;)

A szemellenzőt. :D

Ilyen sz@rt árulnak nálunk is, vagyis ki van téve az autósbolt elé amelyikben szoktam vásárolni. Már nem emlékszem az irányárra, de arra igen, hogy qrva ronda és ahhoz képest még drágán is adják és azzal próbálják eladni, hogy keveset fogyaszt(4-5l). Igaz, ez itt nálunk 800ccm-s mocival volt, ha jól rémlik...mindegy, okádék...szerintem. :D

Ja-ja, nálunk olyan 200-tól mennek felfele, de most nem vagyok teljesen biztos benne, hogy kismocijogsivel vezethető-e, mert ha igen akkor a B-s jogsi árával egyből csökkenne a vételár. :D

Link to comment
Megosztás:

Ja-ja, nálunk olyan 200-tól mennek felfele, de most nem vagyok teljesen biztos benne, hogy kismocijogsivel vezethető-e, mert ha igen akkor a B-s jogsi árával egyből csökkenne a vételár. :rolleyes:

Zotya, ha én az asszony kispókját ilyenre akarnám cserélni, örülhetnék, ha a nappaliba beengedne, nemhogy a hálószobába......

Amúgy a kismocis engedély tudtommal csak 50 köbcentiig használható....

Link to comment
Megosztás:

találtam a vaterán:Visit My Website. :rolleyes: csak nem talélom benne a tuningot?

Még egy érdekeség:Visit My Website.chrom!

Motortartó, gumi nélkül? LOL.

Ez meg miért érdekesség? Ez fos.

A motortartó gumi nélkül azért tuning mert könnyebb mint gumival?! :D

Ilyen könyöktámasz meg bárhol kapható, semmit érő vacak - egyetértek Zolival - igy is izléstelen és nem is szolgál igazán a célnak megfelelően viszont a "króm" is rövid időn belül lejön és még rondább lesz(egy ismerősnek van ilyen bóvlija). ;)

Link to comment
Megosztás:

A motortartó gumi nélkül azért tuning mert könnyebb mint gumival?! ;)

Ilyen könyöktámasz meg bárhol kapható, semmit érő vacak - egyetértek Zolival - igy is izléstelen és nem is szolgál igazán a célnak megfelelően viszont a "króm" is rövid időn belül lejön és még rondább lesz(egy ismerősnek van ilyen bóvlija). :rolleyes:

Meg legalább forró mikor süti a nap.... :D

Link to comment
Megosztás:

Zotya, ha én az asszony kispókját ilyenre akarnám cserélni, örülhetnék, ha a nappaliba beengedne, nemhogy a hálószobába......

Amúgy a kismocis engedély tudtommal csak 50 köbcentiig használható....

Nem tudom, nem valami tiszta a kép, a legfrisebb infó amit találtam róla:

[Frissítve: 2010. január 19. 15:01]: a KRESZ módosításnak köszönhetően a segédmotoros-kerékpár fogalma a következő: külön jogszabályban L1e járműkategóriába sorolt kétkerekű, L2e járműkategóriába sorolt háromkerekű jármű, továbbá az L6e járműkategóriába sorolt quad és mopedautó. Tehát segédmotornak minősül a mopedautó. Személyt szállítania három- vagy négykerekű segédmotoros kerékpárral akkor szabad, ha a jármű vezetője a 17. életévét betöltötte.

Link to comment
Megosztás:

Ilyen sz@rt árulnak nálunk is, vagyis ki van téve az autósbolt elé amelyikben szoktam vásárolni. Már nem emlékszem az irányárra, de arra igen, hogy qrva ronda és ahhoz képest még drágán is adják és azzal próbálják eladni, hogy keveset fogyaszt(4-5l). Igaz, ez itt nálunk 800ccm-s mocival volt, ha jól rémlik...mindegy, okádék...szerintem. :rolleyes:

;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, nem valami tiszta a kép, a legfrisebb infó amit találtam róla:

[Frissítve: 2010. január 19. 15:01]: a KRESZ módosításnak köszönhetően a segédmotoros-kerékpár fogalma a következő: külön jogszabályban L1e járműkategóriába sorolt kétkerekű, L2e járműkategóriába sorolt háromkerekű jármű, továbbá az L6e járműkategóriába sorolt quad és mopedautó. Tehát segédmotornak minősül a mopedautó. Személyt szállítania három- vagy négykerekű segédmotoros kerékpárral akkor szabad, ha a jármű vezetője a 17. életévét betöltötte.

Az "M" kategória fogalma:

Olyan két-, három- vagy négykerekű jármű, amelyet 50 cm3-t meg nem haladó lökettérfogatú belső égésű motor vagy legfeljebb 4 kW teljesítményű egyéb motor hajt, tervezési végsebessége a 45 km/óránál nem nagyobb és saját tömege legfeljebb 350 kg.

Link to comment
Megosztás:

:D ...de "megpakolva" és városban ám! Pepe eljárna másfél lityiből vele. :rolleyes: ;) :D

Ezt én egy rendes autóval is tudom. És emberek (teljes értékű, nem ledarált halmazállapotú emberek) is elférnek benne, autópályára is kiengednek vele, és még a szőke, apuci ikszötösével járó cuki-cica is észreveszi amikor beáll mellé, nem csak akkor amikor már ráállt a tetejére :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.