Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jók szerintem is... De egy srácnak kéne a faluból, nem nekem...

Szóval ezért megy ennyire a verdád... 3 ajtóval könnyűűűű B) :D :) :) :(

Ez egy kétszemélyes autó. Ha nagyon-nagyon kell akkor max három.

185cmmel éppen jól elvagyok,de öcsém 196centijével vicces amikor behajtogatja magát a jobb 1-be :)

Neki úgy lenne kényelmes ha kiszedné az első két ülést kb. :)

Mire kellene a srácnak? Ez gsi B corsa felni asszem.

Link to comment
Megosztás:

Arra vagyok kíváncsi hogyan lett ez 820kg?

Mert egy tök fapad 1.4nz F is 1070kg asszem.Annál meg ez a motor nehezebb lehet. Hiába spóroltak az ajtókon,csomiajtón a bukócsövezés nem kis súly.

De azért durván fordul meg kell hagyni! :D

Csak a szőnyeg, meg az a qrva vastag szivacs tudod milyen nehéz benne? B)

Link to comment
Megosztás:

Csak a szőnyeg, meg az a qrva vastag szivacs tudod milyen nehéz benne? B)

Ahhoz még nem volt szerencsém. Corsa egész belsőt kipakolva sem lehet 50kg-nál többet felszabadítani az tuti. Ezért nézek fúrcsán amikor olvasom,hogy c20xe corsa kipakolt hátsó ülésekkel... :) a hátsó támlák darabonként vagy 5kg az ülőlap meg egy szivacs van vagy 2kg is...Az egésszel spórol vagy 20kg-ot de legalább nem lehet hátul használni semmire. :D

Link to comment
Megosztás:

Arra vagyok kíváncsi hogyan lett ez 820kg?

Mert egy tök fapad 1.4nz F is 1070kg asszem.Annál meg ez a motor nehezebb lehet. Hiába spóroltak az ajtókon,csomiajtón a bukócsövezés nem kis súly.

De azért durván fordul meg kell hagyni! :D

Emeltél már F Astra géptetőt? A szőnyeg is baromi nehéz és a többi.... Totál ki van pucolva, nem láttad? :)

Hagyd! Igaza van! :)

Inkább B corsából kellett volna csinálni! :D B) :) :(

:D :)

Link to comment
Megosztás:

Ahhoz még nem volt szerencsém. Corsa egész belsőt kipakolva sem lehet 50kg-nál többet felszabadítani az tuti. Ezért nézek fúrcsán amikor olvasom,hogy c20xe corsa kipakolt hátsó ülésekkel... :D a hátsó támlák darabonként vagy 5kg az ülőlap meg egy szivacs van vagy 2kg is...Az egésszel spórol vagy 20kg-ot de legalább nem lehet hátul használni semmire. B)

Én mentem a kipakolt Corsámmal, hidd el nagyon sokat számít. :(

A két első ülés iszonyat nehéz pl.

A zaj már más tészta! :)

Link to comment
Megosztás:

Én mentem a kipakolt Corsámmal, hidd el nagyon sokat számít. :(

A két első ülés iszonyat nehéz pl.

A zaj már más tészta! :D

Na és hol ültél? :) Én is gondolkodtam rajta , amikor ki volt pakolva hogy elviszem egy próbakörre. Csak attól féltem nem akarok majd visszarámolni bele. Hova kéne menni, tecsóba a családdal? Ööööö még nincs kész a kocsi. B)

Link to comment
Megosztás:

13:01 - meghaltokmind: és megvan a real deal acsi B)

13:01 - meghaltokmind: igenigenigen :D

13:01 - Camp_Elek: grat

13:01 - Camp_Elek: en is szereztem egyet ma reggel

13:03 - meghaltokmind: aprópopó melyik acsit gyűjtötted be?

13:05 - Camp_Elek: a " Részegen hogy jutsz majd haza kocsival husvet hetfőn rendori igazoltatas nelkul" cimut

kinek mi a fontos....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Tudna nekem valaki segíteni alkatrész vásárlásban? Meg kéne vennem a vezérlés cuccait, de 50 ezer alatt sehol sem találtam. B)

X17DTL 96-os hoz kéne Gates szíj, SKF görgők, és valami egyszerűbb vizpumpa. Ha valakinek esetleg lenne kedvezménye, és segítene. megköszönném.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Tudna nekem valaki segíteni alkatrész vásárlásban? Meg kéne vennem a vezérlés cuccait, de 50 ezer alatt sehol sem találtam. B)

X17DTL 96-os hoz kéne Gates szíj, SKF görgők, és valami egyszerűbb vizpumpa. Ha valakinek esetleg lenne kedvezménye, és segítene. megköszönném.

Unixnál van 10%-om, vagy ennél komolyabb kedvezményre gondolsz? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.