Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Audi....a főnökömnek van A6-osa, az év 4 hónapjában szerelőnél van, most pölö az autómata váltó halt be a mulkor meg megtolt vele egy betonmixert. :D Amikor meg azt mondtam neki vegyen Suzukit azzal járni is lehet megsértődött. :D

Igen az automatában van olaj,amit illik néha cserélni is. Ez sok embert meglep.

Ha törik az nem az autó hibája szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Mi haJCSA? Próbáltál már magad mögé beülni? Vagy sötétben látni a lámpájával? :D

egyhatfélvényóc. Ültem magam mögött, pontosabban ugyanakkoracsakkicsitszélesebbmintén-haver mögött, és sikerült. A lámpái ennek teljesen jók, monnyuk a fényszóróba épített ködlámpát még sikerült megérteni, de a lényeg hogy nincs lényeg. Viszont most 2 napig jártam vele, és nagyon megtetszett. Bezzeg a transporter :D :D szerencsétlen kapott már az élettől elég rendesen... a vezető oldalról letéptük az ablaktekerőt, mert a jobb oldalt nem volt, úgyhogy középen tartottuk a műszerfalon, nehogy összevesszünk. Stab.rúd leszakadva, igazából arra megy amerre ő akar, az ember csak tanácsokat ad neki, amiket időnként megfogad. A hátsó ablak be lett verve, úgyhogy egy szép nagy (belülről még mindig ződ-hátteres-városjelző tábla van felszegecselve. Álltunk vele a pirosnál, az Árpád-hídnál, és a csövi megállt koldulni az előttünk levőnél, aztán egyből ment a mögöttünk jövőhöz, nálunk meg se állt :P :D Jah, és olyan hangja van, hogy a McDriveban le kellett állítani, mert nem hallottuk egymást az ablakban a csajjal :lol: Hogy hosszú fékezésnél spricceli a fékolajat, az meg már csak bónusz képessége, de napi 1 utántöltéssel tök jó :lol: óóóó meg nincs benne 2-es, csak időnként, és akkor is csak úgy, hogy 1-3-2-2-2-anyád...-2-jéé bentvan :lol: Szóval tuti kis gép :D

Mentem párszor egy régebbi Pólóval, kábé 10-éves, ritka szar kocsi. Az öcsém 83-as Golfja jobb nála.

Ez se nem polo, se nem c.r :D Nagyon megtetszett a rohadék :D

Link to comment
Megosztás:

egyhatfélvényóc. Ültem magam mögött, pontosabban ugyanakkoracsakkicsitszélesebbmintén-haver mögött, és sikerült. A lámpái ennek teljesen jók, monnyuk a fényszóróba épített ködlámpát még sikerült megérteni, de a lényeg hogy nincs lényeg. Viszont most 2 napig jártam vele, és nagyon megtetszett.

1.6 16v? netán bcb? :D Ritka lusta egy tohonya motor. Elég sok autót vezetek(vezettem) napi szinten. Gyakran megesik, hogy egyikből ki, másikba be, aztán egy harmadikba is...Nem szokott problémát okozni, hogy mind más és más, de a borát nem lehet érezni. Kuplungja egy hulladék, nyomaték nyaralni van, menni nem megy...a fék az jó. Futómű nem sok visszajelzést ad. Lámpák hitványak, semmit sem látni velük éjjel.

Sokszor sikerült már 250km oda, és ennyi vissza utat végigülnöm anyám mögött(aki 165cm magas) és rohadtul kényelmetlen az egész bele. Üléslap a combom közepéig ér. Ha a derekam odanyomom a hátlaphoz, akkor a fejem ér bele oldalt és felül a tetőbe, ha lentebb csúszok, akkor meg a térdem fail....

Link to comment
Megosztás:

1.6 16v? netán bcb? :D Ritka lusta egy tohonya motor. Elég sok autót vezetek(vezettem) napi szinten. Gyakran megesik, hogy egyikből ki, másikba be, aztán egy harmadikba is...Nem szokott problémát okozni, hogy mind más és más, de a borát nem lehet érezni. Kuplungja egy hulladék, nyomaték nyaralni van, menni nem megy...a fék az jó. Futómű nem sok visszajelzést ad. Lámpák hitványak, semmit sem látni velük éjjel.

Sokszor sikerült már 250km oda, és ennyi vissza utat végigülnöm anyám mögött(aki 165cm magas) és rohadtul kényelmetlen az egész bele. Üléslap a combom közepéig ér. Ha a derekam odanyomom a hátlaphoz, akkor a fejem ér bele oldalt és felül a tetőbe, ha lentebb csúszok, akkor meg a térdem fail....

Nekem tetszett. Nyugis járkálásra teljesen élhető, bántani nem bántottam, de olyat mozdul mint a zafira, az meg már használható. Ebbe teljesen jók voltak a lámpák, belseje is tetszik. F.szé vagy ilyen nagy :D (jah, nekem elfér a fejem, me' nincs mögötte még egy méter haj :P :D )

Link to comment
Megosztás:

1.6 16v? netán bcb? :D Ritka lusta egy tohonya motor. Elég sok autót vezetek(vezettem) napi szinten. Gyakran megesik, hogy egyikből ki, másikba be, aztán egy harmadikba is...Nem szokott problémát okozni, hogy mind más és más, de a borát nem lehet érezni. Kuplungja egy hulladék, nyomaték nyaralni van, menni nem megy...a fék az jó. Futómű nem sok visszajelzést ad. Lámpák hitványak, semmit sem látni velük éjjel.

Sokszor sikerült már 250km oda, és ennyi vissza utat végigülnöm anyám mögött(aki 165cm magas) és rohadtul kényelmetlen az egész bele. Üléslap a combom közepéig ér. Ha a derekam odanyomom a hátlaphoz, akkor a fejem ér bele oldalt és felül a tetőbe, ha lentebb csúszok, akkor meg a térdem fail....

Nekem tetszett. Nyugis járkálásra teljesen élhető, bántani nem bántottam, de olyat mozdul mint a zafira, az meg már használható. Ebbe teljesen jók voltak a lámpák, belseje is tetszik. F.szé vagy ilyen nagy :D (jah, nekem elfér a fejem, me' nincs mögötte még egy méter haj :lol: :D )

Mert ugye a hátsó ülésen ülve, előrefelé lejt a tető...? :P

Link to comment
Megosztás:

Mert ugye a hátsó ülésen ülve, előrefelé lejt a tető...? :D

Mondjuk ebben van valami, de te biztos sokat ittál tegnap (hogy rohaggyá' meg :D ) én meg egy remek, minőségi tehergépjárművel küzdöttem Budán 2-esben (ebben ment föl, úgyhogy miután nagy nehezen meglett nem is volt szabad elváltani, mert utána nem lehet visszatenni :D ) szóval én megszenvedtem az igazamért :P

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk ebben van valami, de te biztos sokat ittál tegnap (hogy rohaggyá' meg :D ) én meg egy remek, minőségi tehergépjárművel küzdöttem Budán 2-esben (ebben ment föl, úgyhogy miután nagy nehezen meglett nem is volt szabad elváltani, mert utána nem lehet visszatenni :D ) szóval én megszenvedtem az igazamért :lol:

Nem ittam, csak kólát. :D De elég hülyék voltunk... :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.