Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én azért nem vagyok ennyire szívbajos.. :) :o :D

Aha.....most még :P :D Eljön még az az idő :)

Nem féltékeny, ha nem nyiltan csinálom nem foglalkozik vele. :(

No, igen....tizenvalahány év alatt az ember elsajátítja a szükséges technikákat. Pl. vezetés közben a tükörbe stiröli a csajokat, abszolut feltűnésmentesen, mintha csak a forgalmat lesné....stb. :(

enyém az :D

Link to comment
Megosztás:

No, igen....tizenvalahány év alatt az ember elsajátítja a szükséges technikákat. Pl. vezetés közben a tükörbe stiröli a csajokat, abszolut feltűnésmentesen, mintha csak a forgalmat lesné....stb. :D

enyém az :o

Haverom barátnője kiszúrja :D :D Mentünk a pizsóval valahova, én ültem hátul, spanom vezet, asszonyka mellette. Bal kézzel mutogatni szokta nekem hátra ha lát valami nézni valót :) :) de ő csak a tükörben meri nézni. Látom hogy mutogat, tapadok az ablakra, látom hogy kicsit előre dől hogy oldalra nézzen, de már csattant a tasli :( :(

Link to comment
Megosztás:

Haverom barátnője kiszúrja :o :P Mentünk a pizsóval valahova, én ültem hátul, spanom vezet, asszonyka mellette. Bal kézzel mutogatni szokta nekem hátra ha lát valami nézni valót :D :) de ő csak a tükörben meri nézni. Látom hogy mutogat, tapadok az ablakra, látom hogy kicsit előre dől hogy oldalra nézzen, de már csattant a tasli :) :(

Amatőőőőőőr :( :D :D

Link to comment
Megosztás:

Haverom barátnője kiszúrja :) :D Mentünk a pizsóval valahova, én ültem hátul, spanom vezet, asszonyka mellette. Bal kézzel mutogatni szokta nekem hátra ha lát valami nézni valót :) :( de ő csak a tükörben meri nézni. Látom hogy mutogat, tapadok az ablakra, látom hogy kicsit előre dől hogy oldalra nézzen, de már csattant a tasli :( :D

Abban a pillanatban csattanna is vissza. :o Mit képzel magáról az ilyen nő? :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt neked kell tudni! :)

De a 14 év az nem semmi..én ötig sem bírtam... :)

Tegnap a belső sávban egy rendőrautó ment, szőke csajszi vezette, melémentem átvigyorogtam az meg néz fapofáva. :o :D Foglalkozási ártalom, ha megyünk a fiúkkal céges kocsival mindíg a többi autót nézzük melyikben ül néznivaló sofőr.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap a belső sávban egy rendőrautó ment, szőke csajszi vezette, melémentem átvigyorogtam az meg néz fapofáva. :o :D Foglalkozási ártalom, ha megyünk a fiúkkal céges kocsival mindíg a többi autót nézzük melyikben ül néznivaló sofőr.

Én ha gyalogosan is közlekedek, akkor azzal szórakozok, hogy belenézek a lyányok szemébe...

Érdekes, hogy nagyon kevesen néznek ugyanúgy vissza...a legtöbb lesüti a szemét, mintha szégyellné, hogy nő... :)

Link to comment
Megosztás:

Én ha gyalogosan is közlekedek, akkor azzal szórakozok, hogy belenézek a lyányok szemébe...

Érdekes, hogy nagyon kevesen néznek ugyanúgy vissza...a legtöbb lesüti a szemét, mintha szégyellné, hogy nő... :)

Hát én pont nem ezt vettem észre, inkább olyan pofátlanul néznek, hogy én sütöm le a szemem, főleg a fiatalok, már a 14-15 évesek is. :o He-he új munkatárs, falusi köműves eljött velünk nagyvárosba, jött egy csapat tini, beszót nekik, azok meg úgy kiosztották köpni-nyelni nem tudott. Jött vissza vörös fejjel,B+ milyen világ van! :D :)

Link to comment
Megosztás:

Hát én pont nem ezt vettem észre, inkább olyan pofátlanul néznek, hogy én sütöm le a szemem, főleg a fiatalok, már a 14-15 évesek is. :o He-he új munkatárs, falusi köműves eljött velünk nagyvárosba, jött egy csapat tini, beszót nekik, azok meg úgy kiosztották köpni-nyelni nem tudott. Jött vissza vörös fejjel,B+ milyen világ van! :D :)

Hát van ez úgy, hogy a fagyi visszanyal... :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap a belső sávban egy rendőrautó ment, szőke csajszi vezette, melémentem átvigyorogtam az meg néz fapofáva. :o :) Foglalkozási ártalom, ha megyünk a fiúkkal céges kocsival mindíg a többi autót nézzük melyikben ül néznivaló sofőr.

A legszebb, amikor nagyritkán miniszoknyában vezetek és a mellettem lévő kamionból, a lelkes szoknyahúzogatásom ellenére is szinte teljes a rámlátás. :D

Én ha gyalogosan is közlekedek, akkor azzal szórakozok, hogy belenézek a lyányok szemébe...

Érdekes, hogy nagyon kevesen néznek ugyanúgy vissza...a legtöbb lesüti a szemét, mintha szégyellné, hogy nő... :(

Bevallom engem is zavarbahoz, ha egy idegen férfi mélyen a szemembe néz. :) :( De most nem tudnám megmondani, hogy pontosan miért. :D

Link to comment
Megosztás:

A legszebb, amikor nagyritkán miniszoknyában vezetek és a mellettem lévő kamionból, a lelkes szoknyahúzogatásom ellenére is szinte teljes a rámlátás. :o

Bevallom engem is zavarbahoz, ha egy idegen férfi mélyen a szemembe néz. :D :( De most nem tudnám megmondani, hogy pontosan miért. :D

Ne tudd meg hogy keresztfater miket mesélt amíg kamionozott :) :) :(

Link to comment
Megosztás:

Tegnap a belső sávban egy rendőrautó ment, szőke csajszi vezette, melémentem átvigyorogtam az meg néz fapofáva. :D :( Foglalkozási ártalom, ha megyünk a fiúkkal céges kocsival mindíg a többi autót nézzük melyikben ül néznivaló sofőr.

Ezzel a vigyorral, ami a neved alatt szerepel? Nem csoda... :(

A legszebb, amikor nagyritkán miniszoknyában vezetek és a mellettem lévő kamionból, a lelkes szoknyahúzogatásom ellenére is szinte teljes a rámlátás. :)

Hááát...én is szoktam nézelődni :) :o Hát nem ezért találták fel a tetőablakot? :D

Link to comment
Megosztás:

A legszebb, amikor nagyritkán miniszoknyában vezetek és a mellettem lévő kamionból, a lelkes szoknyahúzogatásom ellenére is szinte teljes a rámlátás. :o

Bevallom engem is zavarbahoz, ha egy idegen férfi mélyen a szemembe néz. :D :) De most nem tudnám megmondani, hogy pontosan miért. :(

7 fogást eljátszanám :( mondjuk el is szoktam, mikor milyen sikerrel :)

Link to comment
Megosztás:

Na, lekéstem a titkosítást a hozzászólásomban. :D Gyorsabb voltál.

Visszaugrottam az időben és lassítottam magamon egy kicsit :o :D

Ma 2x megdícsérték az autómat, milyen jól néz ki :D (az egyik, egy rendkívüli szaktekintély volt, akire mindenki hallgathatna ha autót csinosít a szakma csak úgy ismeri hogy: "A fölöttünk lakó szomszédnéni" :) :) ) A Másik a Gyrosos srác, aki 20 méterről látta, szemerkélő esőben, sötétben, hátulról) úgyhogy rendkívül elégedett vagyok :( :P :(

Link to comment
Megosztás:

Visszaugrottam az időben és lassítottam magamon egy kicsit :o :D

Ma 2x megdícsérték az autómat, milyen jól néz ki :D (az egyik, egy rendkívüli szaktekintély volt, akire mindenki hallgathatna ha autót csinosít a szakma csak úgy ismeri hogy: "A fölöttünk lakó szomszédnéni" :) :) ) A Másik a Gyrosos srác, aki 20 méterről látta, szemerkélő esőben, sötétben, hátulról) úgyhogy rendkívül elégedett vagyok :( :D :(

:P Az is valami nyugi, az ne is zavrjon, hogy tudod hogy hol vannak a karcolások, hol vannak a hibák, amik idegesítenek akármikor csak látod :P

Link to comment
Megosztás:

Visszaugrottam az időben és lassítottam magamon egy kicsit :o :D

Ma 2x megdícsérték az autómat, milyen jól néz ki :) (az egyik, egy rendkívüli szaktekintély volt, akire mindenki hallgathatna ha autót csinosít a szakma csak úgy ismeri hogy: "A fölöttünk lakó szomszédnéni" :) :( ) A Másik a Gyrosos srác, aki 20 méterről látta, szemerkélő esőben, sötétben, hátulról) úgyhogy rendkívül elégedett vagyok :( :P :D

Most visszaolvastam és látom, hogy annyira-hihetetlenül-de fantasztikusan-nagyon rendes vagy. :P Köszönöm. :D

De azért a dícséret jólesik, függetlenül attól, hogy aki mondja hozzáértő-e vagy sem. ;)

Link to comment
Megosztás:

Visszaugrottam az időben és lassítottam magamon egy kicsit :o :D

Ma 2x megdícsérték az autómat, milyen jól néz ki :) (az egyik, egy rendkívüli szaktekintély volt, akire mindenki hallgathatna ha autót csinosít a szakma csak úgy ismeri hogy: "A fölöttünk lakó szomszédnéni" :) :( ) A Másik a Gyrosos srác, aki 20 méterről látta, szemerkélő esőben, sötétben, hátulról) úgyhogy rendkívül elégedett vagyok :( :P :D

Az én kis Astrámat mamám barátnői szokták megdícsérni. Mindig megkérdezik, és ez új?

Sokadik alkalomra már egyszerűbb azt mondani, hogy IGEN :D

Link to comment
Megosztás:

A legszebb, amikor nagyritkán miniszoknyában vezetek és a mellettem lévő kamionból, a lelkes szoknyahúzogatásom ellenére is szinte teljes a rámlátás. :o

Bevallom engem is zavarbahoz, ha egy idegen férfi mélyen a szemembe néz. :D :) De most nem tudnám megmondani, hogy pontosan miért. :)

Így jár az, aki miniszoknyát vesz fel. :( Viseld a következményeit. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.