Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Csak az a nem mindegy, hogy míg én fiatal vok, te már öreg vagy. :P

Öreg...nézd hogy kinyílt a szája! Dita hol vagy, rakd már helyre! :D ^_^

Azt úgy hijják, hogy bödön. Házi tákolmány a kartergáz megszűrésére, hogy ne jusson az olajsár meg a kosz a folytószelepházba. Így a nagymértékben tisztított kartergáz jut csak be.

Így van. Ez még a régi változat itt nem volt bekötve az alapjárat csöve:

379460.jpg

Itt meg az eredmény:

379468.jpg

Link to comment
Megosztás:

befőttes üveg elég raj. 100% magyar termék :D

Igazából Epk-tól lestem el az ötletet, majd továbbfejlesztem, mert ez kicsit macerás üríteni, ki kell szerelni hozzá, így eltart vagy 5 percig, ha találok jobb megoldást akkor leeresztős lesz, addíg meg marad az uborkásüveg. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Folytatom.

Délután megyek a csajomért a bölcsibe. Beszélünk pár szót a gondozónővel, mire a gyereklánynál történik egy kis rövidzárlat és elkezd szaladni a járdán az úttest felé.

Gondoltam poénkodik, rászólok, hogy álljon meg, erre még jobban szalad. ;) Olyat sprinteltem miniszoknyában és magassarkúban, hogy simán lenyomtam volna egy nigériai gyorsfutót 100-on. Hát nagyjából annyira lehettem kecses, mint egy ellentétes oldalon, átlóban sánta zebra. :P

Ezek után hazafelé jövet 20 cm híján összetörtem a kocsit. Az aki elöttem ment, valami kicsi és kék (ezt nem volt időm pontosabban megfigyelni) hirtelen lefékezett, miközben én egy másodpercre elnéztem oldalra. Beletapostam a fékbe, az ABS iszonyúan "rúgdosta" a fékpedált, de volt egy pillanat amikor biztos voltam abban, hogy nem fog megállni és beleszaladok a másikba. ^_^

Kiderült, hogy a kis kék elött haladó autó utánfutójáról leesett egy kb. 2 méteres deszka.

Hát pár percig remegett a kezem. Azt hiszem ma inkább már nem csinálok semmit.

Vigyázz magatokra Teh ;)

:D

jolvan már nem kell kibeszélni ezt a kis nemiéletemet is :D

Melyiket? a jobbot vagy a balt :D :P

szabadalmaztatni kéne :P

Már van :D Adnak ilyet gyáriba is, csak annyi a különbség hogy nem befőttes üvegből van :P

Link to comment
Megosztás:

Öreg...nézd hogy kinyílt a szája! Dita hol vagy, rakd már helyre! ^_^ ;)

dita nem rak engem sehova, és különben is ráültél a szoknyája alatt a kisszékre? ;)

Ez egy ilyen világ. :D Ma már a kisfiúk nagy szájjal születnek. :P

Hová tenném? :P Mit is kezdhetnék vele? :D A fiatal pasiknak mindent meg kell mutatni és mindenre rá kell őket vezetni, az érett férfiak meg már rutinból tudják. :D :P ...és milyen jól! :P

Link to comment
Megosztás:

Ez egy ilyen világ. ;) Ma már a kisfiúk nagy szájjal születnek. :D

Hová tenném? ^_^ Mit is kezdhetnék vele? :D A fiatal pasiknak mindent meg kell mutatni és mindenre rá kell őket vezetni, az érett férfiak meg már rutinból tudják. :D :P ...és milyen jól! ;)

Kibírom ám hogy ne szóljak bele mindenbe. Most sem szólok bele. :P (Nem. Tényleg nem, csak azért tettem ide ezt a fehér szöveget hogy bekajáljátok hogy jól ideírok valamit, de itt csak semmi van) :P :P

(he-he-he)

lehet hogy agyamra ment a meló...

Link to comment
Megosztás:

Ez egy ilyen világ. ;) Ma már a kisfiúk nagy szájjal születnek. :D

Hová tenném? :P Mit is kezdhetnék vele? :D A fiatal pasiknak mindent meg kell mutatni és mindenre rá kell őket vezetni, az érett férfiak meg már rutinból tudják. :P :P ...és milyen jól! ;)

Öööö, tudnád ezt írásba, adni és elküldeni a következő emailcímre? :szabone..... ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Ez egy ilyen világ. ;) Ma már a kisfiúk nagy szájjal születnek. :D

Hová tenném? :P Mit is kezdhetnék vele? :D A fiatal pasiknak mindent meg kell mutatni és mindenre rá kell őket vezetni, az érett férfiak meg már rutinból tudják. :D :P ...és milyen jól! ;)

Öööö, tudnád ezt írásba, adni és elküldeni a következő emailcímre? :szabone..... ^_^ :P

asszem ehhez se kell többet hozzátennem :P :D

Link to comment
Megosztás:

asszem ehhez se kell többet hozzátennem ;) ;)

Zotya csak poénkodik. :D Ő már megteheti, családos ember. Már nem kell eladnia magát. :D :P

De rég láttam ezt a képet. Tegnap haver elküldte mert ugye ez is elszállt a 160G-s vinyómról.

Amit eddig átküldtél mind megvan, visszaküldjem őket? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Zotya csak poénkodik. :D Ő már megteheti, családos ember. Már nem kell eladnia magát. :P ;)

Amit eddig átküldtél mind megvan, visszaküldjem őket? ^_^

nekem sem kell :P

ajj az aktképekről ne itt beszélgessetek már :D ;)

Igen, Alex a fényező. :P

téged is és viszont?:PP

mi van a felnivel??

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.