Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Persze, de ez nekem már nem segített, mert kotyog a tengelye.

Az szívás, de nekem még van remény. :D

Csak sajnos nagyon alacsony a felszereltség itt nálam, még féktisztító sincs, vagy egy rohadt szerszámkészlet, amivel legalább egy torxot ki tudnék csavarni... <_< Nem érdemes itt semminek nekiállni...

Link to comment
Megosztás:

Az szívás, de nekem még van remény. :D

Csak sajnos nagyon alacsony a felszereltség itt nálam, még féktisztító sincs, vagy egy rohadt szerszámkészlet, amivel legalább egy torxot ki tudnék csavarni... <_< Nem érdemes itt semminek nekiállni...

Ja , normális torx az kell hozzá, én vettem egy torx-bit készletet, meg egy egészen pici racsnis kulcsot a kettő közé meg adaptert. Úgy emlékszem 3000-volt az egész, de ha otthon akarok kocsit szerelni akkor kénytelen vagyok beruházni szerszámokra.

Link to comment
Megosztás:

Ja , normális torx az kell hozzá, én vettem egy torx-bit készletet, meg egy egészen pici racsnis kulcsot a kettő közé meg adaptert. Úgy emlékszem 3000-volt az egész, de ha otthon akarok kocsit szerelni akkor kénytelen vagyok beruházni szerszámokra.

Ez így van, csak nekem még kb. fél év, mire egyáltalán lesz bármilyen munkám, ha lesz, a családban meg most kb. a "gazdag rokonok" is szegények...

Persze a 3000 forint nem tűnik nagy kiadásnak, de ha én vagyok az egyetlen, aki nem ítéli feleslegesnek, akkor annyi sem lesz, és kész.

Sajnos egyelőre ez van.

Link to comment
Megosztás:

Ez így van, csak nekem még kb. fél év, mire egyáltalán lesz bármilyen munkám, ha lesz, a családban meg most kb. a "gazdag rokonok" is szegények...

Persze a 3000 forint nem tűnik nagy kiadásnak, de ha én vagyok az egyetlen, aki nem ítéli feleslegesnek, akkor annyi sem lesz, és kész.

Sajnos egyelőre ez van.

Jó hát nekem sem két hónap alatt jöttek össze a szerszámok, meg közel sincs mindenhez, évek alatt vettem ezt -azt. Torxot pölö először egy 1100-forintos L-alakú szettet vettem amiit már az első alkalommal széttekertem. <_<

Link to comment
Megosztás:

Meglesz ez is, csak idő kérdése minden.

Mondjuk nincs is annál idegesítőbb mint amikor az ember rossz szerszámmal, vagy szerszám hiányában kínlódik valamivel. Termosztát cserénél a vezérlés alsó burkolatának az egyik csavarját egy óra alatt tekertem ki szar kulcsokkal. <_<

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk nincs is annál idegesítőbb mint amikor az ember rossz szerszámmal, vagy szerszám hiányában kínlódik valamivel. Termosztát cserénél a vezérlés alsó burkolatának az egyik csavarját egy óra alatt tekertem ki szar kulcsokkal. :D

Én tegnap 5 :D óra alatt cseréltem ki a középkonzol-izzókat,de ha Breki nem írja le merre van az a két kis szemét torx,akkor hívtam volna valami hozzáértőt.

Szerelőm közben mellettem a csápos emelőn megkuplungozott egy négyütemű trabantot,pedig szidta rendesen,hogy mennyire utálja azt a szar konstrukciót. :)

Aztán jókat poénkodott,hogy milyen lassú voltam,de ő sem tudta hogy jön szét bacom a száját, csak nézett,mint hal a szatyorban.

Pedig astrákat napi szinten bont,javít. <_<

Link to comment
Megosztás:

Én tegnap 5 :D óra alatt cseréltem ki a középkonzol-izzókat,de ha breki nem írja le merre van az a két kis szemét torx,akkor hívtam volna valami hozzáértőt.

Szerelőm közben mellettem a csápos emelőn megkuplungozott egy négyütemű trabantot,pedig szidta rendesen,hogy mennyire utálja azt a szar konstrukciót. :D

Aztán jókat poénkodott,hogy milyen lassú voltam,de ő sem tudta hogy jön szét csak nézett,mint hal a szatyorban.Pedig astrákat napi szinten bont,javít. <_<

Egyszer a világításkapcsolót raktam össze két óra alatt, a vezetőoldali lábtérfűtésnek meg egy héten minden nap nekiálltam mire sikerült visszarakni pénteken. :)

Link to comment
Megosztás:

Üdv Cartársak!

Bár nem közérdekű a hír, de én szeretném ezen a fórumon is megosztani:

Tegnap tudtam meg, hogy hamarosan szereznem kell egy "Baby on Board" matricát az Opel kocsira <_< :D :D

Szép napot mindenkinek!

Pebe

Gratulálok!

A kórházban kaptok majd egy alapcsomagot abban lesz elvileg több is. :)

Link to comment
Megosztás:

Közölni fogják,hogy gyanúja volt a csempészésnek és ők csak a munkájukat végezték.Az ismerősödnek van igaza,de ez senkit nem érdekel.Örüljön,hogy nem vertek rá semmi balhét,mert nem egy ember ült már ártatlanul csempészésért. <_<

Na ja én is erre gondoltam hogy csak a munkáját végzi lesz belőle...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.