Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igen, csak megfelelő villáskulcs hiányában nem tudtam megállapítani a pontos helyét. :D A hosszbordás fezsíője szól már egy ideje, de annak más a hangja és hallani is a videón. :D Na majd hétfőn kiderül. <_<

Én viszont szíj-szerű nyiszorgást hallottam amikor a kocsi orra mellett áltam, remélem az ékszíj az.

Link to comment
Megosztás:

Na, tegnap dicsértem itt a GPS-em. Erre ma, hazafele az M1-M7-esen állandóan kikapcsolt. Mármint a kijelző. Kissé idegesítő volt. Pedig odafele minden rendben volt, nem értem visszafele mi történt vele... Ráadásul hazafele az ablakok is fenemód párásodtak. Egyre nagyobb a valószínűsége annak, hogy a hűtővíz valahol a fűtésnél folyik el , mert amint meleg a motor, ráadom a fűtést, és el kezd jobban párásodni...

Link to comment
Megosztás:

Na, tegnap dicsértem itt a GPS-em. Erre ma, hazafele az M1-M7-esen állandóan kikapcsolt. Mármint a kijelző. Kissé idegesítő volt. Pedig odafele minden rendben volt, nem értem visszafele mi történt vele... Ráadásul hazafele az ablakok is fenemód párásodtak. Egyre nagyobb a valószínűsége annak, hogy a hűtővíz valahol a fűtésnél folyik el , mert amint meleg a motor, ráadom a fűtést, és el kezd jobban párásodni...

Belső keringtetésed ugye ki van kapcsolva? <_< (lehet hogy hülyére párásodott a dzsípíesz is :D )

Link to comment
Megosztás:

Belső keringtetésed ugye ki van kapcsolva? <_< (lehet hogy hülyére párásodott a dzsípíesz is :D )

nekem má nemég semmi lámpa középen, aztán eccer télen nagyon fáztam és benyomtam h ne jöjjön a hideg induláskor, utána kb egy hétig anyáztam h mér párásodik folyton :D

Link to comment
Megosztás:

Udi most kapott egy működöt, mert neki gatya lett, ami a kocsiján van :D

megkérdezzem tőle mi terve vele ?

Kérlek.

pont te..........

:D :D :) :D :D

rossz kell neki azt küldi feltuningoltatni

érted :lol:

ui : köszi a mai segítséget, majd egyeztetünk mi-hogy-merre :lol:

Ezzel mi a baj? Ami most van, azt küldöm újításra majd, a rossz az marad rossz. Csak a hosszbordás miatt kell, hogy legyen helye meg pörögni tudjon. <_<

Link to comment
Megosztás:

:D hápé, és tintás. Mit akarsz még? :D Tudod hogy a multifunkciós tintasugarasoknak a service manualja hogy néz ki? 3 pontból áll:

1- cserélj nyomtató egységet

2- cserélj lapolvasó egységet

3- cserélj gépet

:D :)

A szamszung ezt még tudja a kisebb lézereknél is.

Viszont akcijjó van, tudok hápémultitintástot 2 patronnyal 10pénzért :D (és az origi patron hozzá B:2300, és C:2600 :D )

Erről vmi részleteket lehetne? <_<

Link to comment
Megosztás:

:D hápé, és tintás. Mit akarsz még? <_< Tudod hogy a multifunkciós tintasugarasoknak a service manualja hogy néz ki? 3 pontból áll:

1- cserélj nyomtató egységet

2- cserélj lapolvasó egységet

3- cserélj gépet

:D :D

A szamszung ezt még tudja a kisebb lézereknél is.

Viszont akcijjó van, tudok hápémultitintástot 2 patronnyal 10pénzért :D (és az origi patron hozzá B:2300, és C:2600 :) )

Nekem még van 26 pár patronom a nyomtatómhoz. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.