Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nemsokára lesz nálunk a ST elvileg 1,6 szívómotorral. De most nem kell szomorkodni a név miatt, 200.000 a felára a puttonynak, teljesen jó.

Az ötajtósat már próbáltam 1,7 dízellel meg 1,4 turbóval és 1,6 turbóval is és mindannyiszor arra jutottam, hogy az új Astra rettentően jól sikerült és hatalmas minőségi előrelépés az eddigiekhez képest.

Link to comment
Megosztás:

Állsz a gázon és várod hogy elkaszáljon a billenős zil??? Az nem feeling, mikor az adrenalin szétcsapja az agyad, és átmegy rajtad a forró leömlő, na az feeling. :D

:D :) ;) Hülye :D ;) :D :D

Más téma: Haverom ébresztett ma reggel, akkora kokárdával hogy lelógott az ingéről.... Azt mondja nekem, gyere az esti felvonulásra :lol: Mondtam neki, hogy 3 perce van hogy leszakadjon erről a témáról, vagy felgyújtom a kokárdájával együtt :D Szégyenlem hogy magyar vagyok, ez a barom meg még ki is tűzi az ingére.........

Link to comment
Megosztás:

Más téma: Haverom ébresztett ma reggel, akkora kokárdával hogy lelógott az ingéről.... Azt mondja nekem, gyere az esti felvonulásra :) Mondtam neki, hogy 3 perce van hogy leszakadjon erről a témáról, vagy felgyújtom a kokárdájával együtt :D Szégyenlem hogy magyar vagyok, ez a barom meg még ki is tűzi az ingére.........

;) :D :D ;) :D :lol: igen lerombolhattad a kedvét szegénynek! :D

Link to comment
Megosztás:

:D :) ;) :D :D :lol: igen lerombolhattad a kedvét szegénynek! :D

Persze! Korán reggel mást se olvasok neten, mint a kisember kizsákmányolása, és a gazdag ember szopkodása!!! Jelen pillanatban, Magyarországon ez működik! Még több pénzt lehúzni a kisemberről, még a gazdag ember szarik bele a világba, és él mint Marci Hevesen!

Erre ez barom meg megjelenik egy bu*i nagy kokárdával............ Naná hogy kinyílik a bicska a zsebeben! ;)

Link to comment
Megosztás:

Persze! Korán reggel mást se olvasok neten, mint a kisember kizsákmányolása, és a gazdag ember szopkodása!!! Jelen pillanatban, Magyarországon ez működik! Még több pénzt lehúzni a kisemberről, még a gazdag ember szarik bele a világba, és él mint marci Hevesen!

Erre ez barom meg megjelenik egy bu*i nagy kokárdával............ Naná hogy kinyílik a bicska a zsebeben! :D

Sajnos igazad van...! Most eszembe jutott így h nálunk mivan abból kiindulva egy kis témaváltás mit szóltok h Japánban már kezd nagy baj lenni az atomerőművekből reggel mondták hogy mégegy reaktorban tűz ütött ki!! :D :lol: Borzalom..!!

Link to comment
Megosztás:

Sajnos igazad van...! Most eszembe jutott így h nálunk mivan abból kiindulva egy kis témaváltás mit szóltok h Japánban már kezd nagy baj lenni az atomerőművekből reggel mondták hogy mégegy reaktorban tűz ütött ki!! :lol: :D Borzalom..!!

Szegény Japók!!! Szerencsétlenek rossz helyen laknak...Ami természeti katasztrófa csak létezik, az mind megjelenik náluk!

Egy Üvegtigris részlet másként: "Te Lali!! Rossz helyen van ez a Japán" :D

Link to comment
Megosztás:

:D :) ;) Hülye :D ;) :D :D

Más téma: Haverom ébresztett ma reggel, akkora kokárdával hogy lelógott az ingéről.... Azt mondja nekem, gyere az esti felvonulásra :lol: Mondtam neki, hogy 3 perce van hogy leszakadjon erről a témáról, vagy felgyújtom a kokárdájával együtt :D Szégyenlem hogy magyar vagyok, ez a barom meg még ki is tűzi az ingére.........

Barátnőm évfolyamtársnőjével beszélgettem legutóbb hasonló témában,mondta,hogy a barátja kinn van Angoliában. Diplomája is van,de elhúzott inkább krumplit pucolni meg futárkodni. Így szinte egész nap dolgozik és épphogy megél. :D Akkor megérte....?

De ugyanez van az USA-ban is. Ha itthon lúzer vagy akkor ott is az vagy. Ha befolyásos barátaid,rokonaid vannak és kellőképpen gátlástalan vagy akkor sokra viszed. Ugyanúgy mint itthon. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.