Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Egy 98-as Astra caravánom van.A motor hangja szép semmi gond csak az autó nem húz s végsebességre nem megy csak 130 km/h-t.

Turbó probléma vagy vákum szelep?

Szóval, a caravan az nem igazán határolja be hogy milyen motor van benne :excl: A tyurboból gondolom hogy dízel, de ha a turbo nem menne, akkor húzni se húzna úgy mint kéne, mert az ugye nem csak a végsebességet növeli. Vákumszelep... van egy pár benne :( Füstje van? Indulni hogy indul? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Két sztori jut eszembe róla, az egyik amikor körbefújtuk az ajtót, a kolléga meg a másik oldalon állt, pont telibeverte a hab. :( A másik amikor a házigazda az éppen berakott ablak alatt sertepertélt, és egy leeső habdarabka a kezére került. Mondtuk ne nyúljon hozzá, ha megszárad simán levághatja ollóval a szőrrel együtt. 2 perc mulva megjött a felesége, odamegy és megszólalt: Béla valami van a kezeden! És egy mozdulattal szétkente az egész alkarján, aztán csodákozva nézte a ragacsos tenyerét. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Az egy szigorúan titkos, csak is szekta tagoknak szóló rendezvény... :excl: Nem halandóknak szól! :(

Ha egyszer elkészül a te kocsid is, na meg az enyémet is összerakom, akkor szervezetnénk ewgy illegális opelos talit :lol:

Igazad van, de azért ez így kicsit erős. :lol:

128+64+32=224 :lol:

Látom jobban jártam, hogy aludtam délután 3 ig, utána meg 4től 7 ig behúztam a tápkábelt, az RCA kábelt, meg a két hátsó hangszóróhoz a hangszóró kábelét :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha egyszer elkészül a te kocsid is, na meg az enyémet is összerakom, akkor szervezetnénk ewgy illegális opelos talit :excl:

Max január... akkor viszem műszakira, mert a biztosítás kedvezményem akkortól lesz érvényes! De jó lenne már összejönni! Csak most ez a nyavajás hőgomba adta fel a leckét, nem tudom hogy milyen kell ehez az órához...

Link to comment
Megosztás:

Na erről beszéltem... :excl:

Illegálisopelos talikrolbeszéltél? :lol: Na erről lemaradam akkor.

Szerintem nagyon nem erről beszéltél szóval..

Nekem van erre egy jó, egyszavas kifejezésem, ami már számtalanszor bizonyított. :lol:

mi is az?

Max január... akkor viszem műszakira, mert a biztosítás kedvezményem akkortól lesz érvényes! De jó lenne már összejönni! Csak most ez a nyavajás hőgomba adta fel a leckét, nem tudom hogy milyen kell ehez az órához...

Én mondani akartam, hogy az tuti nem lesz jó, mivel az 1.7d is rajta van, azok meg többnyire nem fordulatszámmérősök. :(

Link to comment
Megosztás:

Max január... akkor viszem műszakira, mert a biztosítás kedvezményem akkortól lesz érvényes! De jó lenne már összejönni! Csak most ez a nyavajás hőgomba adta fel a leckét, nem tudom hogy milyen kell ehez az órához...

Ha el tudod érni a srácot, akitől vetted, kérdezd meg tőle annak a gombának a számát, amivel jó volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.