Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Lassan aktuális lesz az Astrám kék belső kárpitjainak cseréje.

Viszonylag szép állapotban vannak, de nekem nem tetszik, feketét szeretnék.

Van esetleg valaki, akinek fekete van, és kék kellene?

Szívesen cserélnék :D

mondtam, hogy szólj ha eladó KELL :D :) ;) :D

keressek neked fekete belsőt ? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem az volt a cél, hogy jó értéket kapjak. Igazából azért mentem, mert már túl kényelmes volt a kocsi.. :) Azt hittem vmi baj van. ;)

Hány %-ig jó a gátló?

Én egyszer vittem eddig az enyémet az autóklubhoz,de nem adtak semmi jegyzőkönyvet. :D

A km-órát viszont lefényképezték,kíváncsi lennék mit szólnának,ha a meglátnák legközelebb a fordulatszámmérős órámat,ami jelenleg 115.000 mutat,ők meg a régit 159.000-rel fotózták. :D Direkt nem tekertem előrébb jobban érzem magam benne! :D

Bekerül ez valami adatbázisba? :lol: Mondjuk én megmondom,hogy nem értek hozzá és nem is én cseréltem ki,hanem szerelő :D

Link to comment
Megosztás:

Hány %-ig jó a gátló?

Én egyszer vittem eddig az enyémet az autóklubhoz,de nem adtak semmi jegyzőkönyvet. :D

A km-órát viszont lefényképezték,kíváncsi lennék mit szólnának,ha a meglátnák legközelebb a fordulatszámmérős órámat,ami jelenleg 115.000 mutat,ők meg a régit 159.000-rel fotózták. :D Direkt nem tekertem előrébb jobban érzem magam benne! :D

Bekerül ez valami adatbázisba? :lol: Mondjuk én megmondom,hogy nem értek hozzá és nem is én cseréltem ki,hanem szerelő :)

Be.

Baj szerintem nem lesz belőle, mivel műszercsoportot cseréltél, ezzel megmagyarázható!

De pl a digitális km óráknál akár fel is jelenthetnek!

Ismerősöm kapott emaiatt 2000 Eurós csekkecskét! ;) igaz németországban! Ott még komolyan veszik az ilyesmit! :D

(Golf V-öt tekergettek, haszonszerzés céljából! 296.000 -> 55.000) - ami szerintem is helytelen!

Link to comment
Megosztás:

Be.

Baj szerintem nem lesz belőle, mivel műszercsoportot cseréltél, ezzel megmagyarázható!

De pl a digitális km óráknál akár fel is jelenthetnek!

Ismerősöm kapott emaiatt 2000 Eurós csekkecskét! :D igaz németországban! Ott még komolyan veszik az ilyesmit! :D

(Golf V-öt tekergettek, haszonszerzés céljából! 296.000 -> 55.000) - ami szerintem is helytelen!

Egyébként az sem értem,hogy miért számít a km-óra állása és nem az autó állapota. Nagyon sokan óraállást vesznek és nem állapotot.

10e alatt is haza lehet úgy vágni egy autót,hogy kívülről nem is látszik rajta. És 300-et is lehet rakni egy Astrába is például,hogy nem is látszik rajta.

Szerelőmnél próbáltam egy beállás erejéig egy x16sz caravánt 94-es évjárat, az órája 190e-t mutatott,német import tehát biztosan 300 felett jár már,de megemelve sem látszott rozsda egyáltalán rajta,sehol. Tankbetöltőnél sem. :lol:

A motorja gyönyörűen járt a beltér is patika volt. Annyi,hogy vigyáztak rá és mindig megkapta amit kért. Most is csak behúzótekercs mihálylott meg benne.

Link to comment
Megosztás:

Hány %-ig jó a gátló?

Én egyszer vittem eddig az enyémet az autóklubhoz,de nem adtak semmi jegyzőkönyvet. :D

A km-órát viszont lefényképezték,kíváncsi lennék mit szólnának,ha a meglátnák legközelebb a fordulatszámmérős órámat,ami jelenleg 115.000 mutat,ők meg a régit 159.000-rel fotózták. :) Direkt nem tekertem előrébb jobban érzem magam benne! ;)

Bekerül ez valami adatbázisba? :lol: Mondjuk én megmondom,hogy nem értek hozzá és nem is én cseréltem ki,hanem szerelő :D

A papírra az van írva, hogy kormányzott keréknél 40% felett, nem kormányzottnál pedig 20% felett elfogadható. 15% a veszélyes eltérés.

Link to comment
Megosztás:

A papírra az van írva, hogy kormányzott keréknél 40% felett, nem kormányzottnál pedig 20% felett elfogadható. 15% a veszélyes eltérés.

szerintem horrrrrrrrooorr alacsony :D :lol:

Ennyit lehet teljesíteni 0-ás gátlókkal és 1bar-ra engedett gumival. 20% hátsó tengely,40% első, limbóhintó b+ ! :D

Link to comment
Megosztás:

Bakker, még jó, hogy a kölök elaludt a fotelban, el nem tudnám hajtani a monitor elől. :D

Aranyos :D Ma vitted haza?

1,5 órája értünk haza szárföldről. cucu jól birta az utat, nem is evett olyan sokat, 110-130al robogtunk végig.

azt figyeltem meg, hogy nagyon sok insignia lett. úgy huztak el mllettem sorba mint a bömbik audik mercik :lol:

Link to comment
Megosztás:

1,5 órája értünk haza szárföldről. cucu jól birta az utat, nem is evett olyan sokat, 110-130al robogtunk végig.

azt figyeltem meg, hogy nagyon sok insignia lett. úgy huztak el mllettem sorba mint a bömbik audik mercik :lol:

Jópofa jószág :D

Nekem ugyan ez tűnt fel, még az ősszel. Földvár és Fehérvár között - ami egy nem túl forgalmas útszakasz - megelőzött vagy 3, igaz, mind osztrák rendszámos volt (de ki is vette őket a semmi közepén igazoltató rendőr :D )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.