Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Köszi, remélem hogy csak ez a baj! Itthon nem tudnám valahogy én magam meg nézni a bowdent, hogy tényleg ez a baja ?

Dehogynem, a váltó tetején a karban fel van lazulva a bowden vége, és ki lehet húzni ha el van szakadva.

Ja bocs most nézem Corsa, én Astra bowdent linkeltem, de ugyanitt tudsz keresni hozzávalót is.

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

vagy egy gállytöröt az eljibe :D

Az is jóó :D csak épp jobban megxxxnak érte mint 1-2 retkes őzért.. -_-

végre hazaértem... A mainap tökre nyugis volt. Ilyenkor szeretek dolgozni, amikor hagynak az emberek békében. :P

Nna akkor majd holnap pontban 2 perccel 4 előtt beesek és feladom a hirdetésemet.. :rolleyes: :)

Meg van a bűnös!

Meg néztem, 4-7 ezer között mozog a bowden. Meg nyugodtam B)

Eszembe se jutott volna a bowden szakadás B) Köszi zotya!

Pedig az jó buli :D nekem annyiból szerencsém volt, hogy pont a szomszéd kapuja előtt szakadt el <_< igaz még 5 méter és nem a kulcsot meg a kormányt fordítom el hanem a kerítésünket mindenestől.. :D

Link to comment
Megosztás:

Pedig az jó buli :D nekem annyiból szerencsém volt, hogy pont a szomszéd kapuja előtt szakadt el :rolleyes: igaz még 5 méter és nem a kulcsot meg a kormányt fordítom el hanem a kerítésünket mindenestől.. <_<

Én most télen a karót drótoztam meg 2 utcával lentebb. Az 100 ezres buli volt. -_-

Link to comment
Megosztás:

Én most télen a karót drótoztam meg 2 utcával lentebb. Az 100 ezres buli volt. <_<

Az szép -_-

Tesónak simán :D Még dumálunk is. Amúgy ha van vmi hirdetés bármikor csak szólj :D

Dehogyis :rolleyes: csak poénból mondtam.. :P B)

Amúgy meg keress már msnre egy másik képet öregem mert olyan fakó felső testtel nem is csoda, hogy nincs egy nő sem a környéken.. :) :D

Megvolt a mai tuning is. :D

Új hátsó lámpicsok? B)

Link to comment
Megosztás:

Nekem lenne. :D De azért Debrecenben nem szivesen vállalnék festő melót. -_- :D

Miért? Csak a kiszállási díjad megütné a munkadíjat :) :D

Jééé, és nem ferde az ablaktörlője :rolleyes:

Mirő van ez? corsa? Zafira? Saabon ilyen nincs B)

Új hátsó lámpicsok? <_<

Új a fact. Már egy fél éve irígylem őket B) :D

Link to comment
Megosztás:

Miért? Csak a kiszállási díjad megütné a munkadíjat <_< B)

Jééé, és nem ferde az ablaktörlője :rolleyes:

Mirő van ez? corsa? Zafira? Saabon ilyen nincs -_-

Új a fact. Már egy fél éve irígylem őket :D :)

Ez kérlek egy eddig nem alkalmazott márka, de félig meddig hasonló, mint a saab. B)

Link to comment
Megosztás:

Ez kérlek egy eddig nem alkalmazott márka, de félig meddig hasonló, mint a saab. :rolleyes:

SZASZTOK.

Öhm ez Fiat Punto. Ablaktörlő nem? Nekem g-astra caraváné lesz hátul egyszer má meg van csak meg kéne cisnállni.

Viszont nincs valakinek eladó. H-Astra első ablaktörlő karjai?

Link to comment
Megosztás:

Ön nyert. B)

Kár hogy ez is tetszik... :rolleyes:

<_< -_- :D Ha majd az autód hátulját átvariálod, és lehullanak róla amik éppen vannak akkor szólj! :) (tegyé' már föl egy laposabb antennát, úgy áll fölfelé mintha távirányítós lenne az autó B) :D )

Link to comment
Megosztás:

Ön nyert. :rolleyes:

Ismerős a szitu. Én is ilyet akartam. Többek között jó még rá a 206os PÖGÓÉ. G-astrásat még nem láttam de nekem olyan lesz.

És izzé nem volt nagyobb átmérője a karnak a perselye, mint az ablak törlő tengelye? Mert én azzal szívók hogy a g-astra törlője nagyobb a persely mint az F-es tengelye. Hogy oldottad meg ha volt ilyen probléma?!.

Link to comment
Megosztás:

Kár hogy ez is tetszik... :rolleyes:

<_< -_- :D Ha majd az autód hátulját átvariálod, és lehullanak róla amik éppen vannak akkor szólj! B) (tegyé' már föl egy laposabb antennát, úgy áll fölfelé mintha távirányítós lenne az autó B) :D )

A gyárit elhagytam, ez már saab antenna. :D Ingyé kaptam, de talán még be is számoltam róla. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.