Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mit akarsz belőlük csinálni? Szerintem 6-7 Barig nyugodtan elmehetsz vele.

Kicsit megbolondítom az autó pneumatikus rendszerét.....annyi kb. elég lesz....legfeljebb kilövi B)

Csak nehogy beszerezzen egy 30-06-ost addig.. :rolleyes: <_<

Ha felteker rá egy M84-est sima futóvad lövészet B) Vízbe nem olyan jó futni..... -_- :D :)

Link to comment
Megosztás:

Nem is tudom, talán kérdezzük meg Tiv.-et. Tiv. szeretnél egy vejet? <_< Időként befoghatnád festeni... -_-

Fiatal vagyok én még ahhoz, a lánya meg pláne. A melóval meg nincs problem. :D

Megyek is aludni, mert holnap sorban a 3. hétvégém is melóval telik. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Na, rövid helyzetjelentés a Balatonról. Ma este lementem a strandra, a kisebbik lányommal.

Tapasztalatok dióhéjban.

Víz van bőven, de meleg mint a pisi. Már csak paprikát és sót kéne beszórni, és kész a halászlé. Komolyan, a tetején forró, deréktájon elfogadható, bokánál kellemesen hűvös. Felfrissülni nem lehet benne.

Ja, Piista. Neeem. Ma sem tanultam meg úszni. <_< -_- :D

Mi is voltunk tegnap.

Én találtam bent a parttól messze 1 magányos követ. Eltört a lábujjam. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Neked nincs máshol dolgod? -_- Nem kell mosogatni vagy ilyesmi? :rolleyes: :)

Dolgozok, b+ B) ráérek az ilyesmire -mégha kötekedésnek is hívják :D olyan jó az irodában ücsörögni :D klíma bekapcsolva plusz most hozott a kolléga 3 karton hideg sört B) csak még nem biztos, hogy délután nem vezetek :D mennénk kadétos kartársékhoz házszentelőre azt nincs épp közel.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Dolgozok, b+ :) ráérek az ilyesmire -mégha kötekedésnek is hívják B) olyan jó az irodában ücsörögni B) klíma bekapcsolva plusz most hozott a kolléga 3 karton hideg sört :D csak még nem biztos, hogy délután nem vezetek <_< mennénk házszentelőre azt nincs épp közel.. :rolleyes:

Munkaidőben piálni...ejjj! Azért van annyi nyomvájú mindenfele. Még egy kis kátrány...még egy kis murva....boncsá má még egy sört! -_-

Link to comment
Megosztás:

Munkaidőben piálni...ejjj! Azért van annyi nyomvályú mindenfele. Még egy kis kátrány...még egy kis murva....boncsá má még egy sört! <_<

Az nem azért van :D a nehéz járművek lazából szétnyomják ebben a melegben az aszfaltot B) mérj már rá hány fokos ilyen időben, nem a semmiért szokták locsolni :rolleyes: ezért kellene kamionstopot csinálni legalább hétvégente vagy napközben ha 30pár fok felett van B) magunkat is kell valamivel hűteni :D 1x az öreg kolléga (már nyugdíjban van) olyan matt volt, hogy fejjel belefordult a vízaknába... -_- :D :)

Link to comment
Megosztás:

Az nem azért van :D a nehéz járművek lazából szétnyomják ebben a melegben az aszfaltot B) mérj már rá hány fokos ilyen időben, nem a semmiért szokták locsolni :rolleyes: ezért kellene kamionstopot csinálni legalább hétvégente vagy napközben ha 30pár fok felett van B) magunkat is kell valamivel hűteni :D 1x az öreg kolléga (már nyugdíjban van) olyan matt volt, hogy fejjel belefordult a vízaknába... <_< -_- :D

Így is lehet mondani, röveiden meg: sok volt a sör. :D :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.