Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kösz de közben szereztem 2 fejtámlát a befogadó szerkezettel, már csak egy kell középre. Nem hozom el, mégha szinte ingyen van is, nagyon helyszűkében vagyok, örülük hogy elvitték a plusszülések ülőrészeit. Ámbár , fene tudja... :lol: Asszem viszem ha még meg lesz... :lol:

Biztos van, de nagyon ritka....

Link to comment
Megosztás:

Kösz de közben szereztem 2 fejtámlát a befogadó szerkezettel, már csak egy kell középre. Nem hozom el, mégha szinte ingyen van is, nagyon helyszűkében vagyok, örülük hogy elvitték a plusszülések ülőrészeit. Ámbár , fene tudja... :lol:

Elhozod, felteszed a netre 5000ért, és jól jártál. :lol:

De ezt tutira elviszik, még a héten.

Kb olyan, mint nekem a 3 kapcsolókar 5000ért: index, index + tempomat, állíthatós ablaktörlő kapcsoló.

Ha nem én hoztam volna el, akkor más járt volna jól vele. :D

Biztos van, de nagyon ritka....

ilyet akkor sem kereskedésben vennék!

Amúgy tényleg van, tudok Berettyóújfaluban egy Skoda 105-öst 32 Km-el, nem tévedés 32Km.

Sosem ment télen az autó, felbakolva állt fűtött garázsban!!! 85éves a tulaja! Gyári állapotú az autó!!! 110.000 Ft-ért adná el, de szegény nem ért hozzá, azt mondta annyiért adja, amennyit adnak érte! Pedig totál gyári állapotú!! Egy gyűjtő iszonyatosan jól jár majd vele, csak a gond az, hogy nincs hírdetve! Lehet, hogy valami fiatal srác megveszi első autónak a környékről, és széthajtja, pedig manapság az ilyen gyári állapotú autó nagyon nagy érték - persze csak annak, aki megbecsüli, és értékel! Kevés az ilyen ember manapság... sajnos... :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy tényleg van, tudok Berettyóújfaluban egy Skoda 105-öst 32 Km-el, nem tévedés 32Km.

Sosem ment télen az autó, felbakolva állt fűtött garázsban!!! 85éves a tulaja! Gyári állapotú az autó!!! 110.000 Ft-ért adná el, de szegény nem ért hozzá, azt mondta annyiért adja, amennyit adnak érte! Pedig totál gyári állapotú!! Egy gyűjtő iszonyatosan jól jár majd vele, csak a gond az, hogy nincs hírdetve! Lehet, hogy valami fiatal srác megveszi első autónak a környékről, és széthajtja, pedig manapság az ilyen gyári állapotú autó nagyon nagy érték - persze csak annak, aki megbecsüli, és értékel! Kevés az ilyen ember manapság... sajnos... :lol:

Erről tudnál majd bővebb infót? Ismimnek is 105-öse van (nem kereklámpás) ill most néztem meg használton hogy egyáltalán milyen az a 105-ös. Megkérdezem hátha érdekli, ami van neki mindennapi használatban van de teljesen patent állapotú, tuti vigyázna rá! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bár mindig akkor romlik el ha el akarod adni,ez törvényszerű. :lol:

Szerintem sokan fordítva gondolkodnak: akkor adják el ha elromlik :lol:

Jó vétel lenne, de se sílécalagút se plüss kárpitozás. Kicsit hülyén mutatna az autóban elöl plüss hátul csíkos kárpit.

Esetleg ha át lehetne műteni a fejtámlákat tartószerkezettel együtt a meglévőbe....

Ez lehetséges? Csinált már valaki ilyet? Heggeszteni kell hozzá vagy anélkül is megoldható?

Ha csak vasárnaponként használták a 2km-re lévő templomig akkor simán lehet. Én is úgy vettem az enyémet hogy 10 évesen 54eKm-el de telet addíg nem látott csak kb 2hónapot használták nyaranta egyébként akku ki és felbakolva tárolták garázsban. Még a kezeletlen felületeken sem volt egy pötty rozsda sem.

Link to comment
Megosztás:

Erről tudnál majd bővebb infót? Ismimnek is 105-öse van (nem kereklámpás) ill most néztem meg használton hogy egyáltalán milyen az a 105-ös. Megkérdezem hátha érdekli, ami van neki mindennapi használatban van de teljesen patent állapotú, tuti vigyázna rá! :lol:

Természetesen, berettyóújfaluban van egy kis öregnél.

kb 1-2 hete árulja. én 3 napja tudtam meg, hogy eladó, gondolom megvan még neki. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Természetesen, berettyóújfaluban van egy kis öregnél.

kb 1-2 hete árulja. én 3 napja tudtam meg, hogy eladó, gondolom megvan még neki. :lol:

De telószám elérhetőség utca házszám ilyesmire gondolok, mert akkor megkérdezem havert hátha érdekli! :lol:

Ő tuti nem pusztítaná el mert a sok sok éves 105-öse is szép állapotba van.

Link to comment
Megosztás:

Elhozod, felteszed a netre 5000ért, és jól jártál. :lol:

De ezt tutira elviszik, még a héten.

Már nálam van. :lol: A csávónál rengeteg belső műanyag alkatrész van sajna a tankbeömlő környéke neki jobban el volt rohadva mint nekem.

Esetleg ha át lehetne műteni a fejtámlákat tartószerkezettel együtt a meglévőbe....

Ez lehetséges? Csinált már valaki ilyet? Heggeszteni kell hozzá vagy anélkül is megoldható?

Szerintem igen, most akarom belefaragni hátulra a harmadik fejtámlát. Majd csinálok képeket.

Link to comment
Megosztás:

engem is érdekel majd! :D

Könyöklős hátsó ülésbe is be lehet építeni?? :lol:

Két hét után kidobjátok. :lol:

Nekem az Omegában volt hátul középen is fejtámla, első nap kivettem. De milyen érdekes, a gyárban is tudták hogy nem lehet tőle kilátni, mert a csomagtartóban volt neki kialakítva helye. :D

És most ne gyertek nekem azzal, hogy tükörből tolattok, mert általában én is. De ha hosszabban tolatok akkor hátrafordulok, és padlógázzal tolatok. Na ilyenkor baromira útban van a középső fejtámla.

Link to comment
Megosztás:

Két hét után kidobjátok. :lol:

Nekem az Omegában volt hátul középen is fejtámla, első nap kivettem. De milyen érdekes, a gyárban is tudták hogy nem lehet tőle kilátni, mert a csomagtartóban volt neki kialakítva helye. :lol:

És most ne gyertek nekem azzal, hogy tükörből tolattok, mert általában én is. De ha hosszabban tolatok akkor hátrafordulok, és padlógázzal tolatok. Na ilyenkor baromira útban van a középső fejtámla.

Valahogy nekem se hiányzik....nem szoktam magam mögött ülni :D

Link to comment
Megosztás:

Két hét után kidobjátok. :lol:

Nekem az Omegában volt hátul középen is fejtámla, első nap kivettem. De milyen érdekes, a gyárban is tudták hogy nem lehet tőle kilátni, mert a csomagtartóban volt neki kialakítva helye. :lol:

És most ne gyertek nekem azzal, hogy tükörből tolattok, mert általában én is. De ha hosszabban tolatok akkor hátrafordulok, és padlógázzal tolatok. Na ilyenkor baromira útban van a középső fejtámla.

Ilyenkor jó a benzines tőke mi? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Két hét után kidobjátok. :lol:

Nekem az Omegában volt hátul középen is fejtámla, első nap kivettem. De milyen érdekes, a gyárban is tudták hogy nem lehet tőle kilátni, mert a csomagtartóban volt neki kialakítva helye. ;)

És most ne gyertek nekem azzal, hogy tükörből tolattok, mert általában én is. De ha hosszabban tolatok akkor hátrafordulok, és padlógázzal tolatok. Na ilyenkor baromira útban van a középső fejtámla.

teljesen mindegy ottvan-e, vagy nincs. általában 5 személyel járunk, és akkor is ott van egy fej. :lol: :P :D

Én ha hosszan kéne tolassak, akkor megfordulnék inkább. :D :D

És nem jövök azzal, hogy amúgy is tükörből tolatnék. A vivaróban csak 2 fejtámla van a kilátás útjában, és ha nem is lenne ott, akkor sem látnék hátra, mert kétfelé nyílós ajtók vannak hátul, így a középső 20 cm eleve holttér. :D :D

De igazad van, annyira nem fontos ez a középső fejtámla, nekem csak a dizájn miatt kellene. van vékonyított, kicsinyített középső fejtámlám (polo-ból) igazából a fábiába szántam , de arra a 2 hónapra amíg nálam van már nem faragom bele. :D

Link to comment
Megosztás:

teljesen mindegy ottvan-e, vagy nincs. általában 5 személyel járunk, és akkor is ott van egy fej. :lol: :D ;)

Én ha hosszan kéne tolassak, akkor megfordulnék inkább. :D :lol:

És nem jövök azzal, hogy amúgy is tükörből tolatnék. A vivaróban csak 2 fejtámla van a kilátás útjában, és ha nem is lenne ott, akkor sem látnék hátra, mert kétfelé nyílós ajtók vannak hátul, így a középső 20 cm eleve holttér. :P :D

De igazad van, annyira nem fontos ez a középső fejtámla, nekem csak a dizájn miatt kellene. van vékonyított, kicsinyített középső fejtámlám (polo-ból) igazából a fábiába szántam , de arra a 2 hónapra amíg nálam van már nem faragom bele. :D

Igen, de az el tud hajolni, a fejtámla nem nagyon.

A megfordulás, tolatás helyett ...........mire megfordulsz egy szűk utcában, kitolatok a világból. :D

Link to comment
Megosztás:

engem is érdekel majd! :lol:

Könyöklős hátsó ülésbe is be lehet építeni?? :lol:

Nem egyszerű, mert egy első ülés támlájából (kösz Karcsi) műtöm ki a befogadó szerkezetet, és az első ülés részben csővázas a hátsó ugye meg lemezből áll. Meg az a másik gond, hogy az első aljzata szögben áll a hátsóé nem. De ezt majd később cserélni fogom. Már a helyén van, de elfogyott a hegesztőgépből a drót, fel van függesztve a beépítés amíg szerzek másik gépet. Szerintem könyöklősbe is belefér.

337293-20110914-yKljSB.jpg

Azért más a fejtámla mert ez Kadettból van, majd abból is kell szereznem egyet.

Link to comment
Megosztás:

Nem egyszerű, mert egy első ülés támlájából (kösz Karcsi) műtöm ki a befogadó szerkezetet, és az első ülés részben csővázas a hátsó ugye meg lemezből áll. Meg az a másik gond, hogy az első aljzata szögben áll a hátsóé nem. De ezt majd később cserélni fogom. Már a helyén van, de elfogyott a hegesztőgépből a drót, fel van függesztve a beépítés amíg szerzek másik gépet. Szerintem könyöklősbe is belefér.

http://pics.coldline.hu/pics/337293-20110914-yKljSB.jpg

Azért más a fejtámla mert ez Kadettból van, majd abból is kell szereznem egyet.

Komoly műtét lesz! :lol:

Csak ügyesen!

Link to comment
Megosztás:

Nem egyszerű, mert egy első ülés támlájából (kösz Karcsi) műtöm ki a befogadó szerkezetet, és az első ülés részben csővázas a hátsó ugye meg lemezből áll. Meg az a másik gond, hogy az első aljzata szögben áll a hátsóé nem. De ezt majd később cserélni fogom. Már a helyén van, de elfogyott a hegesztőgépből a drót, fel van függesztve a beépítés amíg szerzek másik gépet. Szerintem könyöklősbe is belefér.

Azért más a fejtámla mert ez Kadettból van, majd abból is kell szereznem egyet.

Sílécnyílásosba is? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.