Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát mindenki nyomja, hogy itt Fehérváron földrengés volt, meg világvége... nekem nem tűnt fel. Szép estét egyébként. :D

Barátomat is hívtam, neten ahol ő lakik az az első h ott mi volt meg onnan volt az első bejelentés aztán azt mondja milyen földrengés hol??? B) :D :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Éreztem is, hogy "vki" lökdösi a székemet. :lol: :D

Igen kb ez volt nekem is az érzés B) Körbe néztem.. de sehol senki... mondom ajhe :D

Tegnap 4 óra után valamivel az aluljáróban kb egyszerre értünk fel a lámpához, csak én elfordultam a Lidl felé... :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor nézd meg nem dőlt-e rá a ház :D

Amúgy most jól hallottam pénteken, hogy nem hallom a majmokat a motorból fémet fűrészelni?

Nem dőlt rá. :) Pedig több, mint 120-130 éve áll már szerintem...

Hát... Miki és Maki meghaltak. B) Múltkor hidegindításkor nem figyeltek, és bekapta őket az ékszíj. :D :D

Egyébként nem tudom, mitől lehet, de azért még van néha egy fura hang, de szerintem a hővédő lemez lesz az. De van ott egy csavar, ami nincs ott (:lol:), aminek szerintem a rezgés megakadályozása lenne a feladata. De lehet, hogy nem. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem dőlt rá. :D Pedig több, mint 120-130 éve áll már szerintem...

Hát... Miki és Maki meghaltak. B) Múltkor hidegindításkor nem figyeltek, és bekapta őket az ékszíj. :D :D

Egyébként nem tudom, mitől lehet, de azért még van néha egy fura hang, de szerintem a hővédő lemez lesz az. De van ott egy csavar, ami nincs ott (:lol:), aminek szerintem a rezgés megakadályozása lenne a feladata. De lehet, hogy nem. :D

Gondolom van azon kívül még más feladata is, de a hiánya okozhatja a rezgést is :)

Link to comment
Megosztás:

Mittudomén. Más látható gondot nem okoz, és láthatólag semmi feladata nincs. A lambda csere óta van amúgy, lehet, akkor csesztek el valamit?

Az autószerelők sokmindenre képesek. Elviszed a járgányt egy probléma miatt, megcsinálják, de lesz helyett rögtön másik 3 új gond :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

120 km/h? Hát, ha menne annyival legalább B) (Várpalota-Sv között is 100 a Vmax csak ;) )

Na ja, én is jobban örülnék egy klímának, mint egy lyuknak a tetőn :D

Voltál már a SV- Déli vonalon? Elvileg már kész van (jó kis 60-as sínekből :D), csak még nem engedélyezték a 160-at rá. Meg még itt-ott van szintbeli kereszteződés autóúttal ugye, ami 160-as pályánál már nem megengedett. Ahogy a gyalogos sem. Bár Nyéken tökölnek még az új alagúttal és útátjáróval, nameg ott még lesznek nem kicsi változtatások. :lol: Alig várom a márciust, hogy kijárhassunk oda megint naponta... :D

Hegyeshalom - Bp. vonalon megy néhol annyit:) Meg most már elvileg a Zalalövői vonal is 120as lett... Bobai delta 100 Jánosháza 60 :D

Tudtommal Pest és Győr között 160-as a pálya. Anno ott küldték meg a flörtöket, hogy mit bírnak. :)

Hát mindenki nyomja, hogy itt Fehérváron földrengés volt, meg világvége... nekem nem tűnt fel. Szép estét egyébként. :D

Én se vettem észre, de muter észrevette. :P

Link to comment
Megosztás:

Voltál már a SV- Déli vonalon? Elvileg már kész van (jó kis 60-as sínekből B)), csak még nem engedélyezték a 160-at rá. Meg még itt-ott van szintbeli kereszteződés autóúttal ugye, ami 160-as pályánál már nem megengedett. Ahogy a gyalogos sem. Bár Nyéken tökölnek még az új alagúttal és útátjáróval, nameg ott még lesznek nem kicsi változtatások. :lol: Alig várom a márciust, hogy kijárhassunk oda megint naponta... :D

Tudtommal Pest és Győr között 160-as a pálya. Anno ott küldték meg a flörtöket, hogy mit bírnak. :D

Én se vettem észre, de muter észrevette. :D

Nem voltam mostanság arra, még nincs kész teljesen, nem is lesz 160 rá engedélyeztetve, csak 120. Egyelőre. Gondolom sokat járhattatok oda, amikor minden nap elvágták a biztber. drótját :D

Pest és Győr között egy éve utaztam a RJ-en 160-al. Azóta a 140 is ritkaságszámba megy, annyi a lassújel...

Link to comment
Megosztás:

Nem voltam mostanság arra, még nincs kész teljesen, nem is lesz 160 rá engedélyeztetve, csak 120. Egyelőre. Gondolom sokat járhattatok oda, amikor minden nap elvágták a biztber. drótját :D

Pest és Győr között egy éve utaztam a RJ-en 160-al. Azóta a 140 is ritkaságszámba megy, annyi a lassújel...

Bizt.ber-hez semmi közünk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.