Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Köszönöm szépen!

És miért pont a 2. mellett, mik a fő pozitívumok mellette?

A második mellett én tudok egy pozitívumot... ismerem a gazdáját, munkatársam.

Az autó nincs kicsinosítva eladásra, ez mindig is ilyen volt. Nagyon vigyázott erre az autóra és csak azért adja el mert már megvan a másik. :D

Link to comment
Megosztás:

most csak próbálgatok keresgélni, meg nézelődni...

de ezek közül melyikről mint mondanátok??

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...1.6_16v-3415590

egy ilyennel rendelkezem énis. ugyanez a széria nekem tökkéletesen megfelel, gondom nincs vele de a motorra kérdezz rá mert ebben a szériában volt egy időszak mikor olyanokat adtak ki amiknek gyári hibás volt a dugattyú. (nekem 5éve mondták meg mikor szétrobbant két dugattyú a motorban.)

én MEGBÍZHATÓ autószerelővel mennék, aki nem azért veteti meg veled hogy legyen munkája hanem mert tényleg jó vétel.

písz

Link to comment
Megosztás:

A második mellett én tudok egy pozitívumot... ismerem a gazdáját, munkatársam.

Az autó nincs kicsinosítva eladásra, ez mindig is ilyen volt. Nagyon vigyázott erre az autóra és csak azért adja el mert már megvan a másik. :D

wooowwww...ezt örömmel hallom.

és esetleg majd amikor még meglesz, és vételre kerülne a sor, akkor tudnál is nekem segíteni, hogy ez találkozót összehozhassak vele, és érdeklődhessek nála?

előre is köszönöm! :D

Link to comment
Megosztás:

wooowwww...ezt örömmel hallom.

és esetleg majd amikor még meglesz, és vételre kerülne a sor, akkor tudnál is nekem segíteni, hogy ez találkozót összehozhassak vele, és érdeklődhessek nála?

előre is köszönöm! :D

Persze, hogy tudok segíteni... de az a legegyszerűbb, ha felhívod és beszélsz vele.

Gondolom már az is segítség, hogy tudod, hogy nem zsákbamacska az autó. :D

Link to comment
Megosztás:

Persze, hogy tudok segíteni... de az a legegyszerűbb, ha felhívod és beszélsz vele.

Gondolom már az is segítség, hogy tudod, hogy nem zsákbamacska az autó. :D

Persze-persze, teljesen igazad van.

Csak hát először a zseton kell rá, aztán reméljük még meg lesz az autó is:)

Link to comment
Megosztás:

A neten találtam 53, 49.5 és 37.5 -öst is.

Szerintem ami nekem van az 53-as.

De ha cserélem a dobot és a betéteket akkor mindegy lenne hogy melyik kerülne fel esetleg?

Én tévedésből széleset (53) vettem,a keskeny helyett és nem ment fel.

Később egy autósboltban kértem úgy,hogy a két fajtából a keskenyebbik kell és jót hoztak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.