Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Fuh ne is mondjátok!

Megjött a jó idő, az én szemeim meg nem tudom, hogy mivel ragasszam a helyükre, mert folyton kiesnek :rolleyes:

Tegnap balcsi :D Amennyi segget meg mellet láttam, hát egy életen át gyónhatnék :D :D

Mindegyik után gyónni kéne? ;) úúúbazz... akkor kezdem most, mert rövid az élet :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

És ha mellé teszed a jelenlegi imprezát, meg a mazda3-at meg a csapott valagú megant...

Az összes mostani autó ugyan úgy néz ki, az a dzájnolás hogy az egyiken a dájnömiklájn föntről indul lefelé, a másikban az az él fordítva van, és stb. Mindegyik hasonlít mindegyikre :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

És ha mellé teszed a jelenlegi imprezát, meg a mazda3-at meg a csapott valagú megant...

Az összes mostani autó ugyan úgy néz ki, az a dzájnolás hogy az egyiken a dájnömiklájn föntről indul lefelé, a másikban az az él fordítva van, és stb. Mindegyik hasonlít mindegyikre :rolleyes:

Akkor marad az F Astra....

Link to comment
Megosztás:

És ha mellé teszed a jelenlegi imprezát, meg a mazda3-at meg a csapott valagú megant...

Az összes mostani autó ugyan úgy néz ki, az a dzájnolás hogy az egyiken a dájnömiklájn föntről indul lefelé, a másikban az az él fordítva van, és stb. Mindegyik hasonlít mindegyikre :D

Ezért imádom a B omegát. :rolleyes: Szemből nézve nagyon brutális, és egyedi. :D

Omerga

Aztán kapott új szemeket, na igy lett igazán dögös. ;)

Omega 2.

Link to comment
Megosztás:

Ezért imádom a B omegát. :rolleyes: Szemből nézve nagyon brutális, és egyedi. :D

Omerga

Aztán kapott új szemeket, na igy lett igazán dögös. ;)

Omega 2.

Erről van szó. Autó formája van, van neki eleje (szép, hosszú, nem a mostani "szélvédő folytatás") és rendes vízszintes félpingpongasztal s.gge, nem pedig egy semmilyenre csapott valami. (ami se nem ferdehátú, mert annyira nem ferde, kombinak nem kombi, mert akkora, és olyan hosszú nincs, de legalább sedan-nak se jó.) :D

Link to comment
Megosztás:

Erről van szó. Autó formája van, van neki eleje (szép, hosszú, nem a mostani "szélvédő folytatás") és rendes vízszintes félpingpongasztal s.gge, nem pedig egy semmilyenre csapott valami. (ami se nem ferdehátú, mert annyira nem ferde, kombinak nem kombi, mert akkora, és olyan hosszú nincs, de legalább sedan-nak se jó.) :D

Igen.

Van eleje.

Van segge.

És az a beltér. :rolleyes: ;)

Imádtam. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem kérdezem meg hogy a szoknyának van -e köze hozzá, mert meg leszek gyepálva :D ;) :D

Nem bántanálak. Egy angyal vagyok. ;) Merjél mást mondani. :rolleyes: :D

Állóképességgel nincs semmi gond. :D :D :D Csak futni ne kellejn. :D

Akkor megnyugodtam. :P

Link to comment
Megosztás:

Jó sokat írtatok még délután arbietoltam :rolleyes: !

Ne kérdezzétek honnan jutott az eszembe, csak leírom......

Magyar órán a tanárnéni felül a tanáriasztal tetejére és szöveget diktál. Egyszer csak Janika odasúgja Pistikének, hogy:

- Én láttam a tanárnéni térdét ;) :D

Tanárnéni meghallja, és rákiált Janikára hogy:

- Janika takarodj haza egy hétig ne is lássalak!!!

Diktál tovább mikor Pista odasúgja Mórickának, hogy:

- Én láttam a tanárnéni combját :D :P

Tanárnéni ezt is meghallja, és felordít:

- Pistike!!! Takarodjál haza egy hónapig ne is lássalak!!!

Eltelik pár perc Móricka feláll és neki áll csomagolni......Tanár kérdőn néz rá:

- Hát te Móricka hova mész :D ?

Húhú Tanárnéni!!!!! Én az előbb olyat láttam, hogy az idén már be se jövök! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.