Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hello mindenkinek!

Kérdésem lenne: Astra 97.08 1.4 16V érdekelne ki mennyi fogyasztást mért (...tól-...ig) Reális a 9liter körüli? Inkább városban használom,nem hajtom olyan nagyon,csak ha muszáj,de nem jellemzö...

:?:

Hi Laca!

Az enyém 97.02 1.4 16V, a fogyasztásom télen kb 10 lityi volt, hozzátéve, hogy csak 5-10 km-t mentem egyszerre.

Link to comment
Megosztás:

Hello mindenkinek!

Kérdésem lenne: Astra 97.08 1.4 16V érdekelne ki mennyi fogyasztást mért (...tól-...ig) Reális a 9liter körüli? Inkább városban használom,nem hajtom olyan nagyon,csak ha muszáj,de nem jellemzö...

:?:

szerintem attol is függ mennyit mész egyszerre, mennyit tökölsz dugóban, mennyi km van az autoban, mikor volt átnézve/karbantartva ilyesmi.....

de az a 9 lityi igy alig kijutva a télböl annyira nem tünik soknak, talán a "belefér még" katogória?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok opel-guruk!!!

Kit láthattam ma, akinek intettem ma olyan 2fele a Nagykörösi út környékén?? Ugyanolyan GSI mint az enyém, színre is stimmelt, azaz sötét-grafitszürke volt és 1edül ült benne a sofőr!!! Aki magáraismer annak : Helló!!! Szép a géped!

És a másik! Szintén 2óra környékén az Örs Vezér tér környékén, épp a kerepesi útra szándékozott egy GSI lekanyarodni, az is szintén sötét-grafitszürke, esetleg fekete volt, ha minden igaz gyári alufelnivel!! Igaz ezt az autót már nem láttam olyan sokáig,mert nekem zöld volt, így csak elsuhantam mellette!! Ha valaki itt is magáraismer annak is: Hello!!! Szép a géped!!

Huhh,hirtelen ennyi! Jön a jóidő, egyre több GSI-t látok az utakon, ugyhogy remélem szép lassan mindenkit megismerek majd az utakon!!

Bár nem vagyok MOTE tag, de aszem egyszer majd elnézek egy talitokra ha megengeditek és megcsodálom a szebbnél szebb paripákat!!!

Üdv mindenkinek,

Future. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok belepofázni, de nem illene belépni??? Szerintem akinek 10 l környékén eszik a gépe az ne szarozzon 5000 Huf-fal.

Bár nem muszáj!!! Asszem nem erről szól a klub.

Bocs :wink: ! Future ezt nem csak neked szánom, hanem sokmindenkinek.

Mégegyszer sorry, ha valaki nem így gondolja! :roll:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

és van ennek vmi oka is vagy csak igy igy igy egyszerüen nem?

:?

Csak így így így van egyszerűen! Ha elkészült a verdám teljesen,akkor majd olyan május környékén én is MOTE tag lennék, okés??

Addig meg maradok BETOLAKODÓNAK!! :)

Bocs ! Future ezt nem csak neked szánom, hanem sokmindenkinek.

Semmi gond, teljesen egyetértek veled!! De én úgy gondoltam elötte itt a fórumon irogatok egy keveset, megismerem a tagokat és amikor nagyjából mindenki tudja hogy milyen is vagyok ,miket is irogatok akkor majd én is benevezek a MOTE-be! Na ez lesz majd nyáron!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bocs :wink: ! Future ezt nem csak neked szánom, hanem sokmindenkinek.
énsem csak neked szántam, hanem azoknak akik azt az 5 ruppót félóra alatt elmájerkodják de kedvezményeket hiénázni meg kunyerálni azt nagyon tudnak

Mégegyszer sorry, ha valaki nem így gondolja! :roll:

Üdv.: Atommanó

Atommanó, ugytudom mi még nem találkoztunk (vagy nemtudom hány embert ismersz a fórumbol személyesen) de ha kijösz 23.-án ugyis megindul a végtelen sztorizás és a smucigság meg a parasztkodás ujabb mélységeit ismered meg ha elkezdjük mesélni a másfél év alatt összegyült emlékeket arrol hogy milyen emberek is vannak :? :? :? :? :?

Link to comment
Megosztás:

Üdv Future! Én voltam, aki hátraintett Neked a kocsiból!!! A Te géped is szép! Meg jól eltaláltad a jobban haladó sávot, és eltűntél!! :wink:

Utána néhány perccel mintha Atommanót is láttam volna a Hungária krt-on, de lehet, hogy nem ő volt!!

Link to comment
Megosztás:

Hát reggel 6 körül jártam arra. :wink: (Bár szerintem nem engem láttál, mert én mindig figyelek, ráadásul a te autódat még ismerem is.)

Persze, hogy megyek 23-án. Személyesen még csak Kess-t ismerem, meg IqBélát. Sajna az évadnyitó bulin nem tudtam ott lenni, mert melóztam, de majd igyekszem bepótolni.

Amúgy alig várom a talit. Off Régen amikor még puntóztam, akkor jártunk talikra, és hát van feelingje. On

Majd valaki foglalja le a "drága" feleségem amig én opelezek! :wink:

(De csak ésszel ám 8) )

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

GH!

Na mi a gond megint a szekérrel?

Hat, multkor szetszedtuk a hatso fekeket kiderult hogy mindket oldalon azonnali cseres a munkahenger/dob/fekbetet (meg lassan gondolom az elso betetek is mivel most az fogja az autot), plusz hatul mar annyira kopog mar a gatlo hogy szerintem akkor is pattog mikor toksima az aszfalt...

Most igy egyelore ennyi :)

Link to comment
Megosztás:

Hat, multkor szetszedtuk a hatso fekeket kiderult hogy mindket oldalon azonnali cseres a munkahenger/dob/fekbetet (meg lassan gondolom az elso betetek is mivel most az fogja az autot),

Van egy teljes dobfékszettem (1.6-ról) a dobok pl. alig használtak, mert még a GSI fékrendszer előtt cseréltem őket (hátha jobb lesz a fékhatás) :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.