Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

vki ült már "közúti közlekedési szabályok kisebb fokú megsértése" miatt??? :(

Ültem már le Közúti közlekedési szabályok megsértése miatt, de az inkább a csekken szereplő összegnek volt köszönhető, meg annak, hogy rögtön kettőt is kaptam :) :( :o . Mi a g.cit csináltál?? :D :)

Link to comment
Megosztás:

Így jár az, aki miniszoknyát vesz fel. :D Viseld a következményeit. :P

Jogos. :D De azért annyira miniben már nem járok, szemelött tartva a koromat. :P Az a legrövidebb talán, amiben Füreden láttatok.

Ültem már le Közúti közlekedési szabályok megsértése miatt, de az inkább a csekken szereplő összegnek volt köszönhető, meg annak, hogy rögtön kettőt is kaptam :( :( :D . Mi a g.cit csináltál?? :) :)

Szerintem "csak" kapott egy csúnyább csekket és most gondolkozik azon, hogy mi lenne ha inkább leülné. :o

Te Dáwid, úgy mellesleg szoktál aludni is néha? :P Lassan "melegváltásban" leszel Zotyával, Day-jel és velem. ;)

Link to comment
Megosztás:

Az én kis Astrámat mamám barátnői szokták megdícsérni. Mindig megkérdezik, és ez új?

Sokadik alkalomra már egyszerűbb azt mondani, hogy IGEN :o

Ezt tőlem is kérdezték már páran. Mondom nem új, 16 éves, és kábé 10 éve nem gyártják. :D

Jogos. :) De azért annyira miniben már nem járok, szemelött tartva a koromat. :) Az a legrövidebb talán, amiben Füreden láttatok.

Szerintem "csak" kapott egy csúnyább csekket és most gondolkozik azon, hogy mi lenne ha inkább leülné. :D

Te Dáwid, úgy mellesleg szoktál aludni is néha? :( Lassan "melegváltásban" leszel Zotyával, Day-jel és velem. :(

Megjött a váltás, mehettek aludni! :D

Link to comment
Megosztás:

Jogos. :( De azért annyira miniben már nem járok, szemelött tartva a koromat. :D Az a legrövidebb talán, amiben Füreden láttatok.

Szerintem "csak" kapott egy csúnyább csekket és most gondolkozik azon, hogy mi lenne ha inkább leülné. :o

Te Dáwid, úgy mellesleg szoktál aludni is néha? :D Lassan "melegváltásban" leszel Zotyával, Day-jel és velem. :P

Nem igazán... A múlt heti hosszúműszakom óta kicsit megborultam és azóta se találom magam :D

Ezt tőlem is kérdezték már páran. Mondom nem új, 16 éves, és kábé 10 éve nem gyártják. ;)

Megjött a váltás, mehettek aludni! :P

:) :) :(

Link to comment
Megosztás:

Nem semmik vagytok :( azé volt már nekünk is olyan pár éve nyáron balcsiról hazajövet, hogy egy szál törölközőben végigvágtattunk az asszonnyal pesten a t*kig érő dugóban :) volt egy kamionos aki át is szólt az asszonynak :o én meg kinyitottam a kesztyűtartót azt menten bekussolt.. :D :)

Nna szóval akkor sok boldogságos névnapot Tiv barátunknak! taps.gif

Link to comment
Megosztás:

Hű nem vittétek tulzásba ma se...

Sikeresen levettem a hátsó lököst, és lepucoltam a rozsdát, kis foltozás itt is szükséges a vonóhorog helyén ugyebár a gyárilag is papírvákony lemezt kicsit megette a rozsda... meg az alsó perem se épp hibátlan, de az kapott drótkorongot, párszor átkentem rozsdaoldóval, holnap még kap korongból, meg rozsdaoldóból is, és lefujom alapozóval, meg bekenem alvázvéővel, hátha kihúzható a komplett fal cserélje pár évre...

UIgazából még így is elment volna pár évet gond és látszat nélkül is, csak zavar...

Link to comment
Megosztás:

Hű nem vittétek tulzásba ma se...

Sikeresen levettem a hátsó lököst, és lepucoltam a rozsdát, kis foltozás itt is szükséges a vonóhorog helyén ugyebár a gyárilag is papírvákony lemezt kicsit megette a rozsda... meg az alsó perem se épp hibátlan, de az kapott drótkorongot, párszor átkentem rozsdaoldóval, holnap még kap korongból, meg rozsdaoldóból is, és lefujom alapozóval, meg bekenem alvázvéővel, hátha kihúzható a komplett fal cserélje pár évre...

UIgazából még így is elment volna pár évet gond és látszat nélkül is, csak zavar...

Alapozót is kend, különösen az első réteget :o Vagy teszkós alapozósprét használsz? :D

Link to comment
Megosztás:

Ültem már le Közúti közlekedési szabályok megsértése miatt, de az inkább a csekken szereplő összegnek volt köszönhető, meg annak, hogy rögtön kettőt is kaptam :) :( :o . Mi a g.cit csináltál?? :D :)

forgalomból kivont járművet vezettem. honnan kellet volna tudnom h kivan vonva a forgalomból? céges, hiteles autó, a bank vonatta ki, azt még engem akarnak megb*szni...

Link to comment
Megosztás:

forgalomból kivont járművet vezettem. honnan kellet volna tudnom h kivan vonva a forgalomból? céges, hiteles autó, a bank vonatta ki, azt még engem akarnak megb*szni...

Akkor kezdhetsz belenyugodni, hogy nem fog nehezedre esni a szellentés :o egyébként újabban divat lett a sittek túltelítettsége miatt (vajon miért is? :D ), hogy közmunkán töltetik le a bírság mértékét napi 5 ezerrel számolva :( épp ma mentem egy biztosítási alkusz ismerősömhöz azt odamenetben egy cimbimmel találkoztam aki a közmunkás csapásmérő osztaggal dolgozott és kérdezem, hogy mi történt :) megvágták 30 rugóra mert a kocsmából ittasan (1 sör munka után) kijőve felült a kivilágítatlan biciklijére láthatósági mellény nélkül -mindezt még bőven világosban. Egy hétig ingyen melózik emiatt.. :)

Asszem nekem ez pont jó lesz :(

www.tvn.hu_c54f4e537040899d65300e6132b7e5cc.png

Link to comment
Megosztás:

Haza akarom hozni az autót a hugoméktól végre... trélerrel hazahoni aranyáron hoznák haza, a haver, akinek van autómentője ő meg kint van külföldön :o Útvonalengedélyt lehet kérni, hogy hazajöjjek vele? Mármint háztól házig?

Igen ami nincs ingyé :) :) inkább kérj meg valakit és kötelet neki.. :D

Link to comment
Megosztás:

Igen ami nincs ingyé :) :D inkább kérj meg valakit és kötelet neki.. :o

Kötél lenne, a hugoméknak autó is (4 db) csak még fék nincs rajta... kell két fékcső hátra, ami belemegy a munkahengerbe, amit pénteken akarok megvenni, mert akkor lesz időm. Mennyi pezó az engedély? Úgy tudom, hogy 2900. Vagy nem? :)

Link to comment
Megosztás:

Haza akarom hozni az autót a hugoméktól végre... trélerrel hazahoni aranyáron hoznák haza, a haver, akinek van autómentője ő meg kint van külföldön :o Útvonalengedélyt lehet kérni, hogy hazajöjjek vele? Mármint háztól házig?

Igen ami nincs ingyé :) :) inkább kérj meg valakit és kötelet neki.. :D

Azért nem egy pénztárca szaggató....

Link to comment
Megosztás:

Kötél lenne, a hugoméknak autó is (4 db) csak még fék nincs rajta... kell két fékcső hátra, ami belemegy a munkahengerbe, amit pénteken akarok megvenni, mert akkor lesz időm. Mennyi pezó az engedély? Úgy tudom, hogy 2900. Vagy nem? :D

Passzolom de fék nélkül bulisabb a dolog :) akkor inkább mégse ajánlom, főleg ha a kézi se műxik.. :o

Link to comment
Megosztás:

Köszi szépen, itt már nézelődtem, csak megerősítést akartam kérni :D Sztem olcsóbb engedélyt kérni, mint ha hazahozatnám... Így legalább vezethetem végre :)

Passzolom de fék nélkül bulisabb a dolog :( akkor inkább mégse ajánlom, főleg ha a kézi se műxik.. :o

Kézifék az működne, ha beállítottam volna :) Majd beállítom azt is, csak hozzam haza! Azután kapnak az új fékek, főleg ha esne később egy kis hó, lesz majd driftelés műszaki után :(

Link to comment
Megosztás:

Akkor kezdhetsz belenyugodni, hogy nem fog nehezedre esni a szellentés :o egyébként újabban divat lett a sittek túltelítettsége miatt (vajon miért is? :D ), hogy közmunkán töltetik le a bírság mértékét napi 5 ezerrel számolva :D épp ma mentem egy biztosítási alkusz ismerősömhöz azt odamenetben egy cimbimmel találkoztam aki a közmunkás csapásmérő osztaggal dolgozott és kérdezem, hogy mi történt :) megvágták 30 rugóra mert a kocsmából ittasan (1 sör munka után) kijőve felült a kivilágítatlan biciklijére láthatósági mellény nélkül -mindezt még bőven világosban. Egy hétig ingyen melózik emiatt.. :)

Asszem nekem ez pont jó lesz :(

http://s2.images.www.tvn.hu/2010/11/09/17/...e6132b7e5cc.png

astra pwr :D sztem nekem is az lesz. ebbe nem lehet semmi buktató ugye?

am meg inkább bemegyek 5 napra, de szartlapátolni nem fogok :( 5 nap alatt el se tudnak helyezni...

Link to comment
Megosztás:

astra pwr :P sztem nekem is az lesz. ebbe nem lehet semmi buktató ugye?

am meg inkább bemegyek 5 napra, de szartlapátolni nem fogok :( 5 nap alatt el se tudnak helyezni...

Én maradok az eddiginél csak újrakötöm :D (3 ezressel több de 6 év az 6 év :o bár lehet én vagyok a hüye :) ) épp azt tárgyaltuk az irodában de én tartok az ilyen román témáktól :) láttam-hallottam már ezt-azt mi folyik a szomszédban.. :(

Azt csak hiszed :P láthatósági mellény, kesztyű azt mehetsz is lapátolni, sepregetni vagy szemetet szedni ;) és mit tudsz csinálni? :D Max nem veszed fel a munkát de úgyis kénytelen leszel elvégezni.. :D

Link to comment
Megosztás:

astra pwr :D sztem nekem is az lesz. ebbe nem lehet semmi buktató ugye?

am meg inkább bemegyek 5 napra, de szartlapátolni nem fogok :o 5 nap alatt el se tudnak helyezni...

sztem jobb a közmunka... a haverom egy szombat este bevret egy gyereknek, 8 napon túl gyógyuló sérülései lettek, feljelentette a havert, most meg az állatkertbe van közmunkán... még mindig jobb, mint ha jegelve lennél :)

Link to comment
Megosztás:

Én maradok az eddiginél csak újrakötöm :( (3 ezressel több de 6 év az 6 év :o bár lehet én vagyok a hüye :) ) épp azt tárgyaltuk az irodában de én tartok az ilyen román témáktól :D láttam-hallottam már ezt-azt mi folyik a szomszédban.. :)

Én most kötöm meg a nevemre, új belépőként, 4900Ft/negyedév (33% postás kedvezménnyel :( )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.