Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Valami "installációs profil"-nak hívják. Reklámtáblákhoz is használják.

Náluk is kapható.....azért őket linkelem, mert van Szfehérváron telepük :lol:

Mennyi kéne belőle? Pár rövidebb darab még van a garázsban, esetleg sógornál talán még akad hosszabb is....

Köszi. :excl: Találtam én is egy céget, ahol külön jelölik is, de a webáruházukban már nincs. :lol:

Mekkorák azok a rövid darabok? Meg igazából ilyen 3 egybesajtolt darab kéne... :(

Ha nem 3-as a profil, hanem csak 1 ilyen x van, akkor abból 3 szál kell, szal 6 méter, összesen

Link to comment
Megosztás:

Köszi. :excl: Találtam én is egy céget, ahol külön jelölik is, de a webáruházukban már nincs. :lol:

Mekkorák azok a rövid darabok? Meg igazából ilyen 3 egybesajtolt darab kéne... :(

Ha nem 3-as a profil, hanem csak 1 ilyen x van, akkor abból 3 szál kell, szal 6 méter, összesen

6m :lol: annyi nincs. Max. 50-60 centisek, talán sógornál van még 1m-1.2m-es darab néhány.....maradék anyag :lol:

Link to comment
Megosztás:

6m :( annyi nincs. Max. 50-60 centisek, talán sógornál van még 1m-1.2m-es darab néhány.....maradék anyag :excl:

2 méter hosszú csúszópálya lenne építve belőle, azért kell a több szál... Legjobb lenne a 3-as egybesajtolt, de az még a fehér zorronál is ritkább. :lol: Egyedi rendelésre meg nagyon drágán és nagy tételbe vállalják szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Megkötöttem a bizit, jövőre 5. hónaptol él, de ujra adott 24ezres verziót, az alliance, szóval az lett :(

Én meg hagyom a csába. Most 7150-et fizetek negyedévre, a legkedvezőbb ajánlat 3500-lett volna. Da amikor az adott biztosító honlapján is kiszámoltam akkor mindíg több jött ki. Elvoltunk vele pár órát, meguntuk, marad a régi.

Reggelre elünt a görgetés az egeremből. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Én meg hagyom a csába. Most 7150-et fizetek negyedévre, a legkedvezőbb ajánlat 3500-lett volna. Da amikor az adott biztosító honlapján is kiszámoltam akkor mindíg több jött ki. Elvoltunk vele pár órát, meguntuk, marad a régi.

Reggelre elünt a görgetés az egeremből. :excl:

biztos nem kapott elég sajtot és befenyített! :(

Link to comment
Megosztás:

Én meg hagyom a csába. Most 7150-et fizetek negyedévre, a legkedvezőbb ajánlat 3500-lett volna. Da amikor az adott biztosító honlapján is kiszámoltam akkor mindíg több jött ki. Elvoltunk vele pár órát, meguntuk, marad a régi.

Reggelre elünt a görgetés az egeremből. :(

Egy kis műanyag pöcök törhetett le.... Hagyd a csába...dob ki a kukába! :excl:

Link to comment
Megosztás:

Én meg hagyom a csába. Most 7150-et fizetek negyedévre, a legkedvezőbb ajánlat 3500-lett volna. Da amikor az adott biztosító honlapján is kiszámoltam akkor mindíg több jött ki. Elvoltunk vele pár órát, meguntuk, marad a régi.

Reggelre elünt a görgetés az egeremből. :excl:

Én meg január elsejével kötöm meg az enyémet, mert akkortól érvényes a 33% kedvezmény... :lol: Így 4900Ft/negyedév lesz új belépőként. Addig kibírom autó nélkül, ha már eddig kibírtam. (na jó nem bírtam ki, van addig másik) :(

Amit vettem ford. mérős km órát, ahoz állítólag fekete szívű hőbomba való, amit megintcsak állítólag nehéz beszerezni... Minden autósboltba van raktáron, ma meg is vettem a bárdinál 1500Ft-40% kedvezmény, szóval nem volt egy nagy összeg. Holnap berakom az autóba, ki is próbálom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem a negyedéves díjra ráemelt a búza egy ezrest.... :excl: nna de ez van.

Nekem a gen..tel 300 forintot emelt az éves díjon... :(

Ez még belefér. Akkor lehetne olcsóbb ha egyben fizetném ki, de most erre nem lesz keret. Marad ez.

De azt nem írták, hogy most újra kell kötni, vagy ha nem reagálok akkor újrakötődik...

Szerintetek hogy van ez?

Link to comment
Megosztás:

Nekem a gen..tel 300 forintot emelt az éves díjon... :excl:

Ez még belefér. Akkor lehetne olcsóbb ha egyben fizetném ki, de most erre nem lesz keret. Marad ez.

De azt nem írták, hogy most újra kell kötni, vagy ha nem reagálok akkor újrakötődik...

Szerintetek hogy van ez?

Nálam az aegonnál nem kell újrakötni. Maradsz, nem csinálsz semmit akkor szerintem következő évre meghosszabbodik ott is. Tavaly váltottunk a groupamáról a jelenlegire. Előtte 2002től fogva egészen tavalyig ott voltunk. Akkor se kellett újrakötni semmit.

Link to comment
Megosztás:

Én meg január elsejével kötöm meg az enyémet, mert akkortól érvényes a 33% kedvezmény... :lol: Így 4900Ft/negyedév lesz új belépőként. Addig kibírom autó nélkül, ha már eddig kibírtam. (na jó nem bírtam ki, van addig másik) :excl:

Amit vettem ford. mérős km órát, ahoz állítólag fekete szívű hőbomba való, amit megintcsak állítólag nehéz beszerezni... Minden autósboltba van raktáron, ma meg is vettem a bárdinál 1500Ft-40% kedvezmény, szóval nem volt egy nagy összeg. Holnap berakom az autóba, ki is próbálom :(

Jűó hogy mondod, ezt megnézetem én is, mert nekem is a másikhoz való gomba van.... ha ilyen olcsó...

Link to comment
Megosztás:

Szia!

A GYIK-ban van leírás a generátor front csapágy cseréről. (álltalam készített) Szerintem a csapágyhoz nem tudsz befújni, mivel zárt a pajzs kifelé, illetve bentről van egy takarólemez felcsavarozva. Jobb ha felkészülsz egy csapágy cserére.

Hali! Köszönöm, esküszöm kerestem, de úgylátszik béna vagyok a zárbetétcserét megtaláltam de a generátorosat nem... megtudnád mondani hányadik hozzászólás? Amúgy honnan lehet tudni mikor már nagyon cserélni kell azt a csapágyat? Az egyik ismerősömnek elég hangos a csapágy a generátorba de teljesen más hangot ad ki. Jah amúgy Delco -m van.

Link to comment
Megosztás:

Nekem a negyedéves díjra ráemelt a búza egy ezrest.... :lol: nna de ez van.

Magasan van mostanában a termény ára :excl: :D nekem viszont kevesebb mint felére csökkent, majdnem 44 volt évente és most egy huszas se lett volna -ha nem kötöttem volna újra.. :(

Ezek aztán tudnak vezetni.. :lol: :lol:

Asszony hazajött én meg mint egy igazi papucsférj szépen kiporszívóztam a kocsiját, aztán lemostam, áttörölgettem és utána még az ablakokat is lepucoltam kívül-belül, még néz is ki valahogy :o aztán szépen kiszedtem a mosógépből a ruhákat, kiteregettem és a végén gondoltam egyet magamban :lol: nem szeretnék nő lenni.. :D

Link to comment
Megosztás:

Sok barom ######agyú állat úgy nyomja mint az őrült...meg nem figyelnek. :excl: Csúcsforgalomba ezért utálok sokszor vezetni..Mindenki siet, kapkod, nem odafigyel..

Amikor mentünk a főnixre a Tieddel...hát akkoris ami volt a tesco előtt....Idióta hondás hülyegyerek egyrészt majdnem beleszáguld a másik seggébe, utánna még lepadlózza és a szélsőben mintha azt mérné hogy 0ról 100ra mennyi idő alatt gyorsul fel. Nem hogy megijed...áááá még inkább nyomja neki mert biztos direkt így akarta.Meg megmutatja már hogy ő nem ijedt meg...Rohadjon meg aztán mindíg a vétlennek esik baja...

Link to comment
Megosztás:

Amikor mentünk a főnixre a Tieddel...hát akkoris ami volt a tesco előtt....Idióta hondás hülyegyerek egyrészt majdnem beleszáguld a másik seggébe, utánna még lepadlózza és a szélsőben mintha azt mérné hogy 0ról 100ra mennyi idő alatt gyorsul fel. Nem hogy megijed...áááá még inkább nyomja neki mert biztos direkt így akarta.Meg megmutatja már hogy ő nem ijedt meg...Rohadjon meg aztán mindíg a vétlennek esik baja...

Pedig ráijeszthettem volna a Pestire ráfordulva :excl: az a kanyar nagyon gyilkos :( tempóval még nem sok valaki vette be sávban maradva.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pedig ráijeszthettem volna a Pestire ráfordulva :excl: az a kanyar nagyon gyilkos :( tempóval még nem sok valaki vette be sávban maradva.. :lol:

1 ismerősömet 3 éve szilveszterkor éjszaka arrafelé nyomta el egy taxi...Nem jobboldali lámpánál ahol mész a segner tér felé, hanem a baloldali lámpá(k)nál ahol pestire kanyarodsz kifele. Na ott a lámpa már nem ment, csajszi megállt a kereszteződés előtt.Taxis ment valami 80 körül és megcsúszott. "A" vectrát igencsak megcsavarta...csajszika örülhet hogy megúszta pár csonttöréssel..

Link to comment
Megosztás:

1 ismerősömet 3 éve szilveszterkor éjszaka arrafelé nyomta el egy taxi...Nem jobboldali lámpánál ahol jobbra mész a segner tér felé, hanem a pestire kanyarodsz kifele. Na ott a lámpa már nem ment, csajszi megállt a kereszteződés előtt.Taxis ment valami 80 körül és megcsúszott. "A" vectrát igencsak megcsavarta...csajszika örülhet hogy megúszta pár csonttöréssel..

Azt a kanyart mondom :D ott jobb szeretek kilőni ha első vagyok mert hamar belegyalogolnak a fószerba lassan menve is :( no meg a Mesterre is le tudsz fordulni blokkolás és gyorshajtás nélkül :excl: viszont ha már csak 3-4.ik vagyok akkor nem is taposom fel gyorsan 50re mert nincs értelme :lol: múltkor a Coránál ijesztettem rá egy bamba-béna csajra a körforgóban :lol: belsőben lepadlóztam harmadikban azt úgy megijedt a lelkem, hogy majdnem telibe verte a bejövőket a házgyár felől.. :lol: :lol: :o

Link to comment
Megosztás:

Csak várd meg, hogy működik-e. Mielőtt beteszed a kocsiba, írj le róla lécci minden számot, amit találsz rajta.

Magán a gombán ezek vannak: 3170 és 09B + Made In Itali :(

A dobozán ebben az elrendezésben:

General Motors Opel

90 510 850 Astra F 1.6 01/94

92 029 764 Astra F 1.6 i 16V

Opel Astra F 1.7 TD 01/

13 42 569 Astra F 2.0 GSI 16

Saab Astra F 2.0 i 01/9

Azért ezt a gombát vettem, mert volt egy másik fekete jelölésű, de annak a dobozán nem volt feltüntetve a 1.7 dízel. Azt általánosságban minden astrához hozta. (gondoltam, majdnem minden astrába 90 foktól mér az óra, ezért vettem meg a másikat, mert ezen fel van tüntetve a 1.7 TD). Majd honap elválik, hogy milyen :excl:

Link to comment
Megosztás:

Azt a kanyart mondom ;) ott jobb szeretek kilőni ha első vagyok mert hamar belegyalogolnak a fószerba lassan menve is :( no meg a Mesterre is le tudsz fordulni blokkolás és gyorshajtás nélkül :excl: viszont ha már csak 3-4.ik vagyok akkor nem is taposom fel gyorsan 50re mert nincs értelme ;) múltkor a Coránál ijesztettem rá egy bamba-béna csajra a körforgóban :lol: belsőben lepadlóztam harmadikban azt úgy megijedt a lelkem, hogy majdnem telibe verte a bejövőket a házgyár felől.. :lol: :lol: ;)

:o Szegény..

Nah szóval igen abba a kanyarba. Tegnap meg úgy be volt állva amikor vittük a verdát nyírábrányba.... :lol: Jobb ha csúcsba elkerülöd mostanába azt a környéket. Nézd csak... ;) Második képen a képek között az a caravan nagyon terpeszt :D :D B)

Link to comment
Megosztás:

Magasan van mostanában a termény ára :excl: B) nekem viszont kevesebb mint felére csökkent, majdnem 44 volt évente és most egy huszas se lett volna -ha nem kötöttem volna újra.. :(

Ezek aztán tudnak vezetni.. :lol: :lol:

Asszony hazajött én meg mint egy igazi papucsférj szépen kiporszívóztam a kocsiját, aztán lemostam, áttörölgettem és utána még az ablakokat is lepucoltam kívül-belül, még néz is ki valahogy :lol: aztán szépen kiszedtem a mosógépből a ruhákat, kiteregettem és a végén gondoltam egyet magamban :lol: nem szeretnék nő lenni.. :o

Attól nem lesz valaki papucsférj, ha besegít az élete párjának. :D

Ám nő én sem szeretnék lenni... :D

Link to comment
Megosztás:

Én meg hagyom a csába. Most 7150-et fizetek negyedévre, a legkedvezőbb ajánlat 3500-lett volna. Da amikor az adott biztosító honlapján is kiszámoltam akkor mindíg több jött ki. Elvoltunk vele pár órát, meguntuk, marad a régi.

Reggelre elünt a görgetés az egeremből. :excl:

28 vs. 14-ből a 28 választod? Átváltsam neked,a maradékot meg átutalod? :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.