Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Dáwid, egyszer olvastam hogy van eladó vezetőoldali háttámlád, megvan még?

Kb 2 hete adtam el a fekete vezetőülést. :D DarkErrantnak elvileg van valahol egy kicsit kiült feketéje, ha csak a háttámla kell, kérdezd meg, hátha megvan még neki :D

Ápdét! Egy nagyon sz.r huzatú szürke vezetőülésem van még. Nagyon a kupac alján van, úgyhogy most nem szedem ki lefényképezni, de annyira emlékszem, hogy a "szokásos" helyen a fém merevítőig van lyukadva. Szóval a huzat nagyon KO, de kiülve nincs annyira mint a fekete volt. Jah, és nincs fejtámla rajta.

Link to comment
Megosztás:

Kb 2 hete adtam el a fekete vezetőülést. :D DarkErrantnak elvileg van valahol egy kicsit kiült feketéje, ha csak a háttámla kell, kérdezd meg, hátha megvan még neki :D

Ápdét! Egy nagyon sz.r huzatú szürke vezetőülésem van még. Nagyon a kupac alján van, úgyhogy most nem szedem ki lefényképezni, de annyira emlékszem, hogy a "szokásos" helyen a fém merevítőig van lyukadva. Szóval a huzat nagyon KO, de kiülve nincs annyira mint a fekete volt. Jah, és nincs fejtámla rajta.

Nekem csak a háttámla kellene, mert el van törve benn valami és egy picit ferdén áll. Azon is lehet kárpitot cserélni ugye?

Link to comment
Megosztás:

Nekem csak a háttámla kellene, mert el van törve benn valami és egy picit ferdén áll. Azon is lehet kárpitot cserélni ugye?

Valahogy rátették, akkor meg le is lehet szedni, az egész ülést adom, aztán fém merevítőktől, az összes tartó részig, azt cserélgetsz ami tetszik. Csak gyertek el érte. (Te, meg a söröm :D :D )

Link to comment
Megosztás:

Valahogy rátették, akkor meg le is lehet szedni, az egész ülést adom, aztán fém merevítőktől, az összes tartó részig, azt cserélgetsz ami tetszik. Csak gyertek el érte. (Te, meg a söröm :D :) )

Most nézem elég messze van, még körbenézek hátha akad közelebb, ha nem akkor szólok. De azért köszi. :D

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk megkérdezném hogy milyen pontos a ketyerejük :D

Annó még jó pár éve mentünk nyaralni családdal Görögországba, busszal. Jó "kis" út volt, ott mesélte az egyik sofőr, hogy a szerb hatóságok állandóan kint vannak a főbb tranzitutak mellett, és mérnek. Ha külföldi busz jön, akkor 1-2 km/h-nyi (!!!) sebességtúllépés esetén kiszednek. De csak a külföldi túristabuszokat, különösen a magyarokat. Természetesen reklamációnak semmi értelme, azzal csak rontasz a helyzeteden. A mi buszunkat is megállították több alkalommal, pedig vagy 10-el lassabban ment mindenhol (legalábbis Szerbiában), és akkor kerültek elő a sörösrekeszek a csomagtartóból (tanúlság: a szerb rendőrök imádják a sört. Még a pénznél is jobban :) )

Szóval ez a "no comment" kategória... :D

Link to comment
Megosztás:

Annó még jó pár éve mentünk nyaralni családdal Görögországba, busszal. Jó "kis" út volt, ott mesélte az egyik sofőr, hogy a szerb hatóságok állandóan kint vannak a főbb tranzitutak mellett, és mérnek. Ha külföldi busz jön, akkor 1-2 km/h-nyi (!!!) sebességtúllépés esetén kiszednek. De csak a külföldi túristabuszokat, különösen a magyarokat. Természetesen reklamációnak semmi értelme, azzal csak rontasz a helyzeteden. A mi buszunkat is megállították több alkalommal, pedig vagy 10-el lassabban ment mindenhol (legalábbis Szerbiában), és akkor kerültek elő a sörösrekeszek a csomagtartóból (tanúlság: a szerb rendőrök imádják a sört. Még a pénznél is jobban :D )

Szóval ez a "no comment" kategória... :D

Szerbekről én is tudnék mesélni. Még a szép benzines korszakban amikor kifele kellett hordani a benyát mert itt jóval olcsóbb volt autóról át kellett szokni mocira. Apám vitt, voltam vagy 14éves azt kézi mérővel megállítottak valami 75-el lakotterületen belül. Mivel kint volt a 40-es tábla meg apám se hajtott mert h*lyegyerek ne essen le ezért tuti nem mentünk annyival.

Mások monták, hogy a kézi mérővel egy embert ha netán elkaptak akkor 5másikat ugyan azzal megbüntettek....

Link to comment
Megosztás:

Annó még jó pár éve mentünk nyaralni családdal Görögországba, busszal. Jó "kis" út volt, ott mesélte az egyik sofőr, hogy a szerb hatóságok állandóan kint vannak a főbb tranzitutak mellett, és mérnek. Ha külföldi busz jön, akkor 1-2 km/h-nyi (!!!) sebességtúllépés esetén kiszednek. De csak a külföldi túristabuszokat, különösen a magyarokat. Természetesen reklamációnak semmi értelme, azzal csak rontasz a helyzeteden. A mi buszunkat is megállították több alkalommal, pedig vagy 10-el lassabban ment mindenhol (legalábbis Szerbiában), és akkor kerültek elő a sörösrekeszek a csomagtartóból (tanúlság: a szerb rendőrök imádják a sört. Még a pénznél is jobban :) )

Szóval ez a "no comment" kategória... :D

Azt értem, de amikor a sünségtől megjött a legutóbbi levelem, miszerint egy közepesebb összeggel támogassam őket, akkor benne volt az is, hogy a mérőberendezés 50 km/h alatt +/-3 km/h-s, fölötte pedig 3 %-os hibahatárral dolgozik. Nem mintha ezen múlt volna bármi is, meg ha ezentúl mérnek meg, akkor sem 53-al fognak, de akkor is B) :D

Link to comment
Megosztás:

Azt értem, de amikor a sünségtől megjött a legutóbbi levelem, miszerint egy közepesebb összeggel támogassam őket, akkor benne volt az is, hogy a mérőberendezés 50 km/h alatt +/-3 km/h-s, fölötte pedig 3 %-os hibahatárral dolgozik. Nem mintha ezen múlt volna bármi is, meg ha ezentúl mérnek meg, akkor sem 53-al fognak, de akkor is :) :D

100km/h sebességig 3km/h a hibahatár, felette meg 3%. :D

Link to comment
Megosztás:

Ki nem sz.rja le? Enyémből se volt érdemes elkezdeni, aztán mégis benne van egy G astra ára :D (bármennyire is nem látszik... :D Nem, nem az ülés alatt van, kéretik nem feltörni érte :) :D )

Akkor ezek szerint egy g-astrába bele lehet borítani egy H-astra árát. :D

Az én corsámban is van egy c-corsa ára,annak ellenére,hogy semmi különös nem volt vele. B)

Link to comment
Megosztás:

Akkor ezek szerint egy g-astrába bele lehet borítani egy H-astra árát. B)

Az én corsámban is van egy c-corsa ára,annak ellenére,hogy semmi különös nem volt vele. :)

Az enyémmel azért volt bőven :D ahhoz képest hogy átmeneti melós-autónak indult a pályafutása, egész szépen lépkedett fölfelé :D

Link to comment
Megosztás:

Azt értem, de amikor a sünségtől megjött a legutóbbi levelem, miszerint egy közepesebb összeggel támogassam őket, akkor benne volt az is, hogy a mérőberendezés 50 km/h alatt +/-3 km/h-s, fölötte pedig 3 %-os hibahatárral dolgozik. Nem mintha ezen múlt volna bármi is, meg ha ezentúl mérnek meg, akkor sem 53-al fognak, de akkor is B) :D

100km/h sebességig 3km/h a hibahatár, felette meg 3%. :)

Nah hát az 50 is 100 alatt van úgyhogy nem ugyanezt mondom? :D

Watch the difference. :D

Link to comment
Megosztás:

Lámpánál csikorgó gumival indult mellettem egy f caravan, azt sajnos nem tudom megmondani milyen motoros,mert csak a visszapillantóban láttam az elejét. :D

Én is azzal indultam ma, és azzal is álltam meg. És arról, hogy hogy kanyarodtam, nem is mondok semmit :) kopott téligumi póver :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.