Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát épp ez az, hogy nem üres! Van bene az az egy valami amibe kábelek is mennek és kilógnak a kontaktok belőle... Dieselekben ott vannak valamik, de mit keres ez az enyémben? Nem merek hozzányúlni - mert mondom, hogy mennek valami vezetékek bele - nehogy valamit hazavágjak... <_<

Nekem 1.8-as benzines van és vannak benne vezetékek, csatlakozók, a biztosítéktáblán üres helyek amikhez nem csatlakozik semmi, vagy épp nincs semmi bekötve. Viszont a helye meg van, a vezetékelés behúzva, de mivel Neked más az verdád felszereltsége, így ott egy nagy 0 van :angry: Nem kell megilyedni :P

Link to comment
Megosztás:

Rákattantam a műszerfalra. :P :D

Kíváncsi vagyok mennyire lehet huzni az agyát. :P

"18 ért postaköltséggel együtt?"

ennyiért küldök kettőt! :angry: :P :P

Ki tudná nekem megmondani, hogy ez mi lehet és miért van ez nekem ott, mire szolgál(-hatna)? <_<

https://lh4.googleusercontent.com/_HRl2grF0...20110319027.jpg

Nekem pl ez van benne... mindegyiknél más, és felszereltségtől is függ!

Link to comment
Megosztás:

Hát épp ez az, hogy nem üres! Van bene az az egy valami amibe kábelek is mennek és kilógnak a kontaktok belőle... Dieselekben ott vannak valamik, de mit keres ez az enyémben? Nem merek hozzányúlni - mert mondom, hogy mennek valami vezetékek bele - nehogy valamit hazavágjak... <_<

Minek is nyulkálnál hozá? Működik az autó? Ha igen, akkor ne piszkálj semmit. Elfér az ott nem?

Link to comment
Megosztás:

Nekem 1.8-as benzines van és vannak benne vezetékek, csatlakozók, a biztosítéktáblán üres helyek amikhez nem csatlakozik semmi, vagy épp nincs semmi bekötve. Viszont a helye meg van, a vezetékelés behúzva, de mivel Neked más az verdád felszereltsége, így ott egy nagy 0 van <_< Nem kell megilyedni :P

De minek van az ott - még ha csak egy nagy nulla is!? -agresszivkismalacszmajli- :angry:

A klimát csak poénnak irtam - annyira hülye azért nem vagyok... :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem 1.8-as benzines van és vannak benne vezetékek, csatlakozók, a biztosítéktáblán üres helyek amikhez nem csatlakozik semmi, vagy épp nincs semmi bekötve. Viszont a helye meg van, a vezetékelés behúzva, de mivel Neked más az verdád felszereltsége, így ott egy nagy 0 van :angry: Nem kell megilyedni :D

Classicban már kihagyták ezt. :P Nekem is majdnem minden oda van vezetékezve. Még a BC vezetékei is ott vannak, csak levágva. :P Ülésfűtés is, ablakemelők.. :P

Hogyan lehet letörni egy antennát? <_<

Úgy, hogy Sedan. :P

Link to comment
Megosztás:

Na vazze :angry: Kár volt ráfújni akkor azt a sok WD40-et :P

Hát igen, sajnos nagyon össze volt rohadva, épp ezért tört el. <_<

Nekem meg multkor a hátsó ablaktörlőmet törte le valaki.

Szemet szemért, kezet hátsó ablaktörlőért...

Úgy, hogy Sedan. :P

Igen, nem akart összecsukódni teljesen, aztán egyszer csak a legfelső része beesett az egész antennába.

Link to comment
Megosztás:

Tudom, ez így első ránézésre erős, de legalább lenne rend az országban. Most nem arról van szó hogy valaki a tiltó tábla ellenére megáll valahol, hanem amikor a fél belváros bedugul, mert a busz elakad tőle a kanyarban, vagy a büdösbogár 4 rokiparkolót foglal el egyszerre.Klikk! <_<

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ezek lefoglalt autók lehettek, mert egyiken se volt rendszám, vagy lopottak voltak...

Így van. A ruszkiknál bezúzzák a bűncselekményből származó kocsikat, még a ritka sportkocsikat és luxusautókat is. Gondolom elrettentő céllal Bár a maffiának ezzel nem okoznak túl nagy kárt...

Link to comment
Megosztás:

Tudom, ez így első ránézésre erős, de legalább lenne rend az országban. Most nem arról van szó hogy valaki a tiltó tábla ellenére megáll valahol, hanem amikor a fél belváros bedugul, mert a busz elakad tőle a kanyarban, vagy a büdösbogár 4 rokiparkolót foglal el egyszerre.Klikk! <_<

Egyetértek, legalább rend lenne.... :angry:

Így van. A ruszkiknál bezúzzák a bűncselekményből származó kocsikat, még a ritka sportkocsikat és luxusautókat is. Gondolom elrettentő céllal Bár a maffiának ezzel nem okoznak túl nagy kárt...

De képzeld el, ha valóban egy rossz parkolás miatt lezúznák az autód! Biztos másodjára nem parkolnál rossz helyre.. Az tuti! :P

Link to comment
Megosztás:

figyelj mááááá, amit elkértél ablakemelő szerk. az kell neked, vagy csak tarcsiba akartad ? :P

Ócón eladó ha érdekel :angry: Amúgy tarcsiba, mert az enyém recseg időnként, meg láttam a múltkor hogy kopott, és úgy terveztem hogy ha jó idő lesz, akkor szétszedem, csak ha nem tudom összerakni, akkor lett volna szerepe. Ha kell, akkor holnap bedobom a csomiba <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.