Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hali!

Nem találtam erre külön totyikot, szal ide írom. Na drága kedves szakemberek,és sima júzerekhez is szólnék:D

Most állunk Astra vásárlás előtt, de nem tudjuk, hogy milyen motorral érdemes venni. Van itt a háznál G asztra, sőt, ezelőtt is volt 3 G asztra meg 1 F, de már az F rég volt, az C14SE volt, azzal nem voltak gondok. De nézem neten, nagy része C14NZ, az meg ugye 60 lovas, ami nem tudom, nem elég gyenge? Ecotec motorok meg jó erősek, de látom arra sokan panaszkodnak. Valaki tanácsolódjon rám, köszöntem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Nem találtam erre külön totyikot, szal ide írom. Na drága kedves szakemberek,és sima júzerekhez is szólnék:D

Most állunk Astra vásárlás előtt, de nem tudjuk, hogy milyen motorral érdemes venni. Van itt a háznál G asztra, sőt, ezelőtt is volt 3 G asztra meg 1 F, de már az F rég volt, az C14SE volt, azzal nem voltak gondok. De nézem neten, nagy része C14NZ, az meg ugye 60 lovas, ami nem tudom, nem elég gyenge? Ecotec motorok meg jó erősek, de látom arra sokan panaszkodnak. Valaki tanácsolódjon rám, köszöntem :lol:

aStra...

a 60lóbiztos gyengébb, mint a 82... de elmegy az is akárhova.

Kérdés az hogy mennyiért akartok venni, ecotecet én pl nem ajánlom.

fiatalba nem lesz csak ecotec, vagy az x14nz, x16szr, ... de idősebbekben vannak a 2.0ások is, azok mennek is de gond se sok van velük.

Link to comment
Megosztás:

Ohoho Gsi nem kell:D Egy életérzés, tudom. De valahogy a benzint is fizetni kell:S

Hát, olyan 450környékén szeretnénk venni. A 60 lovas mennyire lomha? Nem versenyzésre kell, de annyi van benne, hogy megugorjon, ha előzni akarok? Vagy pályán tudja tartani a 120-130as utazót úgy, hogy nem gyilkolom a motort?

Link to comment
Megosztás:

Ohoho Gsi nem kell:D Egy életérzés, tudom. De valahogy a benzint is fizetni kell:S

Hát, olyan 450környékén szeretnénk venni. A 60 lovas mennyire lomha? Nem versenyzésre kell, de annyi van benne, hogy megugorjon, ha előzni akarok? Vagy pályán tudja tartani a 120-130as utazót úgy, hogy nem gyilkolom a motort?

Megugrik, csak nem érzed, viszont a szembejövő addig is érkezik. Biztosan nem vennék c14nz-t...

Link to comment
Megosztás:

Ohoho Gsi nem kell:D Egy életérzés, tudom. De valahogy a benzint is fizetni kell:S

Hát, olyan 450környékén szeretnénk venni. A 60 lovas mennyire lomha? Nem versenyzésre kell, de annyi van benne, hogy megugorjon, ha előzni akarok? Vagy pályán tudja tartani a 120-130as utazót úgy, hogy nem gyilkolom a motort?

Attól, hogy 2 literes motorral van szerelve egy F Astra, még nem jelenti azt, hogy GSi. :lol:

Fogyasztásban mindenképp az 1.6-os nyer, mivel könnyebben rángatja a bódét, persze lábtól is függ sokminden. Amúgy a 2 literessel is lehet 6 literes fogyasztást produkálni. :D Az, hogy 120-130-nál gyilkolod-e a motort, az a váltótól függ. 1.4-be nem igazán raktak nagyobb áttételű váltót, 1.6-ba inkább.

Link to comment
Megosztás:

Ohoho Gsi nem kell:D Egy életérzés, tudom. De valahogy a benzint is fizetni kell:S

Hát, olyan 450környékén szeretnénk venni. A 60 lovas mennyire lomha? Nem versenyzésre kell, de annyi van benne, hogy megugorjon, ha előzni akarok? Vagy pályán tudja tartani a 120-130as utazót úgy, hogy nem gyilkolom a motort?

nem csak gsi 2.0 van...

a 60ovas megugrani ugyan nem fog, de a 140et is nyugodtan tartja, vmivel 4ezer alatti fordulaton.

Egy x16szr, vagy c16se, amit vennetek kellene akkor. 450ért kb azok mennek.

Link to comment
Megosztás:

Ohoho Gsi nem kell:D Egy életérzés, tudom. De valahogy a benzint is fizetni kell:S

Hát, olyan 450környékén szeretnénk venni. A 60 lovas mennyire lomha? Nem versenyzésre kell, de annyi van benne, hogy megugorjon, ha előzni akarok? Vagy pályán tudja tartani a 120-130as utazót úgy, hogy nem gyilkolom a motort?

Nagyon. Mondjuk nekem caravanom van a bódé is nehezebb, ha egyedül megyek még csak-csak de ha 5-en ülünk benne + csomagok, az előzést felejtsd el, hacsak nincs 1 kilométer nyilt szakasz. 1.6-alatt szerintem ne vegyél.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Nem találtam erre külön totyikot, szal ide írom. Na drága kedves szakemberek,és sima júzerekhez is szólnék:D

Most állunk Astra vásárlás előtt, de nem tudjuk, hogy milyen motorral érdemes venni. Van itt a háznál G asztra, sőt, ezelőtt is volt 3 G asztra meg 1 F, de már az F rég volt, az C14SE volt, azzal nem voltak gondok. De nézem neten, nagy része C14NZ, az meg ugye 60 lovas, ami nem tudom, nem elég gyenge? Ecotec motorok meg jó erősek, de látom arra sokan panaszkodnak. Valaki tanácsolódjon rám, köszöntem :lol:

ház nekem NZ van de ha lesz egyszer pénzem megcsináltatom SE-re :D még soha nem hagyott szarba

Link to comment
Megosztás:

Nagyon. Mondjuk nekem caravanom van a bódé is nehezebb, ha egyedül megyek még csak-csak de ha 5-en ülünk benne + csomagok, az előzést felejtsd el, hacsak nincs 1 kilométer nyilt szakasz. 1.6-alatt szerintem ne vegyél.

hát én soxor ezt is kevésnek érzem :lol: sztem 100 ló legalább kéne h még előzgetni is lehessen ha nem egyedül vagyok... de lehet csak én vagyok túl sportos :D

lényeg a lényeg ha most vennék és nem gsit, akkor c16se

Link to comment
Megosztás:

Értem,szóval NZ-t inkább ne. és a C14SE? vagy a sima 75 lovas 1.6ról mi a vélemény?

Az is jó, én mentem olyannal, nem volt feltűnő, hogy 15 lóval több, csak emelkedőn nem kellett visszakapcsolgatni. Szerintem C14NZ (60ló) semmiképpen C14SE-t (82) esetleg, inkább C16NZ-t (75) vagy C16SE-t (100).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.