Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Amúgy arra valami napi számlálós trükkös tekerős témát kellene kiokoskodni! pl előző gépben tekertem a nullázásra a témát hogy kiszámoljam a tankolást akkor abba utolsó 2 számlálót lehetett tekerni valamennyit hogy elérje a többi km-er tekerőt és miután azok is egyformák lettek lehetett tekerni nullára.

Link to comment
Megosztás:

Ahha így már értem! :) akkor számodra tényleg hasznos. én is kapom a napi melóba járás után a km-ereket ill utánna a 9Ft/km-er támogatást! (napi 60km-er csak az a röhejes hogy 8évvel ezelőtt is ennyit kaptak amikor jóval olcsóbb volt a benya) bár jobb mint a semmi! :)

Szóval akkor mi a legegyszerűbb módja h naponta tudjak tekerni előre egy keveset? :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy arra valami napi számlálós trükkös tekerős témát kellene kiokoskodni! pl előző gépben tekertem a nullázásra a témát hogy kiszámoljam a tankolást akkor abba utolsó 2 számlálót lehetett tekerni valamennyit hogy elérje a többi km-er tekerőt és miután azok is egyformák lettek lehetett tekerni nullára.

Nem a napi km van felirva hanem az össz.

Link to comment
Megosztás:

Szóval akkor mi a legegyszerűbb módja h naponta tudjak tekerni előre egy keveset? :D

Miután kora délután föltetted a kérdést kb 3,75234 mp után meg is válaszoltunk, majd részletesen ki is fejtettük Dáwiddal. A spirált megkeresed a motortérben (A tűzfalon keresztül jön ki az utastérből, fekete, közelében semmi más) az megy bele a váltóba, egy hollandi anya szerűségen keresztül csatlakozik. Azt a hollandi anyát kitekered, kiveszed a spirált és kedved szerint tekergetheted oda-vissza. A gyorsaság kedvéért magát a spirált befoghatod egy akkus fúróba és azzal tekered. Ez a legegyszerűbb, mert csak azt a bizonyos anyát kell kitekerned (valószínűleg úgy be van már rohadva, hogy az első kitekerés nem lesz egyszerű) de ha minden nap ki-be csavargatod, akkor már könnyebb lesz.

Link to comment
Megosztás:

Értem én, épp arra gondoltam hogy azt a féle napi számlálót kellene beletenni az össz számláló helyére. :)

Szerintem még mindig a legegyszerűbb, leggyorsabb, ha a váltó oldali végét a spirálnak meghajtja. Csak átlag használatnál is törik a spirál idővel, nem hogy napi lehúzogatásnál. Tegyél egy számológép LCD kijelzőt a számláló elé, és a billentyűzettel olyan számot írsz bele nap végére ami tetszik :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem még mindig a legegyszerűbb, leggyorsabb, ha a váltó oldali végét a spirálnak meghajtja. Csak átlag használatnál is törik a spirál idővel, nem hogy napi lehúzogatásnál. Tegyél egy számológép LCD kijelzőt a számláló elé, és a billentyűzettel olyan számot írsz bele nap végére ami tetszik :D

Állat!!! Pont ezt olvastm a fönők meg magyarázott vmit én meg beleröhögtem a képébe :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Na mi hír testvér, megyünk Siófokra? :)

Áh, van nekik minden színben, csak olyanban nincs ami nekem kéne...Mondjuk ami van, abból sincs 2 ugyan olyan :D (amúgy meg korrektek, 1 nap alatt válaszoltak a mélemre)

Láttam ma alig bírtál parkolni a sok pénzügyőrtől.. mi volt a kodóban? :)

Szerk.: vazze, kinézek az ablakon, mit látok? Szembe a kocsma előtt is itt a pénzügyőrség :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Áh, van nekik minden színben, csak olyanban nincs ami nekem kéne...Mondjuk ami van, abból sincs 2 ugyan olyan :) (amúgy meg korrektek, 1 nap alatt válaszoltak a mélemre)

Láttam ma alig bírtál parkolni a sok pénzügyőrtől.. mi volt a kodóban? :)

A franc sem tudja... de még később a városban is találkoztam velük. De volt ott vagy 50 vám és pénzügyőr kocsi, voltak RR-es rendszámú civil járművek is. Biztos Szűcs hívta ki őket a konkurenciára. :D

Akkor nem megyünk? :D Pedig reménykedtem. :P

Szemben? Milyen kocsma? :D

Link to comment
Megosztás:

A franc sem tudja... de még később a városban is találkoztam velük. De volt ott vagy 50 vám és pénzügyőr kocsi, voltak RR-es rendszámú civil járművek is. Biztos Szűcs hívta ki őket a konkurenciára. :)

Akkor nem megyünk? :D Pedig reménykedtem. :)

Ha leviszel lemehetünk :P :D De majdcsak lesz valami, ami ott van, Fehérváron meg nincs.

Link to comment
Megosztás:

Voltam haverhoz, kicentírozta a két elsőt, most már nem ráz 130nál se, 140ig egyáltalán, kicseréltem a tolatólámpa kapcsolót, az is működik már, megrendeltük a nyári gumikat (50K)meg elvileg két füstüveges indexet!! erre mondjuk kíváncsi leszek, mennyire füstüveges...

Öröm bódotá :D

Jaaaaaaaa ismerkedek egy kiscsajjal, és az ő szomszédjuk a Mitulá báti hozta attat néki, multkor kint volt, nyomott olyan szöveget, nembírtam felvenni telefonra úgy röhögtünk :)

Fiatalság-bolondság! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.