Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Te szereted magadat kinoztatni, hogy olyan csajok fotóit nézegeted amelyek nem tetszenek? :) <_< B)

Minden nap megnézem a nap szépét, hátha akad valmi gömbölyű példány, de mindíg csalódok. :rolleyes:

Adnék neki bőrös virslit rendesen. B) Amúgy meg a liba is akkor hízik, hogy ha tömik. -_-

Tömik ja, először is egy vájdling pörkűtt-noklival. :D

Első forduló, nem fért fel az egész egyszerre:

388793.jpg

Link to comment
Megosztás:

"A következő hibák történtek

Üzenet nem postázható, mivel a címzett nem használhatja a belső levelezőt.

A privát üzenetet nem továbbítottuk"

a lényeg h két napja felvettelek msnre de azóta süket -_-

Lásd többi :rolleyes:

Megtelt a levelesládája.

Hát ezzel sem mész sokra, Dáwid az msn-t se használja. <_<
Link to comment
Megosztás:

Dehogynem, csak mire reagál a keresztlányombol hüha lesz, pedig még meg se kereszteltük -_-

Pedig egy püre én is várok tőle.

Egyszer írtam már hogy nincs meg a magasságállítós sín, csak akkor az kimaradt :rolleyes:

Amúgy meg pörgök mint a qrvaélet, nem tudom előre lebeszélni hogy kivel, hol mikor tudok találkozni. <_<

Hívjátok fel, ha ennyire fontos..

Itt a pont.

Link to comment
Megosztás:

Hajnali fél 10-kor megcsörrent a telóm, megállt az egyik liftem. Nem nagyon tetszett, de bementem Pestre megjavítottam, egy füst alatt megcsináltam a karbantartást is, legalább nem ingyé dolgoztam szombaton. Hazaérek, nagy örömmel mesélem, hogy kaszíroztam egy kicsit, erre asszony előhúzza a büntis csekkjét mondván tegnap jött. -_-

Addig örülhettem a stexnek, míg haza nem értem :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Hajnali fél 10-kor megcsörrent a telóm, megállt az egyik liftem. Nem nagyon tetszett, de bementem Pestre megjavítottam, egy füst alatt megcsináltam a karbantartást is, legalább nem ingyé dolgoztam szombaton. Hazaérek, nagy örömmel mesélem, hogy kaszíroztam egy kicsit, erre asszony előhúzza a büntis csekkjét mondván tegnap jött. :D

Addig örülhettem a stexnek, míg haza nem értem :rolleyes: -_-

30 matyikirály? <_<

Link to comment
Megosztás:

3 havi karbantartás + Áfa....Pont, mint a bünti <_<

Azzal a kispókkal már a teljes értékének többszörösét pénzelte ki -_- Vedd már el tőle. Lassan gazdaságosabb ha taxizik :rolleyes: :D

részvétem... pénzt sz.r dolog ilyenre költeni :) (főleg hétvégi-pénzt)

Link to comment
Megosztás:

Azzal a kispókkal már a teljes értékének többszörösét pénzelte ki -_- Vedd már el tőle. Lassan gazdaságosabb ha taxizik :rolleyes: :D

részvétem... pénzt sz.r dolog ilyenre költeni :) (főleg hétvégi-pénzt)

Eszemben sincs.....lehetnék én a taxis. B) Még 1 évig jó a műszakija, utána úgyis lapátra kerül......

Pláne, hogy nem is az én bünöm B) De legalább azóta odafigyel <_< A héten is kiszúrta a sünöket, pedig máshol dekkoltak :D

Link to comment
Megosztás:

3 havi karbantartás + Áfa....Pont, mint a bünti :rolleyes:

A nők már csak ilyenek, én is kaptam 10 ropi maszekpénzt, megyek be vele, meglátja, hopp, már ki is húzta a kezemből, kell erre-meg arra. Volt-nincs. B) Na jó ez legalább értelmes dologra ment, valami gyerektáborról beszélt. Ráadásul úgy kerestem, hogy nem is dolgoztam, meg volt beszélve a munka, asszony bedobta a Balcsit, kérdem a havert, nem gond, meg tudod csinálni egyedül? Persze. Hazaértünk a Balcsiról pont akkor végzett ő is, és adott egy tizest, mert én szereztem a munkát. :) Rendes csávó, de égett a pofám rendesen. Legközelebb úgy vállalok munkát, hogy hááát, ha nem vagyok ott akkor 10-et szoktam kapni, ha dolgoznom is kell az már több lesz. B)

Pont ott volt a lányom táborban ahol melózok a céggel, egész nap lestem mikor mennek arrafelé, hát nem pont akkor jöttek amikor a kocsma udvarán üldögéltünk? <_< Nézzétek ott van az apukám! :D Faca. -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.