Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy caravanhoz milyen lengéscsillapítót kell vennem? Gázos vagy olajos? Patronos vagy nem? Hátul alul menetes szár van, felül pedig szem vagy mi?

Köszi előre is a válaszokat!

Üdv.

Sanya

Elöl nekem patron van benne, és olajos. De lehet gázost is beletenni. Hátul, ahogy írtad. Nekem az is olajos.

Link to comment
Megosztás:

Passz.

Bementem egy autósboltba, kértem telót, ember kihozta hátulról. Ennyi. :D

Nekem unixos van, 8-ezer volt egy pár. Tuti jó, mert egyszer voltam a tecsónál egy unixos ingyenes lengéscsillapító mérésen, fanyalogtak, hogy elég gyengécske, ekkor közöltem velük, hogy náluk vettem és saját márka. Na ekkor azt mondták, hogy egész jó. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem unixos van, 8-ezer volt egy pár. Tuti jó, mert egyszer voltam a tecsónál egy unixos ingyenes lengéscsillapító mérésen, fanyalogtak, hogy elég gyengécske, ekkor közöltem velük, hogy náluk vettem és saját márka. Na ekkor azt mondták, hogy egész jó. :D

Első????

Link to comment
Megosztás:

Van amelyiken nincs. Például az enyém, de az nem eladó. :D Meg általában amelyik tényleg patent azt a sógor, haver,szomszéd veszi meg, hasnyálautóra fel sem kerül.

Van persze de az vagy nemrég lakatolva volt, és ezt az ára is tükrözi, vagy tényleg nagyon vigyáztak rá, és akkor ahogy mondod nem idegennek adják el.

Link to comment
Megosztás:

Nem lehetetlen, de ezek csak fényképek. Az enyém is csilli -villi ha a tecsó parkolóban meglátod, aztán rohadnak a rugótányérok, tankbeömlő a kerék felett...stb. De kivülről mindezt nem látod.

Egy-két flakon rücsivel kicsit megfújkálják ha nagyon nem veszik meg, de a többség alá sem néz,mert szépen csillog a fényezés, meg a szilikon a műanyagokon. :D

Egyik kedvenc filmem. :D

Link to comment
Megosztás:

Egy-két flakon rücsivel kicsit megfújkálják ha nagyon nem veszik meg, de a többség alá sem néz,mert szépen csillog a fényezés, meg a szilikon a műanyagokon. :lol:

Egyik kedvenc filmem. :lol:

Mi ennek a filmnek a magyar címe??

Meg kell nézzem ezt a fílmet! :D :lol:

Ok, megtaláltam: Tragacsparádé

Ez ám az összhang! Megállni tilos tábla a fizetős parkolóban! :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.