Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

tényleg keveset használom, má lassan 40k kilóméter óta bírja a ferodo <_<

Volt Astrám amiben 100000-ig elment az első fékbetétem. A jelenlegiben a hátsó fékpofáim már túl vannak rajta. Sajnos az elsőket 50-nél cserélte a szerelőm mert szerinte nem egyformán koptak, bár még vastagon a kopáshatár felett voltak.

Link to comment
Megosztás:

Még csak rátekertem, itt a bót előtt. Nem volt még beindítva se, úgyhogy nemtudom hogy ez jobban tömít -e <_< De 200 km múlva megmondom :angry:

Kisebbik probléma. Nekem az egész motor ki kéne szednem, hogy elmúljon a csepegés, nem csak a mht-t felnyitni....

Erről jut eszembe, vettél még olajat? :P

Link to comment
Megosztás:

Kisebbik probléma. Nekem az egész motor ki kéne szednem, hogy elmúljon a csepegés, nem csak a mht-t felnyitni....

Erről jut eszembe, vettél még olajat? :angry:

Dehogy vettem. :P (tudom hogy melyik ismerősöm garázsában kell megszólalni hogy "jéé, az ott egy kanna repsol?" <_< )

De amúgy nem lett kevés, bőven a minimum fölött volt azzal is :P

Link to comment
Megosztás:

majd nyáron vmi opeltalin :P

Ááá nyáron ők már megesznek engem reggelire <_< Akkor már gyurmázás nuku.

A barátnőm, rálátással a monitoromra :P A múltkor haverom szomszédjánál sikerült leragadni, mert egy kis szőrgömböc ott kunyizott a kerítésnél... :P

Na de érthető nem?? Én is ha látok ilyen kis szőrpamacsot, neki adom mindenem :angry:

Link to comment
Megosztás:

Az egyik már felnőtt, nem lesz nagyobb :P

mondjuk a másik igen :P ez az apukája: http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-...3_5692946_n.jpg

Nah, ez tetszik. Ha egyszer kutyám lesz, ilyen lesz. :P (és ha egyszer sok pénzem lesz, akkor lesz. Akkor pedig sok minden lesz: nagy házam is lesz, sok autóm is lesz (az összes F astra változatból kell egy :D <_< ) meg valami szutyok Bentley, hogy legyen mivel rohangászni, nehogymá' az astrákat használjam le ;) )

Én a kopasz barackot jobban szeretem. ;)

hülyeállat :angry: :P

Link to comment
Megosztás:

Nah, ez tetszik. Ha egyszer kutyám lesz, ilyen lesz. :angry: (és ha egyszer sok pénzem lesz, akkor lesz. Akkor pedig sok minden lesz: nagy házam is lesz, sok autóm is lesz (az összes F astra változatból kell egy :P <_< ) meg valami szutyok Bentley, hogy legyen mivel rohangászni, nehogymá' az astrákat használjam le :P )

nem olyan drága, az asztrám vételárának kb 1/3-a, és kevesebbet eszik :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.