Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hülyeséget csináltál, kicsit gyüjtögetni kellett volna még, és veszel két telót. :P

Nebassz! És hol volt? :D ;)

Bocs neharagudj, el kellett menni porszívót venni, és akkor még azt mondja nem próbálod ki? De örömmel! ;) Csak kicsit morbid. ^_^ Én sem hívtam le a pincébe, hogy nézd akkus fúró, nem próbálod ki?!? :P

Jobb hátsó ülés alatt volt a fészke :P

Tele kakálva,meg megrágott papírcafatokkal bélelve :D

Link to comment
Megosztás:

Nna megvan, érett/ségizett ember lett belőlem... :P durva, nem? ;) Holnap bizonyítványosztás, de azt tudom hogy a matek 1pont-1% híján 2-es, magyar- angol 4-es, töri 4 vagy 5, föci 5. ^_^ Egész jó, csak a matek bosszant... :D

Októberben csinálj egy emelt szintű javítót ;)

Link to comment
Megosztás:

Tényleg van ilyen teljesítménycsökkenés melegben??

Én nem vettem észre semmi különbséget, kivéve hogy nyáron hamarabb bemelegszik :D apropó, unokaöcsém vett egy ilyen csodát ;)

www.tvn.hu_84432463ae8dd51de26e8604415d17a1.jpg

2.0 TDCi 120 paci :P na gyors unokanővéremmel mentünk is egy kört vele ;) hát nem vagyok elájulva tőle :P nem nagyon hagyná el az enyémét :P talán annyival dinamikusabb, hogy nincs meg az a 2300-3400 közti rugása ^_^ egyenletesebb.. :D

Most nemrég beszéltem itt az ügyfélszolgálaton 1 gumis csávóval.. Azt mondta, hogy 14es acélfelnit, ad 5ezerért/darabot.

Tesa! Lehet holnap vagy holnapután megyek Nyékládházára és ha van kedved jönni elviszlek, na ott nézelődj ;) baromi jó áraik vannak :D nekem 4 darab szinterezett 14" Kadett "viva" felgen kb 14-16 között fog fájni (ha megérkeztek németből) :P :D :D (de van 13-asban és 15-ösben is készletük) csak még előtte megkérdezem nehogy potyára menjek ;) bár ott lehet kapni kupakot is Intra felnibe ;) komoly 500 forintért, így most egyik sem hiányos.. :P :P

Link to comment
Megosztás:

Látszik, hogy sűrűn takarítod a kocsit :P

Hiszed vagy sem,minden héten Pénteken porszívózás,mosás,narancs illatú szilikonmentes spray-el takarítás ;)

De a hátsó ülést nem emelgetem fel mindig,csak havi 1x kb,vagy 2 havonta :D

Deee gondolom ott mindenki takarítgat állandóan ^_^

Link to comment
Megosztás:

Hiszed vagy sem,minden héten Pénteken porszívózás,mosás,narancs illatú szilikonmentes spray-el takarítás :P

De a hátsó ülést nem emelgetem fel mindig,csak havi 1x kb,vagy 2 havonta :D

Deee gondolom ott mindenki takarítgat állandóan ^_^

Röhögni fogsz, én általában azzal kezdem hogy hátsó ülés felhajt, kárpit kitakarít, utána visszahajt, és úgy porszívózom az ülést. Egyszer se hagytam még ki az ülés alját.

Link to comment
Megosztás:

Röhögni fogsz, én általában azzal kezdem hogy hátsó ülés felhajt, kárpit kitakarít, utána visszahajt, és úgy porszívózom az ülést. Egyszer se hagytam még ki az ülés alját.

:D Sejtettem ^_^

Én nem,most sem volt a papíron kívül meg a kis bogyókon kívűl semmi durva :P

Link to comment
Megosztás:

Én nem vettem észre semmi különbséget, kivéve hogy nyáron hamarabb bemelegszik :D apropó, unokaöcsém vett egy ilyen csodát ;)

%7Boption%7Dhttp://s8.images.www.tvn.hu/2010/06/15/17/11/www.tvn.hu_84432463ae8dd51de26e8604415d17a1.jpg

2.0 TDCi 120 paci :P na gyors unokanővéremmel mentünk is egy kört vele ;) hát nem vagyok elájulva tőle :P nem nagyon hagyná el az enyémét :D talán annyival dinamikusabb, hogy nincs meg az a 2300-3400 közti rugása ^_^ egyenletesebb.. :P

Tesa! Lehet holnap vagy holnapután megyek Nyékládházára és ha van kedved jönni elviszlek, na ott nézelődj ;) baromi jó áraik vannak :D nekem 4 darab szinterezett 14" Kadett "viva" felgen kb 14-16 között fog fájni (ha megérkeztek németből) :P :D ;) (de van 13-asban és 15-ösben is készletük) csak még előtte megkérdezem nehogy potyára menjek ;) bár ott lehet kapni kupakot is Intra felnibe :P komoly 500 forintért, így most egyik sem hiányos.. :P ;)

hmmm..... Szivesen mennék , de meló van :D Egész héten.. Még pénteken este is..pedig akkor akartam menni a fóliát csinálni de csúszott

Link to comment
Megosztás:

Szivesen mennék , de..

Annyi baj :D nem nehéz oda találni :P viszont ha azt nézed mibe fáj elmenni és nem ritkának számítóért mész jobban megéri 5-ért helyben venni.. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Én nem vettem észre semmi különbséget, kivéve hogy nyáron hamarabb bemelegszik :D apropó, unokaöcsém vett egy ilyen csodát ;)

http://s8.images.www.tvn.hu/2010/06/15/17/...604415d17a1.jpg

2.0 TDCi 120 paci :P na gyors unokanővéremmel mentünk is egy kört vele :P hát nem vagyok elájulva tőle ;) nem nagyon hagyná el az enyémét :P talán annyival dinamikusabb, hogy nincs meg az a 2300-3400 közti rugása ^_^ egyenletesebb.. :D

Mennyibe fájt? :P

Link to comment
Megosztás:

Nem kérdezted? :D :P

Valaki esetleg egy spanyol tuningszörnyet?? :D :D :D

Olvassátok el a leírást is....."890, 000 ftos optikai tuninggal" ^_^ :P ;) Inkább lett volna 450ezer, és maradék pénzből vett volna szép felniket.......

AAAhhhh ;)

Tetőn beömlő+5 Le

Tuning ablaktörlő a makacs muslinca ellen+5 Le

Tuning spriccelővel hoppá,egyből+ 10 Le

Fényszórómaszk+5 Le

Máris megvan a "tuning" ára :D :P :P

Istenem de .......lol

Link to comment
Megosztás:

Zolinak vannak ülésfűtéshez való gombjai ^_^

Tudok én is szerezni nem azzal van a gond. Hanem még nem tudom melyik vezeték melyik. Meg ugye van légzsák is benne tehát nem volna jó a próbálgatás közbe EL lőni :D Meg haver szal a alkatrész egy teló és kb itt van. Ez mellékes. A többi a bajos. De kösz az Nfot

Link to comment
Megosztás:

Nem kérdezted? ^_^ :D

Nemigazán érdekelt :D nekem úgyse fexik a Ford :P 400-as Mantát akarooooook.. :P

Tetőn beömlő+5 Le

Tuning ablaktörlő a makacs muslinca ellen+5 Le

Fényszórómaszk+5 Le

Ez inkább mind minusz pár lóerő ;) ;) légfogó kacatok :P :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.