Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Leszámítva, hogy nekem már túl bögyös bejövős :) ma voltam a szokásos fél éves csekkomon a kórházban (nem is kell mondanom, hogy lecsesztek rendesen mert júliusban kellett volna mennem :) ) na ott volt egy olyan 38 körüli macska de az aztán hűhaaa volt :( na az full bejött.. :D

Hmmm...Doktornéni :o

Link to comment
Megosztás:

Nem :o ugyanolyan várakozó volt mint én úgyhogy elvoltam a látvánnyal (meg a gondolatokkal :D ) egy darabig.. :D

Neked is ott jár az eszed, ahol másnak a fa....a. :)

Ilyenkor játssz el a gondolattal, hogy nézhet ki reggel, egy átdorbézolt éjszaka után, mikor másnaposan, karikás szemekkel ül a wc-n, az erőlködéstől karnyi vastag erek dagadnak a nyakán, a szemei annyira gúvadnak, hogy a napszemcsit simán leverné, a haja egy nagy szénaboglya......stb. :) :( :( Ha akkor is azt mondod, hogy jó nő....akkor tényleg az :P :D

Link to comment
Megosztás:

Neked is ott jár az eszed, ahol másnak a fa....a. :o

Ilyenkor játssz el a gondolattal, hogy nézhet ki reggel, egy átdorbézolt éjszaka után, mikor másnaposan, karikás szemekkel ül a wc-n, az erőlködéstől karnyi vastag erek dagadnak a nyakán, a szemei annyira gúvadnak, hogy a napszemcsit simán leverné, a haja egy nagy szénaboglya......stb. :D :) :) Ha akkor is azt mondod, hogy jó nő....akkor tényleg az :P :(

Hehehe... :(

Én csak azt szoktam mondani, hogy őt is unja valaki! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Neked is ott jár az eszed, ahol másnak a fa....a. :)

Ilyenkor játssz el a gondolattal, hogy nézhet ki reggel

:( :D Eszemben se volna megvárni a reggelt :P megwót azt mindenki mehet a dolgára :o láttam már másnapos nőt "IHB" módra úgyhogy kihagynám.. :) :(

Hehehe... :D

Én csak azt szoktam mondani, hogy őt is unja valaki! :P ;)

Ott a pont.. :D

Link to comment
Megosztás:

Neked is ott jár az eszed, ahol másnak a fa....a. :)

Ilyenkor játssz el a gondolattal, hogy nézhet ki reggel, egy átdorbézolt éjszaka után, mikor másnaposan, karikás szemekkel ül a wc-n, az erőlködéstől karnyi vastag erek dagadnak a nyakán, a szemei annyira gúvadnak, hogy a napszemcsit simán leverné, a haja egy nagy szénaboglya......stb. :( :( :D Ha akkor is azt mondod, hogy jó nő....akkor tényleg az :P :D

:o :D :) És még a szája is "fokhagymát ettem pálinkával" ?

:P

Link to comment
Megosztás:

Valószínű a generátor az, amikor ilyen zörgő csapágyhangja van már (bizonyos fordulaton eléggé bezörög) akkor érdemes minnél hamarabb megcsináltatni, vagy próbáljam meg wd40 el befújni? Vagy szét tud hullani?

Levetted az ékszíjat kipróbálni?

Valakinek eladó X16SZR motor...? :o

Miért eladod a mocit? :)

Leszámítva, hogy nekem már túl bögyös bejövős :( ma voltam a szokásos fél éves csekkomon a kórházban (nem is kell mondanom, hogy lecsesztek rendesen mert júliusban kellett volna mennem :) ) na ott volt egy olyan 38 körüli macska de az aztán hűhaaa volt :D na az full bejött.. :D

Ma megnéztem azt a csajt közelről, akit a multkor megfüttyögettünk, és beszót. Naaagyon komoly! :(

Link to comment
Megosztás:

Vasúton is. :D Kijár a vonat pl. :lol: Ma megint láttam a kocsidat az udvaron. Kétszer is, mert elmentünk a házépítők boltjába. :lol: :( Ahol persze semmi nincs és az érvéghüvelyre azt értették hogy élvédő. :lol: Úgyhogy most érvéghüvely nélkül van bekötve a sodrott vezeték. :lol:

Miskolcon úgy mondják, hogy Szerelvény JÁR KI :D de tényle.

Valakinek eladó X16SZR motor...? :excl:

Ekkora a baj? :o

Link to comment
Megosztás:

Az emberek a jobbos tükörre gerjednek?

Az 1.8-ason a jobbost előző tulaj kicserélte sima kéziállításúra, de úgy, hogy levágta a fém állítópálcát ami bemegy az utastérbe. Visszacseréltem elektromosra.

A mostanin rögtön jobbos tükröt kellett cserélni, mert valami kókány lap volt benne amivel nem lehetett látni semmit, és szét volt esve a mechanikája.

A corsán szintén szét van ütve a jobbos tükör, még össze tudtam rakni, de állíthatatlan. Ma vettem rá új ugy-t. Kemény 1500 píz volt, de az enyémért is csak 2000 kértek Patacsinál :excl:

Link to comment
Megosztás:

Igen. Egyből csönd volt.

Aha, kenésre nem valószínű hogy megjavul, felújítani, vagy cserélni kellene. De egy próbát megér.

Az emberek a jobbos tükörre gerjednek?

Az 1.8-ason a jobbost előző tulaj kicserélte sima kéziállításúra, de úgy, hogy levágta a fém állítópálcát ami bemegy az utastérbe. Visszacseréltem elektromosra.

A mostanin rögtön jobbos tükröt kellett cserélni, mert valami kókány lap volt benne amivel nem lehetett látni semmit, és szét volt esve a mechanikája.

A corsán szintén szét van ütve a jobbos tükör, még össze tudtam rakni, de állíthatatlan. Ma vettem rá új ugy-t. Kemény 1500 píz volt, de az enyémért is csak 2000 kértek Patacsinál :excl:

Nem, én pölö a bal tükröt zúztam be a kocsi és a fa közé. :(

Link to comment
Megosztás:

Aha, kenésre nem valószínű hogy megjavul, felújítani, vagy cserélni kellene. De egy próbát megér.

Akkor egy jódarabig ígymarad :excl: csak kibír még valamennyit. kb 3 hónapja volt felújításon ott azt mondták nincs baja a csapágynak és csak fesszabályzót és szénkefét cseréltek. kézel megpörgettem nem volt úgy baja ami furcsa, hogy kotyog egy kicsit a tengely, de tényleg nagyon kicsit az normális?

Link to comment
Megosztás:

Akkor egy jódarabig ígymarad :excl: csak kibír még valamennyit. kb 3 hónapja volt felújításon ott azt mondták nincs baja a csapágynak és csak fesszabályzót és szénkefét cseréltek. kézel megpörgettem nem volt úgy baja ami furcsa, hogy kotyog egy kicsit a tengely, de tényleg nagyon kicsit az normális?

Szia!

A GYIK-ban van leírás a generátor front csapágy cseréről. (álltalam készített) Szerintem a csapágyhoz nem tudsz befújni, mivel zárt a pajzs kifelé, illetve bentről van egy takarólemez felcsavarozva. Jobb ha felkészülsz egy csapágy cserére.

Link to comment
Megosztás:

Inkább utóbbi. :excl:

Rendeltem pár cuccot a "hifimhez" és kaptam ajándékba egy olyan pedálszettet ami világít, meg egy neonszálat, vagy mi ez, tudjátok világít a madzag :(

Na szóval apedálszettet talán még világítás nélkül, lehet berakom, mert egész pofás, de a neonszálat tuti berakom a váltóbox nútjábafogom körbevezetni, szép kék :lol: és nem hülyegyerekkék :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.