Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

B)

Mondjuk tegnap is úgy gondolta szembe a rezsóbokszer hogy majd felmászok a padkára, hogy ő el tudjon menni... :D Aztán visszatolatott :D

Én egy Matizt toltam ki az egyirányúból (volt 50% esélye, hogy jó oldalról próbálja meg, de nem sikerült...) Jött szembe, én megálltam, és kérdeztem tőle hogy na most akkor mi legyen... nem értette... elkezdtem rámászni szemből, a hölgyike nagyon érezte a hatalmas gépezetet, mert volt még vagy 30 centi, amikor ez már kapaszkodott a kormányba csukott szemmel :D :D :) Aztán megtalálta a rükit nagy nehezen, de nehogy valamit félreértsen kikísértem az utcából vonatozva :D

Link to comment
Megosztás:

Ez arra jó, hogy mindenhol leér, még gyári magasságú autóval is. :D

Te merre jársz? :D Mert nekem nem szokott leérni csak a középdobom... :)

Ki kellett menni az útról a kukoricaföldre, mert féltem hogy az úton elakadok. :D Később fater elismerte, hogy valóban járnak arra, de jobbára csak zetorral.

B)

Mondjuk tegnap is úgy gondolta szembe a rezsóbokszer hogy majd felmászok a padkára, hogy ő el tudjon menni... :D Aztán visszatolatott :D

De csak azért mert nem ült a boxerban 6 db 95kilós köműves. Én még soha nem tolattam vele más elől. :D

Link to comment
Megosztás:

Tudom, mindig jövök a hülye kérdéseimmel, de az E12GV motorkódban az első betű mit jelöl?

Gondolom A corsa

Az F Astra könyv szerint

E = Euronorm

12 = lökettérfogat

G = Sűrítési viszony 8,5-ig

V = porlasztó

De,hogy az euronorm mit jelent,azt passzolom. :D

Link to comment
Megosztás:

Ismerem a srácot, vagyis kollégát, szegény elég inkompetens a témában.

Erre én csak azt tudom mondani, hogy aki nem ismeri az F Astrát, az inkább ne menjen autós újságírónak.

Nem olyan ritka tipus, hogy ilyen, hallomásból származó baromságokat kellene írnia. :D

Link to comment
Megosztás:

Erre én csak azt tudom mondani, hogy aki nem ismeri az F Astrát, az inkább ne menjen autós újságírónak.

Nem olyan ritka tipus, hogy ilyen, hallomásból származó baromságokat kellene írnia. :D

Igazából ez olyan, hogy részben kényszer is van, mert a friss anyagoknak jönniük kell, és most elég nagy pangás van hírek tekintetében, ezért ilyen népszerű címmel írnak használhatatlan, értelmes írásokat.

De egyszerű a megoldás, olvass inkább Autó Pultot, ma pl. Astra teszt érkezik a nap folyamán, amit a szintén 180 lovas Ford Focus-szal engedtünk össze. A végeredményt nem árulom el. :D

Link to comment
Megosztás:

Igazából ez olyan, hogy részben kényszer is van, mert a friss anyagoknak jönniük kell, és most elég nagy pangás van hírek tekintetében, ezért ilyen népszerű címmel írnak használhatatlan, értelmes írásokat.

De egyszerű a megoldás, olvass inkább Autó Pultot, ma pl. Astra teszt érkezik a nap folyamán, amit a szintén 180 lovas Ford Focus-szal engedtünk össze. A végeredményt nem árulom el. :D

Ránéztem már többször is az oldalra, egész szimpatikus. Az AM- nál lényegesen jobb oldal.

Igazán a régi 80-90-es évekbeli Autó Motor hangulatát keresem minden autós médiában, de valahogy nem tudják azt a színvonalat hozni.

Azok az újságok miatt tanultam meg olvasni, még bőven iskola előtt. :D

Link to comment
Megosztás:

Ránéztem már többször is az oldalra, egész szimpatikus. Az AM- nál lényegesen jobb oldal.

Igazán a régi 80-90-es évekbeli Autó Motor hangulatát keresem minden autós médiában, de valahogy nem tudják azt a színvonalat hozni.

Azok az újságok miatt tanultam meg olvasni, még bőven iskola előtt. :D

De fölbactad magad, még írtál is nekik :D :)

Link to comment
Megosztás:

Én is fölidegeltem magam, csak én a Winkler Robit küldtem el a p.csába :D címlapon voltam 2 napig :) :D

Na aztán ő is dillettáns a javából. :D

Nem szeretem az ilyen emberkéket, hall valami hülyeséget, aztán leírja és marha okosnak hiszi magát.

Próbálna meg átlagfizetésből fenntartani egy 520 d BMW-t, azt hiszem vakarná még ott is, ahol nem viszket... :D

Ja, amúgy olvastam még akkoriban a kirohanásodat... teccött. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.