Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

És akkor azt, hogy? Vagy le lehet húzni ami rajta van és egy sima cucc van? Mert még ilyen szempontból sose néztem meg. Gondoltam befújom valami olyan sprével és már jó is. De ha szétszehető akkor az áthúzás lehet jobb ötlet. Vagy össze van ragasztva? A gyárit nem akarom szétszedni kipróbálás miatt. ;)

Nemigazán tudom milyen lehet, mert nekem Caravanom van. Amiket eddig láttam, abból gondolom, valami préselt filcszerű anyag lehet a Tiéd. Azért írtam, hogy ragaszthatnál rá valamilyen fekete szövetet, vagy műbőrt, mert a filcet elég nehéz lenne festeni. Vágd ki a hangszóró helyét és meglátod milyen az anyaga. Utána is áthúzhatod ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv itt is szeretném megkérdezni:

1: Tudja valaki mi a maximális vastagsága az F Astra ElSŐ ajtóiba építhető hangszóróknak?

2: Van értelme a gyárit lecserélni egy blaupunkt 3utas hangszóróra? Ennek a beépítési mélysége 56mm ezért az előbbi kérdés

3: Pioneer fejegység van az autóba de se erősítő se mélyláda se semmi egyéb. Ez lenne az első lépés a szebb hangzás felé! Megéri?

Link to comment
Megosztás:

Üdv itt is szeretném megkérdezni:

1: Tudja valaki mi a maximális vastagsága az F Astra ElSŐ ajtóiba építhető hangszóróknak?

2: Van értelme a gyárit lecserélni egy blaupunkt 3utas hangszóróra? Ennek a beépítési mélysége 56mm ezért az előbbi kérdés

3: Pioneer fejegység van az autóba de se erősítő se mélyláda se semmi egyéb. Ez lenne az első lépés a szebb hangzás felé! Megéri?

Kiemelő kerettel elé vastagat lehet beletenni .Van mert 3 utas az eredeti meg nem . katt

Link to comment
Megosztás:

Üdv itt is szeretném megkérdezni:

1: Tudja valaki mi a maximális vastagsága az F Astra ElSŐ ajtóiba építhető hangszóróknak?

2: Van értelme a gyárit lecserélni egy blaupunkt 3utas hangszóróra? Ennek a beépítési mélysége 56mm ezért az előbbi kérdés

3: Pioneer fejegység van az autóba de se erősítő se mélyláda se semmi egyéb. Ez lenne az első lépés a szebb hangzás felé! Megéri?

Egyszerűen választ kaphatsz a kérdésedre, ha kiveszed a gyári hangszórót a helyéről és megméred a beépítési mélységét. Aztán már csak a leendő méreteivel kell összehasonlítanod. Gyárilag megadják a főbb paramétereket: beépítési mélység, átmérő, stb., stb. ;) A frekvencia tartományra is érdemes odafigyelni. És megéri áldozni rá ;) Szerintem

Link to comment
Megosztás:

Egyszerűen választ kaphatsz a kérdésedre, ha kiveszed a gyári hangszórót a helyéről és megméred a beépítési mélységét. Aztán már csak a leendő méreteivel kell összehasonlítanod. Gyárilag megadják a főbb paramétereket: beépítési mélység, átmérő, stb., stb. ;) És megéri áldozni rá :lol: Szerintem

Emlékszem faterom fastrájába már cseréltünk első hangszórókat, és amit vettünk nem fért el benne, hameg túl kiemeltük a kárpit nem ment a helyére, így vissza kellett cserélni őket pioneer ts-g171c-re. De ennek a beépítési mélységét sehol sem találom. És lusta vagyok szétszedni :S De azthiszem nincs más választásom. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nemigazán tudom milyen lehet, mert nekem Caravanom van. Amiket eddig láttam, abból gondolom, valami préselt filcszerű anyag lehet a Tiéd. Azért írtam, hogy ragaszthatnál rá valamilyen fekete szövetet, vagy műbőrt, mert a filcet elég nehéz lenne festeni. Vágd ki a hangszóró helyét és meglátod milyen az anyaga. Utána is áthúzhatod ;)

Nem kell áthuzni. Lehet kapni matt fekete spray-t 800 ft. egy flakon. Simán át lehet fujni vele még a bolyhos filcet is. Nem lesz foltos, bátran neki lehet állni.

Link to comment
Megosztás:

Nem kell áthuzni. Lehet kapni matt fekete spray-t 800 ft. egy flakon. Simán át lehet fujni vele még a bolyhos filcet is. Nem lesz foltos, bátran neki lehet állni.

De sima matt fekete spray amivel pl a lemezfelnit lehet átfújni? Mert azom pont van is. Csak arra gondoltam attól összeragadnak a bojhok de ha jó rá akkor tuti lenne. ;)

Link to comment
Megosztás:

Holnaptól nagyon úri dolog lesz dízellel járni. ;)

Le..arom.

Tenni nem tudok ellene. 5.5-6 l között a fogyasztásom. El kell fogadnom. Az előző autó, X20XEV automata B Omega volt, baráti 12l átlagfogyasztással.

Igaz akkor ugy kb. 250 ft. volt a benzin, de annál még most is jobban állok.

Link to comment
Megosztás:

Le..arom.

Tenni nem tudok ellene. 5.5-6 l között a fogyasztásom. El kell fogadnom. Az előző autó, X20XEV automata B Omega volt, baráti 12l átlagfogyasztással.

Igaz akkor ugy kb. 250 ft. volt a benzin, de annál még most is jobban állok.

Azt hittem a B omega azzal a motorral 10 alatt fogyaszt. Ezek szerint is csak legenda. ;)

MV6 tulaj azt mondta az övé 8at eszik. Csendben hozzátette,hogy Balassagyarmat és Salgótarján között (kb.50km). ;)

Link to comment
Megosztás:

Azt hittem a B omega azzal a motorral 10 alatt fogyaszt. Ezek szerint is csak legenda. ;)

MV6 tulaj azt mondta az övé 8at eszik. Csendben hozzátette,hogy Balassagyarmat és Salgótarján között (kb.50km). ;)

Automata volt, sok várossal. Nem erre találták ki.

Hosszu távon, 9 körül volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.