Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sütsz pizzát? :D

Már megtanultam: A marhapöri a nyerő. ;) Miért? Lejössz? ^_^

Mi ott leszünk Zolival, csak ugye nem tudunk beszélni :D :D :D ;)

Veled semmi bajom, mondtam már. :D ;)

Én nem leszek, a többiek meg nem ihatnak ha vezetni akarnak, ergó nem lesz kivel beszélned. :D Ja, és ugye tudod, puszit ne kérj, mert az olyan homis. :D :D

Na, szép! :D De lesznek ott ketten is, akik tudnak velem alkohol segítsége nélkül beszélni. :D

Puszit meg kér a bánat, eddig se kértem csak egyéni érzékenységre tekintettel megkérdeztem igényt tartanak-e rá. ;)

Link to comment
Megosztás:

Csalogatnak a Pályanapra, lehet hogy lemegyek. ^_^ Jön innen valaki, akivel beszélgetni is lehet? :D

Fűzik a fejem de még mindig nem érzek hozzá késztetést :D mondjuk az eddigi összes találkozót szinte végig beszélgettem valakikkel, csak a legutóbbin álltam neki forgolódni egy kör erejéig.. :D

Link to comment
Megosztás:

Az övfeszítőt hogyan lehet levenni a sínről ? Vissza is lehet rakni rá úgy, hogy működjön ?

Persze hogy vissza lehet. Hátul egy fém pöcökre fel kell szúrni, elöl pedig az ülés rögzítő csavarja fogja oda. Gyárilag egy szegecs odafogja a sínhez, de az csak azért kell, hogy egyszerűbb legyen át-tolni rajta a nagy csavart. ^_^ Eddig a 3. garnitúra ülésem van, de az övfeszítőt mindig átpakoltam az aktuálisra :D

Link to comment
Megosztás:

Csalogatnak a Pályanapra, lehet hogy lemegyek. ^_^ Jön innen valaki, akivel beszélgetni is lehet? ;)

(Blitzen szerzett tapasztalataimat alapulvéve...)

Amint átvettem a tűzoltóság csapatzászlóját a várostól és vége az ünnepségnek, húzok is a gokartpálya felé :D

Sütsz pizzát? :D

Ez nem kérdés-jóóó sok sajttal szeressük... :D :D :D

Mi ott leszünk Zolival, csak ugye nem tudunk beszélni :D :D :D ;)

;) ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.