Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Á ezek csak a Sims3-al játszanak , van hozzá ezer kiegészítő, stb-stb, úgy vannak vele, hogy lehet nélküle élni, de nem érdemes.

Az egész gépet? Xp -Vista kombináció, ha egyszer letörlöm akkor megy rá a 7. Nekem van jogom a géphez, csak nem férek hozzá. :rolleyes: Le lett védve a gép jelszóval, mert állandóan bekapcsolták. Mondtam lányok hiába kapcsoljátok be, mert apa jelszóval védte le. Kitalálhatjuk mi az? Próbáld ,meg! Csak nem Foltos? (kutyám neve) ;) B+ Vagy nekem nincs fantáziám, vagy nekik van túl sok. :D

Mindkettő :D :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Vannak itt 16V-sek és nem sírnak nagyon :rolleyes: ;) A zafirában X16XEL van. Háát... szereti az olajat. Nem vészes, de cserétől cseréig nem bírja ki, egyszer rá kell tölteni. ;) gond nincs vele amúgy, ha szereti hát egye :D

Az első linken, a kéknek az eleje elég érdekesen áll. A motorháztető, és a maszk illesztésén be lehet szállni, ha véletlenül bezárja az ember a kulcsot :D A maszk embléma nélkül, akkor szokott lenni, amikor cserélik, de nem vesznek rá másik karikásvillámot mert rájönnek mennyibe kerül :D szerintem sanszos hogy le volt tekerve az eleje annak a sasnak :D

Pontosan 2700Ft, most vettem az enyémre :D

Ez a Gödöllői szakrendelő......itt mindenből csak az alap van, erre futja.

Fémnek fém, de nem mágnesezhető, doki azt próbálta elsőre...nem jött be :P

Pedig pont azt találtam ki, hogy menj el egy olyan roncstelepre, ahol ilyen nagy elektromágnessel pakolják a vasat, hátha kirántja a kezedből :D

EZ megér ennyit? Kicsit sokallom érte. Oké, hogy szép meg mittudomén.. de akkoris :D

(ennél is ott az állítható hátsóülés )

Miért csak 17D van ráírva? Vagy nem Isuzu, vagy cserés volt a hátsóajtó.

Link to comment
Megosztás:

Á ezek csak a Sims3-al játszanak , van hozzá ezer kiegészítő, stb-stb, úgy vannak vele, hogy lehet nélküle élni, de nem érdemes.

Sztem az a játék 1 f*s :rolleyes: Olyan mint a 2 csak nagyobb gépre kell... Semmi értelmét nem látom a sims játékoknak. Amikor megvolt kb 2 percig játszottam vele... Méghozzá az első részével, amikor általánosba voltam 7,-es. azaz... 6 évvel ezelőtt is ez volt a véleményem.

Na az enyém is keményen lejelszavazva :D az asszony gyilkolja csak a sajátját :D kert, farm meg lófixfax ;) és főleg imádom az érintőképernyős telómat :D azt nem tudja kezelni így nem piszkálja.. :D :D

Úgy kell azt :D Nekem a GPS-hez nem mer senki hozzányúlni :P

Link to comment
Megosztás:

Vagy nem akarja eladni, csak meg kellett hirdetnie, de ha valaki képes kicsengetni érte ennyit, akkor vigye...

:rolleyes:

Nemtudom mikor jutok el a csergőhöz a hőgombáért. Addig beraktam egy kapcsolót a (kettes-számú :D :D ) vonóhorog-visszajelző helyére. Így tudok lökni neki egy 2-es fokozatot ha forr az agya, de nem megy állandóan. Lehet hogy le fogom párhuzamosítani a gombával ha meglesz az is, és akkor felül tudom bírálni. (Nincs értelme? Tudom, de akkor is én akarok lenni az erősebb, nem hagyom érvényesülni a technikát :D :D :D )

Sztem meg inkább relézd be, akkor talán tovább bírja a gomba ;)

Link to comment
Megosztás:

Sztem az a játék 1 f*s :rolleyes: Olyan mint a 2 csak nagyobb gépre kell... Semmi értelmét nem látom a sims játékoknak. Amikor megvolt kb 2 percig játszottam vele... Méghozzá az első részével, amikor általánosba voltam 7,-es. azaz... 6 évvel ezelőtt is ez volt a véleményem.

Megadom a telefonszámuket, beszélnél velük? :D ;)

Link to comment
Megosztás:

fujcsi

ááááá megvakultam....nem látok ;) :D :D :D

Ez viszont már cééép :D :D :D

ez már signum ;)

...

A szín nem épp a legkedvencebbem de a verda :D :D :D

:D :P

a szín nekem se a kedvenc, fehérbe jobb lenne, viszont a többi autómata volt ;)

Link to comment
Megosztás:

Sztem az a játék 1 f*s :rolleyes: Olyan mint a 2 csak nagyobb gépre kell... Semmi értelmét nem látom a sims játékoknak. Amikor megvolt kb 2 percig játszottam vele... Méghozzá az első részével, amikor általánosba voltam 7,-es. azaz... 6 évvel ezelőtt is ez volt a véleményem.

Úgy kell azt :D Nekem a GPS-hez nem mer senki hozzányúlni :D

jah meg amúgy az egy női játék azér ilyen ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv! 2T fűkaszához ért valaki? Van egy Makita DBC 4510-esem jó kis gép de mostanában gondol egyet és leáll. Néha előtte fuldokló hangot hallat de nem mindig jellemző. Ha leáll utána 90%-ban első rántásra indul de nemsoká úgyis leáll. Valami tipp ha lenne megköszönném mert lenne egy nagyobb melóm vele de így nem merek nekiállni. Gyertyát cseréltem de attól sem változott. előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Üdv! 2T fűkaszához ért valaki? Van egy Makita DBC 4510-esem jó kis gép de mostanában gondol egyet és leáll. Néha előtte fuldokló hangot hallat de nem mindig jellemző. Ha leáll utána 90%-ban első rántásra indul de nemsoká úgyis leáll. Valami tipp ha lenne megköszönném mert lenne egy nagyobb melóm vele de így nem merek nekiállni. Gyertyát cseréltem de attól sem változott. előre is köszi

Nekünk akkor állt le amikor beköpte a gyertyát ;) bár igaz, hogy akkor be se indult :rolleyes:

Valószínű, hogy valami az üzemanyagellátásával van, ha leáll. Nemtudom van-e ezekbe üzemanyag szűrő..?

Link to comment
Megosztás:

Estét'

öcsémet végre sikerült rábeszélnem hogy astrat vegyen. de van egy dilemma:

1.4 si vagy 16V

nekem Si van és nincs gond. 16Vről meg rosszakat hallok. AGR szelep tisztogatás, olajzabálás... mi itt az igazság

lenne itten egy ilyen:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...1.4-16v-3809551

Aggódom hogy rábeszéltem az astrara és bekuja a 16V.vel.

Előre is köszönöm a véleményetek!

Ezt a zöldet láttam élőbe, amúgy nem annyira leharcolt, átlagos szerintem, kissé drágállom. A csomagtartón lévő antenna nem tetszik mondjuk. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nekünk akkor állt le amikor beköpte a gyertyát ;) bár igaz, hogy akkor be se indult :rolleyes:

Valószínű, hogy valami az üzemanyagellátásával van, ha leáll. Nemtudom van-e ezekbe üzemanyag szűrő..?

Van benne most mostam át tiszta benzinnel de azóta nemállt le de az nemjelent semmit mert véletlenszerűen csinálja, van mikor fél tankot kihajtok leállás nélkül vagy akár egy egészet is de rendszeresen visszatérő dolog és mindig egyre rosszabb. Általában az első tank után kezdi.

Link to comment
Megosztás:

Van benne most mostam át tiszta benzinnel de azóta nemállt le de az nemjelent semmit mert véletlenszerűen csinálja, van mikor fél tankot kihajtok leállás nélkül vagy akár egy egészet is de rendszeresen visszatérő dolog és mindig egyre rosszabb. Általában az első tank után kezdi.

Hát érdekes nagyon.. :rolleyes: tehát ha jól értem, 1 tank benzint kihasználsz belőle, aztán pedig újraöntöd, dolgoznál vele és leáll?

Link to comment
Megosztás:

Hát érdekes nagyon.. :rolleyes: tehát ha jól értem, 1 tank benzint kihasználsz belőle, aztán pedig újraöntöd, dolgoznál vele és leáll?

Úgy bizony! Van amikor alapjáraton van hogy nyél gáznál is tök mindegy neki. Nem régi gép 2007-es erő az van benne mint mikor még új volt az nem változott. Ráadásul olcsó se volt meg elméletileg a DBC a profi kategória, mármint minőségileg.

Link to comment
Megosztás:

Úgy bizony! Van amikor alapjáraton van hogy nyél gáznál is tök mindegy neki. Nem régi gép 2007-es erő az van benne mint mikor még új volt az nem változott. Ráadásul olcsó se volt meg elméletileg a DBC a profi kategória, mármint minőségileg.

Nekünk ilyen AL-KO FRS van, ez is nagyon jó kis cucc. Fatert megkérdezem, hogy volt-e már hasonló..?

Link to comment
Megosztás:

Kiajánlod őket ? :D :D

Majd pár év múlva... :D :D :D

:D Sztem nincs annyi szó a világon amivel el lehet mondani, a gyerekeknek hogy az a játék semmirevaló. De majd kinövik

:P Reméljük ;)

Azért jó érzés tudni, hogy nem mindenki pedofil a fórumon. ;)

Tankoltam ma, kicsit benéztem az arányt, 30 liter szesz ment bele, és 10 liter benya. Pedig nem láttam értelmét a felest megkutyulni, de így sikerült. Szegény kutas csávó izzik a feje reggel 6 óta, forró asztfalt, benzinszag, szakad róla a víz, megadtam a kegyelemdöfést: most egy hideg sör jólesne ugye? ;) :rolleyes: Ha szemmel ölni lehetne, most nem rontanám itt a levegőt. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.