Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szeretném kérdezni elsősorban akinek fehér Astrája van vagy aki még ért hozzá:

T*scoba most van javító festék csak éppen 4különböző fehér és nem igazán tudom hogy melyik menne a gyári fehér színhez. Kevertetnék is 1dl-er kb 1000Ft csak ugye azt 3x kibontos és beszárad. elsősorban kavics felverődéshez használnám. előző tulaj amit pöttyözött 2-3pötty az kicsit már sárgult. A szinek pedig:

White primer,

Glacier white,

Polar White,

Diamond White,

Vagy simán válasszam a legfehérebbet? :D mert nem igazán szeretnék valami metál fehér cuccot választani. Az autó polírozás után pl tök fehér csak amit bepöttyözött rajta az sárgább. Vélemény? :)

Link to comment
Megosztás:

Szeretném kérdezni elsősorban akinek fehér Astrája van vagy aki még ért hozzá:

T*scoba most van javító festék csak éppen 4különböző fehér és nem igazán tudom hogy melyik menne a gyári fehér színhez. Kevertetnék is 1dl-er kb 1000Ft csak ugye azt 3x kibontos és beszárad. elsősorban kavics felverődéshez használnám. előző tulaj amit pöttyözött 2-3pötty az kicsit már sárgult. A szinek pedig:

White primer,

Glacier white,

Polar White,

Diamond White,

Vagy simán válasszam a legfehérebbet? :D mert nem igazán szeretnék valami metál fehér cuccot választani. Az autó polírozás után pl tök fehér csak amit bepöttyözött rajta az sárgább. Vélemény? :)

Menj be egh papirlappal, arra sorban huzzál mindegyik fehérböl egy eröteljesebb csíkot...persze jegyezd meg h meik, meik volt pontosan...azsem árt ha odairod :D kimész a kocsihoz, és összehasonlitod h meik megy hozzá a leginkább...visszamész és megveszed azt :D én anno a kék omega-nál csináltam ugyanezt...meg ahogy észrevettem sokan csinálják még igy, mert majdnem minden szinböl felvolt bontva lebalább egy, volt amiböl több is :D

Link to comment
Megosztás:

Menj be egh papirlappal, arra sorban huzzál mindegyik fehérböl egy eröteljesebb csíkot...persze jegyezd meg h meik, meik volt pontosan...azsem árt ha odairod :D kimész a kocsihoz, és összehasonlitod h meik megy hozzá a leginkább...visszamész és megveszed azt :D én anno a kék omega-nál csináltam ugyanezt...meg ahogy észrevettem sokan csinálják még igy, mert majdnem minden szinböl felvolt bontva lebalább egy, volt amiböl több is :D

Lehet majd így kipróbálom ha lesz alkalom, csak nem ver meg a biztonsági őr! :D bár már az is jó lenne ha kettőre le tudnám szűkíteni ezt a 4-et. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Örököltem egy astra f et. Mostanában fogom átíratni a nevemre. Nem tudjátok ilyen esetben kell eredetiség vizsgálatra vinnem a kocsit?

De ha van eredetiségvizsgád, meg törzsköny is, akkor te átírásnál kapsz új törzskönyvet. Amibe beleütik, hogy "Eredetiségvizsga hiánya". (Ha te nem viszed el mégegyszer)

Link to comment
Megosztás:

Szeretném kérdezni elsősorban akinek fehér Astrája van vagy aki még ért hozzá:

T*scoba most van javító festék csak éppen 4különböző fehér és nem igazán tudom hogy melyik menne a gyári fehér színhez. Kevertetnék is 1dl-er kb 1000Ft csak ugye azt 3x kibontos és beszárad. elsősorban kavics felverődéshez használnám. előző tulaj amit pöttyözött 2-3pötty az kicsit már sárgult. A szinek pedig:

White primer,

Glacier white,

Polar White,

Diamond White,

Vagy simán válasszam a legfehérebbet? :D mert nem igazán szeretnék valami metál fehér cuccot választani. Az autó polírozás után pl tök fehér csak amit bepöttyözött rajta az sárgább. Vélemény? :)

Menj be egh papirlappal, arra sorban huzzál mindegyik fehérböl egy eröteljesebb csíkot...persze jegyezd meg h meik, meik volt pontosan...azsem árt ha odairod :D kimész a kocsihoz, és összehasonlitod h meik megy hozzá a leginkább...visszamész és megveszed azt :D én anno a kék omega-nál csináltam ugyanezt...meg ahogy észrevettem sokan csinálják még igy, mert majdnem minden szinböl felvolt bontva lebalább egy, volt amiböl több is :D

No comment! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ne keseredj főpiktor :D :D

De ez már az a helyzet amikor keseredni kell! :D

Emlékszel Tiv cartárs miről beszélgetünk tegnap este...Na...Azután feljövök ide, és ezt kell olvasnom: White primer, Glacier white, Polar White, Diamond White,....Srácok!! Mintha pofán b@sznánk saját magunkat :)

Link to comment
Megosztás:

Új szerzemény. Philips CAR400. Azonkívül, hogy a kijelzőt marhára nem akarja hajtani, illetve baromságokat mutat néha, elég állatul szól a 2db TDA7375 végfok miatt. :D 4x20W :) Hangszórók nem bírják. :D Nade a kijelzővel valamit csinálnom kell. (Igen, próbáltam már állítani a rádióval, de semmi.)

Link to comment
Megosztás:

Új szerzemény. Philips CAR400. Azonkívül, hogy a kijelzőt marhára nem akarja hajtani, illetve baromságokat mutat néha, elég állatul szól a 2db TDA7375 végfok miatt. :D 4x20W :) Hangszórók nem bírják. :D Nade a kijelzővel valamit csinálnom kell. (Igen, próbáltam már állítani a rádióval, de semmi.)

El tudom képzelni :D :D Főleg mikor a szomszéd Lajos bácsi berakja a 3+2 kazettát :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ez mesemetál, ahogy J0hnny szokta hívni. :D Bár épp keresztény metál szólt, valamint előtte antifasiszta. :)

Hát ízlések és pofonok.... De a szomszéd Lajos bácsinak van egy B Corsája (úgy néz ki mint az új) Unokája hozott neki egy f-es Astrából valamilyen gyári magnyós rádiót, és azóta állandóan üvölt benne a 3+2...vagy valamilyen mulatós csujjogató :D

Link to comment
Megosztás:

De ez már az a helyzet amikor keseredni kell! :D

Emlékszel Tiv cartárs miről beszélgetünk tegnap este...Na...Azután feljövök ide, és ezt kell olvasnom: White primer, Glacier white, Polar White, Diamond White,....Srácok!! Mintha pofán b@sznánk saját magunkat :)

Ez olyan, mint hogy olcsóbb használt gumi nincs? :D

Link to comment
Megosztás:

De ez már az a helyzet amikor keseredni kell! :D

Emlékszel Tiv cartárs miről beszélgetünk tegnap este...Na...Azután feljövök ide, és ezt kell olvasnom: White primer, Glacier white, Polar White, Diamond White,....Srácok!! Mintha pofán b@sznánk saját magunkat :)

Nyugodj meg. :D

Épp most nézem a Teutulékat / OCC / mMost a fiatal Paul csinál egy pókos motort. A festő a tankkal csodát tett. Airbrush, és kézzel a hajszálcsíkozás. Nagyon állat lett. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.