Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tudom főnököm, Tudom... Nekem is van barátnőm...aztán...nah.. :P Ment a személyes üzi ;) :P :D :D

Gyááá, ott van ám a kiscsaj ;) :D a hűűhás fotók még olyanok sincsenek mint az ájvivesek.. :D

Há'baromi jól néz ki... :P :P ^_^

Link to comment
Megosztás:

Visit My Website

Ő sem rossz :P szép lábak :D

Ja szép vékonyak, ha kitépném nem is vérezne, egy comb legyen vastag. :D

Hi mindenki!

Azt hallottam ,hogy azért is lehet a rángatás a kocsimban,mert a kipufogógáz visszavezető csővet ki kellene tisztítani ;)

Nekem az hol van,ha van? ;)

Kössze

Sehol, a mienkből kihagyták. :P

Ma egy irodában pakolásztuk a bútorokat, nem volt egyszerű úgy megcsinálni, hogy mindekinek tetszen, meg el is férjenek. Egy csaj nem jött még megnézni hová raktuk az íróasztalát, hát odaraktam a sarokba, mögötte hagytam 80 centi helyet ott mindenki befér. Beviharzik a hölgyemény, olyan 130kiló, egy combja mint az én derekam. :D Aszonygya szerinted az az asztal ott jó helyen van???? ^_^ Öööö, izéééé :P még nincs beállítva, csak odaraktam úgy nagyjából..... :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudtok véletlenül jó bontót Miskolcon és Hajdú-biharban?

előre is kösz!

A 37-esen Szerencs felé láttam párat, Hajdúban meg bőven kerül. :D

Link to comment
Megosztás:

Engem még egyszer se mértek be ;) Fatert már igen....

Bár részemről...ami késik nemmúlik... Sajnos 1szer be fognak ezt tudom... :P

Fő az optimista hozzáállás ;)

Hi mindenki!

Azt hallottam ,hogy azért is lehet a rángatás a kocsimban,mert a kipufogógáz visszavezető csővet ki kellene tisztítani ^_^

Nekem az hol van,ha van? :D

Kössze

Igaz is, csak nem a Te motorodra :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.