Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ezt most találtam, szerintem jóóóóóóóóóó:

http://melykek76.uw.hu/kepek/opel/_3.jpg

http://melykek76.uw.hu/kepek/opel/2.jpg

Most nézem, mélykék :D Erről jó lenne a szárny :)

Na egyre jobban megtetszenek a caravan-ok.... csak nem tudom eldönteni hogy F vagy G.

Mert most erre kéne költeni a karosszériájára, bár nem tudom mennyibe lenne pontosan. De a motor most tipp topp...igaz jobb volna egy erősebb...

Így elgondolkodtam hogy F-ből nézek egy erősebbet újabbat jobban felszereltet... 5-6százért pofásakat dobálnak97es évjárat körül 1,4 16V vagy 1,6 16V.... vagy másik alternatíva G-ből ugyanezek a motorok...8-9 ezerért 2000es évjárat körül... igaz nem ez az álom kocsi...de addig is haladni kell :D Jó ezen van még időm rágódni, mert nem most azonnal akarom....aztán lehet rendbe rakatom ezt aztán marad amíg marad... lehet ez volna a költséghatékony megoldás... mert egy "új" használt autónak a nyügjeit nem ismerem még... De egy caravan bejönne :D

Link to comment
Megosztás:

Na egyre jobban megtetszenek a caravan-ok.... csak nem tudom eldönteni hogy F vagy G.

Mert most erre kéne költeni a karosszériájára, bár nem tudom mennyibe lenne pontosan. De a motor most tipp topp...igaz jobb volna egy erősebb...

Így elgondolkodtam hogy F-ből nézek egy erősebbet újabbat jobban felszereltet... 5-6százért pofásakat dobálnak97es évjárat körül 1,4 16V vagy 1,6 16V.... vagy másik alternatíva G-ből ugyanezek a motorok...8-9 ezerért 2000es évjárat körül... igaz nem ez az álom kocsi...de addig is haladni kell :) Jó ezen van még időm rágódni, mert nem most azonnal akarom....aztán lehet rendbe rakatom ezt aztán marad amíg marad... lehet ez volna a költséghatékony megoldás... mert egy "új" használt autónak a nyügjeit nem ismerem még... De egy caravan bejönne :D

Csakis F, és nyócszelepes. :D

Link to comment
Megosztás:

ezt most találtam, szerintem jóóóóóóóóóó:

http://melykek76.uw.hu/kepek/opel/_3.jpg

http://melykek76.uw.hu/kepek/opel/2.jpg

Most nézem, mélykék -_- Erről jó lenne a szárny :lol:

De azért a tanksapka ajtóért áthúznám a fejét a felnin... :)

Még jó hogy már vacsiztam :D :)

Jah, kolléga meghozta a mögalájtokat. Betoltam őket, és megvilágosodtam :D Nagyon állat.

Kicsit alakítottam a műszerfalon, de már megint elb.sztam :D :D Lassan már ott tartok hogy visszatekerem a gyári brunyasárgát, és felgyújtok minden LED-et a g.cibe :D 160326-20110124-7TxI8u.jpg

Link to comment
Megosztás:

De azért a tanksapka ajtóért áthúznám a fejét a felnin... :)

Még jó hogy már vacsiztam :D :D

Jah, kolléga meghozta a mögalájtokat. Betoltam őket, és megvilágosodtam :D Nagyon állat.

Kicsit alakítottam a műszerfalon, de már megint elb.sztam :D :D Lassan már ott tartok hogy visszatekerem a gyári brunyasárgát, és felgyújtok minden LED-et a g.cibe :D

Mit b*tál el? A fénykép élességen kívül... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mit b*tál el? A fénykép élességen kívül... :D

Foltos a fehér, kéken világít a benzinkút ikon, kicsit belekékít a 20-asba a kék a km-óra számlapján, halvány lett az ü.a. szintjelző mutatója, és tök sötét a "C" a hőmérő alján. A kép élességéről Kecskemétigézabácsi tehet, mert Dunakeszi legégetőbb közlekedési problémáira két szökőkutas körforgalom a megoldás, nem pedig az hogy valami egységes útburkolattal rendelkező aszfaltcsíkot sikerüljön leteríteni 10 méternél hosszabb távon... :) Eddig 14 körforgalmunk van keszin, de már épül egy új. :D Az előzőt sikerült úgy elhelyezni, hogy a 2-es főút teljes forgalmát megállítja az a sz.r, mert annak van elsőbbsége aki mucsáról jön ki a főútra, nem pedig a főútnak :D :D De legalább tettek egy 25 centi magas 4 LED-el bevilágított szökőkutat a közepére, hogy legyen mit nézni, ha már úgyis állni kell. (a szökőkút miatt, még 2 hétig nem lehetett közlekedni, mert oda kellett csatornázni :D )

Link to comment
Megosztás:

Jah, kolléga meghozta a mögalájtokat. Betoltam őket, és megvilágosodtam :D Nagyon állat.

Kicsit alakítottam a műszerfalon, de már megint elb.sztam :) :D Lassan már ott tartok hogy visszatekerem a gyári brunyasárgát, és felgyújtok minden LED-et a g.cibe :D

Én is megvettem de még nem rakom be őket, előbb megvárom hogy kiégjen a fehérfényű TESLA :D . Amúgy 3225Ft vót.

A LED-eket ne gyújtsd fel, add inkább nekem :D . Jah, de csak a fehér, kék és narancs színűekre izgulok rá :D .

Link to comment
Megosztás:

...

Jah, kolléga meghozta a mögalájtokat. Betoltam őket, és megvilágosodtam :D Nagyon állat.

Kicsit alakítottam a műszerfalon, de már megint elb.sztam :) :D Lassan már ott tartok hogy visszatekerem a gyári brunyasárgát, és felgyújtok minden LED-et a g.cibe :D http://pics.coldline.hu/pics/160326-20110124-7TxI8u.jpg

Elromlott a hőmérő is? :D :D :D

Pedig jól néz ki, a mutatók már nem sok led. :lol:

Link to comment
Megosztás:

De azért a tanksapka ajtóért áthúznám a fejét a felnin... :)

Még jó hogy már vacsiztam :D :D

Jah, kolléga meghozta a mögalájtokat. Betoltam őket, és megvilágosodtam :D Nagyon állat.

Kicsit alakítottam a műszerfalon, de már megint elb.sztam :D :D Lassan már ott tartok hogy visszatekerem a gyári brunyasárgát, és felgyújtok minden LED-et a g.cibe :D http://pics.coldline.hu/pics/160326-20110124-7TxI8u.jpg

Milyen gazdag valaki... egekben az üzemanyagár, és félig van a tankja a fiúnak. :D Vagy még nem ment fel teljesen...? :D

Foltos a fehér, kéken világít a benzinkút ikon, kicsit belekékít a 20-asba a kék a km-óra számlapján, halvány lett az ü.a. szintjelző mutatója, és tök sötét a "C" a hőmérő alján. A kép élességéről Kecskemétigézabácsi tehet, mert Dunakeszi legégetőbb közlekedési problémáira két szökőkutas körforgalom a megoldás, nem pedig az hogy valami egységes útburkolattal rendelkező aszfaltcsíkot sikerüljön leteríteni 10 méternél hosszabb távon... :D Eddig 14 körforgalmunk van keszin, de már épül egy új. :lol: Az előzőt sikerült úgy elhelyezni, hogy a 2-es főút teljes forgalmát megállítja az a sz.r, mert annak van elsőbbsége aki mucsáról jön ki a főútra, nem pedig a főútnak -_- :) De legalább tettek egy 25 centi magas 4 LED-el bevilágított szökőkutat a közepére, hogy legyen mit nézni, ha már úgyis állni kell. (a szökőkút miatt, még 2 hétig nem lehetett közlekedni, mert oda kellett csatornázni :D )

Én tudok olyan kétutcás falut, ahova körforgalmat tettek(többet is). És az egyik körforgalomban a kijárat, az egyik lakó kapubejárója...

Link to comment
Megosztás:

Foltos a fehér, kéken világít a benzinkút ikon, kicsit belekékít a 20-asba a kék a km-óra számlapján, halvány lett az ü.a. szintjelző mutatója, és tök sötét a "C" a hőmérő alján. A kép élességéről Kecskemétigézabácsi tehet, mert Dunakeszi legégetőbb közlekedési problémáira két szökőkutas körforgalom a megoldás, nem pedig az hogy valami egységes útburkolattal rendelkező aszfaltcsíkot sikerüljön leteríteni 10 méternél hosszabb távon... :) Eddig 14 körforgalmunk van keszin, de már épül egy új. :D Az előzőt sikerült úgy elhelyezni, hogy a 2-es főút teljes forgalmát megállítja az a sz.r, mert annak van elsőbbsége aki mucsáról jön ki a főútra, nem pedig a főútnak :D :D De legalább tettek egy 25 centi magas 4 LED-el bevilágított szökőkutat a közepére, hogy legyen mit nézni, ha már úgyis állni kell. (a szökőkút miatt, még 2 hétig nem lehetett közlekedni, mert oda kellett csatornázni :D )

Hány ledet tettél bele?

Link to comment
Megosztás:

Milyen gazdag valaki... egekben az üzemanyagár, és félig van a tankja a fiúnak. :D Vagy még nem ment fel teljesen...? :)

Én tudok olyan kétutcás falut, ahova körforgalmat tettek(többet is). És az egyik körforgalomban a kijárat, az egyik lakó kapubejárója...

De, már felment teljesen. 400 km-el ezelőtt még többet mutatott :D

Link to comment
Megosztás:

majd ha tökéletesítetted szólj :D

tanksapkával egyetértek :D

1 éve tökéletesítem, de sosincs rá egy egész napom hogy be is fejezzem :D :) Így mindig csinálok vele valamit fél óra alatt, összerakom, aztán nézem 2 hétig. Ha már nagyon elég volt belőle, akkor megint csesztetem fél órát, és utána meg azt nézem 2 hétig :D

Link to comment
Megosztás:

1 éve tökéletesítem, de sosincs rá egy egész napom hogy be is fejezzem :D :D Így mindig csinálok vele valamit fél óra alatt, összerakom, aztán nézem 2 hétig. Ha már nagyon elég volt belőle, akkor megint csesztetem fél órát, és utána meg azt nézem 2 hétig :D

Dáwid! Utolsó PÜ-met megkaptad? :)

Link to comment
Megosztás:

Dáwid! Utolsó PÜ-met megkaptad? :)

Az attól függ hogy melyik az utolsó. Nálam van egy utolsó, de lehet hogy nálad az utolsó előtti :D :D Merre laksz Te? Oké, elolvastam :D Intézzük majd valahogy. Járok Fehérvárra időnként, de ha valaki mostanában megy arra, akkor odaadom neki.

Skacok!! Bp.- Sz.Fehérvár útja nincs valakinek mostanában tervbe véve? :D

Link to comment
Megosztás:

1 éve tökéletesítem, de sosincs rá egy egész napom hogy be is fejezzem :D :) Így mindig csinálok vele valamit fél óra alatt, összerakom, aztán nézem 2 hétig. Ha már nagyon elég volt belőle, akkor megint csesztetem fél órát, és utána meg azt nézem 2 hétig :D

Pedig jó pénzért hogy meg tudnám csinálni neked... :D

Link to comment
Megosztás:

ppont ezt találtam még meg :D

Csakis F, és nyócszelepes. :D

Ha valaki nem akar költeni már el kell felejteni az F eket sajna :D Amire nem kell sokat költeni azt nem adják el, vagy igen megkérik az árát. Maradnék én is az F nél, meg a 8 szelepnél, de köztudott már itt, hogy 1.4 1.6 16v be könyebb rosszat venni :S Nekem 8vbe is sikerült megoldani, hogy rossz legyen, azóta megjött az elemzés, és a motorolaj egy szar volt, és semmi kenése nem volt, és megsült mikor meghajtottam, végülis egy csapágysorcserével még elment volna, ami kijött volna 20ból, és öröm bódotá... de már inkább cseréltük amit jónak láttunk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.