Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az egy szigorúan titkos, csak is szekta tagoknak szóló rendezvény... :excl: Nem halandóknak szól! :(

:lol: :lol: :lol:

Máshol vagyok szektatag :o

Pszilaj! Pénteken a fórum parkolójában (legfelső szint) fél 7 körül ott leszek. Igaz autó nélkül...de úgyis tanfolyam után arra járok. Ha gondolod viszem a transzmittert. :D Következő alkalomtól nem a főnixnél vannak a pénteki találkozók hanem az előbb említett helyen.

Azoknak szól, akik nem sajnálnak pici pénzzel támogatni a klubot és nem ingyenélőként használva azt... :D

Ingyenélő...? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gondolom nem sok jogtisztaság van abban a telepítő lemezben :excl: onnantól simán lehet benne rootkit és akkor a többiről nem is beszéltünk.. :lol:

A netről letöltött oprendszerek nem jogtiszták? :lol: Hűha! :lol: :o

Megeshet, de elég ritka jelenség a BIOS és mem vírus.

Balszerencse a második nevem! :D

Fejlemények:

Kikaptam a fenti gépből a DVD-olvasót, lezúgtam vele a pincébe, rányomtam a gépre, be az Xp-lemezt BIOS-ba átállít, hogy lemezről butoljon. Bejön a kezdő képernyő, véletlenül merevlemezről indít-ra kattint, elindul a gép. Következő lépésként kikaptam a lemezt, úgyis indult, kivettem a DVD-olvasót, rányomtam egy régi lemezmeghajtót, akkor is jó. Érteni nem értem, de most műkszik. :( Találtam még pár RAM-ot, úgyhogy bővítettem a 128-at 224-re. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azoknak szól, akik nem sajnálnak pici pénzzel támogatni a klubot és nem ingyenélőként használva azt... :D

Khm, kinek mi a pici :excl:

A netről letöltött oprendszerek nem jogtiszták? :lol: Hűha! :lol: :D

Találtam még pár RAM-ot, úgyhogy bővítettem a 128-at 224-re. :o

Attól függ honnan töltöd le és attól is, hogy az ott megtalálhatóak honnan vagy kitől származnak :(

Azt hogy csináltad? :lol: Jah, ok, nem 2 slotos alaplap.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy kár, hogy nincsen támogatói...tegyükfel egy ezres egy évben, és akkor a fórum fenntartásába máris besegítettünk.

Számolj kicsit utána...

Ha kiváltod a klubkártyával, tankolásonként 5Ft minusz...visszajön az ára, plusz ott van az a jó érzés, hogy segíted a működést. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Nem hinném, hogy a 3500Ft földhözvágna egy évben... :lol:

Ennyit még nem is sajnálnék bedobni ide is.. :lol:

Amúgy kár, hogy nincsen támogatói...tegyük fel egy ezres egy évben, és akkor a fórum fenntartásába máris besegítettünk.

Pontosan :lol: de van ahol csak azt látják, hogy ingyenélő vagy viszont nekem 3500 forintot úgy kiadni hogy sehol semmi kedvezmény -még találkozón sem..hát kössz. Nem várom el az ingyét de azért legyünk már korrektek egymáshoz valamilyen formában. Nyilvánvaló, hogy az "adok"-ért egy kis "kapok"-ot is elvárhat(na) az ember :excl: de asszem ezt Seth írta le a legértelmesebben az oda megfelelő helyre.. :(

Link to comment
Megosztás:

Pontosan :lol: de van ahol csak azt látják, hogy ingyenélő vagy viszont nekem 3500 forintot úgy kiadni hogy sehol semmi kedvezmény -még találkozón sem..hát kössz. Nem várom el az ingyét de azért legyünk már korrektek egymáshoz valamilyen formában. Nyilvánvaló, hogy az "adok"-ért egy kis "kapok"-ot is elvárhat(na) az ember :excl: de asszem ezt Seth írta le a legértelmesebben az oda megfelelő helyre.. :(

Kitudnám fejteni, de azt hiszem elég súlyos vita lenne belőle, okos enged alapon inkább nem megyek bele...

Link to comment
Megosztás:

Nem szándékom vitatkozni olyan dolgokon, amit sokan nem képesek felfogni, de azt tudni kéne, hogy ez egy hivatalosan bejegyzett egyesület, könyvelővel, informatikai költségekkel, saját, hivatalos fórummal, nem pedig ingyenesgéfórummal...

Csak 1 kérdés: amoda adnak kedvezményt találkozókon belépéskor, vagy egyáltalán létezik országosan többezer helyen használható kedvezményt adó kártya?

Sproli írta le jól.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.