Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem szokott. Egész eddig. Hidegen mindig felpörgött majdnem kétezerig, mint anno régen.

Ma utazik el az autószerelőm 10 napra.

Hu, kellemetlen, főleg hogy mennyit kínlódtál vele az utóbbi időben. Enyém holnap megy szerelőhöz, ma már minden baja volt (ingadozó alapjárat, rángatás, hosszú indítás után majdnem lefullad, folyik a hűtője is - valszeg nem is 1 helyen) :D

Link to comment
Megosztás:

Hu, kellemetlen, főleg hogy mennyit kínlódtál vele az utóbbi időben. Enyém holnap megy szerelőhöz, ma már minden baja volt (ingadozó alapjárat, rángatás, hosszú indítás után majdnem lefullad, folyik a hűtője is - valszeg nem is 1 helyen) :D

Most hogy voltam lent, megint beindítottam és kellett vagy 6 másodperc mire beröffent indítózáskor... :D Azért egy alapjárati takarítást megejtek.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is kezd iszonyat hangja lenni, nem tudom, mi ez, de nem a hővédő lemez, fordulatszámtól függő fémes kerregés, elég idegesítő... nem mindig van szerencsére, de most például elég jól hallhatóan volt, főleg gázadásnál, amikor hirtelen felmegy a fordulatszám.

Link to comment
Megosztás:

Újat kapni 3-4-5/darab körül U.GY.-ban Használt dzsárit vettem már egy ezresért/pár, de azok csak motorháztetőnek jók, a csomiajtót 5 fok alatt már tartotta meg. Szerintem kérjél 4-et a párért, amit lealkudhat 3-ra , és akkor kapja be :D

Már olyan 2700-2800 /db-ért lehet venni újat. Használtan egyesek (pl. vaterán) 4e/pár körül árulják.

Azt nem tudom,hogy el is adják-e,mert szerintem nevetségesen sok. :D

szerk. Már,ha csomagtérajtó telóról beszélünk. :P

Bocsánat! Lehet félreérthető voltam! Hátsó futómű teleszkópról beszélek... (igaz ez magyarul: lengéscsillapító :D )

Link to comment
Megosztás:

felesleges rá. erősebb nem lesz csak nagyobb hang de azt ingyen is megoldhatod ha lerántod a hátsó dobot.

Inkább költs egy kicsit értelmesebb dolgokra. Persze ez csak az én véleményem.

Apropó ma szereztem használt 1-2 éves hátsó dobot astrára gyári teknő alakű vastag csővel.

40 ezerért odadom ha érdekel

köszi:) nem kell!

Link to comment
Megosztás:

felesleges rá. erősebb nem lesz csak nagyobb hang de azt ingyen is megoldhatod ha lerántod a hátsó dobot.

Inkább költs egy kicsit értelmesebb dolgokra. Persze ez csak az én véleményem.

Apropó ma szereztem használt 1-2 éves hátsó dobot astrára gyári teknő alakű vastag csővel.

40 ezerért odadom ha érdekel

köszi:) nem kell

Link to comment
Megosztás:

Minden autóra föl lehet tenni a sport dobot az a lényeg neked milyen tetszik és menyi pénzedvanrá teljesítmény növekedést nem lehet elvárni önmagában a hátsó dobtól ehhez komplett rendszer kell de ez más dolog a lényeg ha tetszik akkor teddföl .Nekem is van és még nem mondták , hogy nem faca . :DVisit My Website

KÖszi szépen:)

Link to comment
Megosztás:

Találkoztam autószerelőmmel még. Úgy tűnik, hogy alapjáraton becsörög a motor, magasabb fordulaton nem. Lehet kopogásszenzor csere lesz belőle. :D

Nekem anno ACDelco gyertyákkal csattogott, mintha hidrotőkés lenne a szerencsétlen...

Vissza dobtam bele az 50ezret futott bosch-t és elhallgatott...

Kopogásszenzor ügyben érdemes jól körbe nézni a motornál, mert ha véletlenül valami más koppan a motorban/motorhoz, azt is rossz égésnek veszi. Olyankor asszem 5 fokkal dobja vissza koppanásonként...persze csak az alaphelyzetig...

Nekem mikor fellazult a főtengelyszíjtárcsa és verte a motor oldalát nem akart 90-nél többet menni, és úgy melegedett mint állat... :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem eldobós..... Én legalábbis nem látok benne fantáziát!

Ha jól emlékszem, olcsóbban vettél már működőképes, sértetlent is :D Fizetne a tököm azért 99-et, hogy utána még tetőt, meg a-oszlopot kelljen cserélni :D

Ha még csak ennyi baja lenne...szerintem az egész kaszni tekeredett! De így kép alapján.....pfff

Link to comment
Megosztás:

Szerintem eldobós..... Én legalábbis nem látok benne fantáziát!

Ha még csak ennyi baja lenne...szerintem az egész kaszni tekeredett! De így kép alapján.....pfff

Ha jól emlékszem, olcsóbban vettél már működőképes, sértetlent is :D Fizetne a tököm azért 99-et, hogy utána még tetőt, meg a-oszlopot kelljen cserélni :D

Sógornak gondoltam megmókolhattuk volna, a donor úgyis csak itt áll az udvaron...

Ezért is kértem ki a véleményeteket. :P

Köszi, hogy megírtátok! :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A képen jelölt vákuumcsövem 2 vége megadta magát és szétrepedtek, az egyik már annyira, hogy alig marad a helyén. Nem tudom gyári cuccot lehet-e kapni. Pótolni mivel lehet? (azért kérdem, mert elég meleg van azon a környéken, ezért sima gumicső nem tudom mennyire bírná)

250570-20110609-UKIK3x.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.