Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Gyenge minőségű rendszerbe nem lehet észre venni a minőség romlást lásd gyári rendszer +mp3. :D Tegyél be egy mp3at egy komolyabb rendszerbe és majd meghallod. :P Utána meg audió cd-t tegyél be vagy flacot. :P

mi a tökkk az a flact ??

van aki erre költ van aki másra.. valaki a számítógépbe nem lát fantáziát van aki meg százezreket költ rá..

én hamarabb vennék két új lengéscsillapítót mint egy komolyabb hifit a kocsiba..kinek mi !

Link to comment
Megosztás:

Nem űr csak jó minőségbe tárolják el és kész. :D Ezt ki lehet írni audióba és ennyi. :D

Flac az tényleg nem szar, néha mikor rám jön én is tolom otthon. :P Főleg hangszeres zenéket érdemes ilyen formátumban hallgatni.

Egyébként nekem elég lenne egy olyan középkategória, amit az aktuális körülményekhez képest szépen be tudok állítani, és 320 kbps-es mp3-al hallgatni lehet :P

Pioneer-t szeretném én is jobban. Ahogy nézem az AUX+USB-sek már 20-25 körül elérhetőek, de gondolom azok nem túlzottan hangolhatók (EQ, stb)

Link to comment
Megosztás:

Az én fülemnek bőven elég a JVC fejegység, gyári 4 hangszóróval.

Azért csak 4, mert a csipogók kevésnek bizonyultak, mikor beraktam hátra a saját építésű ládát...

Nem szól nagyot, de a bal fülem úgy tűnik már bánja... :D

Nekem megfelelnek, mert csak sz@r empéhármakat hallgatok! :P

Link to comment
Megosztás:

Ne egy volt asszem 3 de tök lényegtelen és 2-3 pio sokkal szebben szólnak nem véletlen drágább is. Fejegysége alphine vagy pio. :D Komolyabb autóhifiseket is kérdezzünk már meg ki mondja a sonyra, hogy jó kocsiba és ajánlja is. Halottam corsába és astraba is a 6 hangszórós cuccot hát elég gyenge. :P Nekem az, hogy jól szól nem itt kezdődik.

Hidd el volt dolgom már Infinity, Bose, JBL és sok más gyári prémiumhifivel, tudom mi szól jól. De egy alap hifinek tökéletes.

Link to comment
Megosztás:

Flac az tényleg nem szar, néha mikor rám jön én is tolom otthon. :P Főleg hangszeres zenéket érdemes ilyen formátumban hallgatni.

Egyébként nekem elég lenne egy olyan középkategória, amit az aktuális körülményekhez képest szépen be tudok állítani, és 320 kbps-es mp3-al hallgatni lehet :D

Pioneer-t szeretném én is jobban. Ahogy nézem az AUX+USB-sek már 20-25 körül elérhetőek, de gondolom azok nem túlzottan hangolhatók (EQ, stb)

Jól mondod végre. :P Inkább nézz használtat az újak már tömegcikkek... 15-20 Körül már vannak 2 pár RCA-s komolyabb piok amik elég lesznek a rendszerhez.

Link to comment
Megosztás:

Hidd el volt dolgom már Infinity, Bose, JBL és sok más gyári prémiumhifivel, tudom mi szól jól. De egy alap hifinek tökéletes.

Alap hifinek a 6os rendszer tök jó. Nekem JBL a rendszer és köszönöm szépen jól szól. :D Én arra szerettem volna kilyukadni, hogy a gyárit ne hasonlítsuk össze komolyabb rendszerekkel.

Link to comment
Megosztás:

Barátom apjának volt egy Borája, abban gyári Bose cucc volt...becsokiztam tőle, szépen, arányosan szólt. :D

Csatlakozom...Kollégám Passzátjában szintén Bose hangcucc volt, és bizony én is csodálkozva kagylóztam Veszprémtől Győrig.... Igaz nem vagyok whitefülü és azt sem merném kijelenteni hogy értek hozzá.... Csak mint laikus nagyon tetszett a Bose cucc!

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozom...Kollégám Passzátjában szintén Bose hangcucc volt, és bizony én is csodálkozva kagylóztam Veszprémtől Győrig.... Igaz nem vagyok whitefülü és azt sem merném kijelenteni hogy értek hozzá.... Csak mint laikus nagyon tetszett a Bose cucc!

Tomi barátom vett magának PC-hez Bose cuccot. Két kis nyeszlett fadobozos cucc, 17EFt. Röhögtem! Amikor megszóltalt már annyira nem. :D Megértettem miért 17...

Link to comment
Megosztás:

Barátom apjának volt egy Borája, abban gyári Bose cucc volt...becsokiztam tőle, szépen, arányosan szólt. :D

Eddig a legszebben szóló hifit a Suzuki Kizashiban tapasztaltam. Amikor beültem, mindig az volt az első, hogy bekapcsoltam a zenét....imádtam. Nincs semmilyen hangzatos neve, full gyári cucc, viszont roppant igényesen szól, olyan a basszusa, mint egy igazi lábdob.

Link to comment
Megosztás:

Azért a fanatizmus irányába nem szeretnék elmenni, de én is szeretem a jó hangzást. Szeretnék egy jó lejátszót, majd egy szépen szóló első szettet, aztán jöhet egy kellemes mély hátra és kész.

Nem szeretnék százezreket ráverni. No meg csak szépen apránként, ahogy majd a pénztárca, meg az autó állapota engedni :P

A lényeg hogy ha jó hangcuccot akarsz kocsiba akkor először a kábelek cseréjével kezd, mert túl vékony ahoz hogy a jobb dolgokat bírja.

Ne egy volt asszem 3 de tök lényegtelen és 2-3 pio sokkal szebben szólnak nem véletlen drágább is. Fejegysége alphine vagy pio. :P Komolyabb autóhifiseket is kérdezzünk már meg ki mondja a sonyra, hogy jó kocsiba és ajánlja is. Halottam corsába és astraba is a 6 hangszórós cuccot hát elég gyenge. :D Nekem az, hogy jól szól nem itt kezdődik.

Most tuti le leszek cseszve de pl a pio-t azért nem ajánlom mert nem túl erős a rádió része. Én pl úgy vettem kocsiba lejátszót hogy a rádió jó legyen és zavarszűrő legyen rajta gyárilag. Blaupunk-ot vettem ezt a márkát úgyse említettétek még. :D

Pl előző autómba volt pár "gagyi" lejátszó de kocsi beindítása után bepattogott a rádió részénél, volt gyújtókábel rotor csere stb de nem szünt meg. Aztán hifiboltnál belepróbáltuk párat végül a Blaupunkt-ot és tökéletes volt. :D

Csak azért mondom mert én pl ha már állatira unom a cd-t akkor rádiót hallgatok.

Én a jó zene tapasztalatom egy 25éves Volvóba volt 5.1-es hangcucc és hangtesztelő cd-t hallgattam, épp egy dínós jelenet volt hallható, bőrülés stb felére felcsavart hangerővel. Nahh azért amikor a dínóka széttépte az embert akkor azért megugrottam, meg amikor elfutott és mindha kaviccsal dobálták volna az autó oldalát nahh az élethű volt mint az állat :D

Link to comment
Megosztás:

ha odabukott a biztonsági övem, akkor buktam az egész ülést, vagy árulnak külön is? kb el van törve a rész amibe bele kell csatolni.

Csak a burkolata rossz? (kéne egy fotó rólla, hogy jobban értsük!)

Ha nincs eldurranva az övfeszítő, akkor szerintem csak egy burkolat kellene rá, és meg is oldódott a probléma. (bontó)

amúgy meg övfeszítő patron külön is kapható!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.