Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Úgy gondoltam hogy következő télen kemény leszek, és szlikkekkel megyek neki, de még túl sok rajta a minta, fogyasztani kell :D

Az enyémről is fogy rendesen, de kezdek aggódni, hogy nem fogja kihúzni őszig... Rohamosan elkezdett kopni, valamint mind a 4 gumi oldalán megjelentek "foltok" (úgy néz ki, mintha mind a 4-et lehúztam volna a padkával, pedig nem is :) ) Ráadásul 110-től felfele remeg a kormány mint a fene (pedig ezt a télen még nem csinálta)

De az biztos, hogy a következő nem Dayton lesz :D

Link to comment
Megosztás:

Következő autóm dízel nyomatékcsoda lesz. Lehetőleg DPF nélküli. Nekem tök bejön,hogy adok egy kövéret aztán okádja a kormot hátrafelé. :D

Tegyél hátra egy tartályban szénport és mikor gázt adsz egy kicsit dobjál ki lapáttal... :)

Tök olyan fíling lesz, mint a dízelkereplő! :D

Link to comment
Megosztás:

Következő autóm dízel nyomatékcsoda lesz. Lehetőleg DPF nélküli. Nekem tök bejön,hogy adok egy kövéret aztán okádja a kormot hátrafelé. B)

ilyet akarsz mi? :D

http://www.youtube.com/watch?v=C-_UUDKiBpM...feature=related

Vagy ilyet?

Ez a környezetbarát verda...:)

Nos igen... Az ilyen fostos füstgép mikor odab@ssz az orrom alá ilyen büdös fekete retket, a következő lámpánál kitépném a kocsiból, és jól szájba verném! Útravalónak meg a seggébe dugnám a kipufogóját, meg a zöldkártyáját!! :D

Link to comment
Megosztás:

Következő autóm dízel nyomatékcsoda lesz. Lehetőleg DPF nélküli. Nekem tök bejön,hogy adok egy kövéret aztán okádja a kormot hátrafelé. :D

Akkor javaslom a Kama3 típusú gépjárművet. Esetleg korabeli társait. 20-30at 5.be is viszi, csak maradjon meg mögötte az ember... (az a tipikus robogós hülyegyerek szivató... Utolér, mer te csak 40el mész, aztán felkapcsolsz 5dikbe és már nem is kell a tükör, mer úgyse látsz bent semmit...)

Link to comment
Megosztás:

Akkor javaslom a Kama3 típusú gépjárművet. Esetleg korabeli társait. 20-30at 5.be is viszi, csak maradjon meg mögötte az ember... (az a tipikus robogós hülyegyerek szivató... Utolér, mer te csak 40el mész, aztán felkapcsolsz 5dikbe és már nem is kell a tükör, mer úgyse látsz bent semmit...)

IFA W50 is képes ugyanerre hátamögött 6tonna sóderral.... :D

Link to comment
Megosztás:

Az enyémről is fogy rendesen, de kezdek aggódni, hogy nem fogja kihúzni őszig... Rohamosan elkezdett kopni, valamint mind a 4 gumi oldalán megjelentek "foltok" (úgy néz ki, mintha mind a 4-et lehúztam volna a padkával, pedig nem is :D ) Ráadásul 110-től felfele remeg a kormány mint a fene (pedig ezt a télen még nem csinálta)

De az biztos, hogy a következő nem Dayton lesz :D

nekemis volt hasonló gondom de tavaszi gumizásnál a grammokat visszapakolták a felnikre amiket elszórtam és már tökkéletes.:) azelőtt 90nél elkezdett rázni.. 110től halálfélelmem volt... 130nál már a bibliáért nyúltam. most 150nél is simán fut.

Link to comment
Megosztás:

Igaz...neked olajkályhád van...:D

Akkor meg legalább nem fog annyi kojtot a levegőbe nyomni! :)

Az enyém nem füstöl. Mondjuk a Kölyök lehet hogy ma este után nem ezt mondaná, de ha sokáig megyek nagypapi stílusban, akkor az első 2 pörgetésnél, aztán szemmel látható cucc nem jön belőle :D Rábacott mert az első két pörgetés alatt 5 méteren belül tartózkodott mögöttem :D (és nekem kék matricám is van B) )

Link to comment
Megosztás:

nekemis volt hasonló gondom de tavaszi gumizásnál a grammokat visszapakolták a felnikre amiket elszórtam és már tökkéletes.:D azelőtt 90nél elkezdett rázni.. 110től halálfélelmem volt... 130nál már a bibliáért nyúltam. most 150nél is simán fut.

Azért nálam annyira nem vészes a helyzet, hogy a Bibliáért nyúljak, főleg, hogy nem tartok a kocsiban :D

Link to comment
Megosztás:

nekemis volt hasonló gondom de tavaszi gumizásnál a grammokat visszapakolták a felnikre amiket elszórtam és már tökkéletes.:D azelőtt 90nél elkezdett rázni.. 110től halálfélelmem volt... 130nál már a bibliáért nyúltam. most 150nél is simán fut.

Erre a Bibliára gondoltál? :D

781891_4.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.