Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Valaki összefoglalná nekem mi történt itt?

csak röviden.

vissza olvastam vagy 3 oldalt de nem látom az előzményt.. valami fizetős nem fizetős dologról és a kilépő Zotyáról.

Köszi ;)

Hogy Pl. van keresek topic is. Na mindegy... (Adok-veszek-cserélek)

Zotya kilépett, mert nem bírta a ba..tatást, trollkodást, értetlenséget. A fizetős, nem fizetős oldal, pedig egy ÖTLET volt, a trollok kiiktatása miatt. (Amúgy a MOTE klubtagság mint fizetési lehetőség.)

Link to comment
Megosztás:

Meséltem egy ismerősömnek a szitut, és ő is mondott egy ~ötlet~et, miszerint ha vki olyat kérdez ami már benne van a GYIK-ban, akkor az kapjon egy X órás (napos) tiltást. Nálunk pl ez volt munkahelyen is, kaptunk előadást, dokumentációt bizonyos témakörben, és a csop.vez. körbeküldött egy levelet, miszerint ha vki olyat kérdez ami benne van tisztán a dokumentációkban, (amiket megkaptunk-hazavittünk-elolvastunk-aláírtunk) az k-ra le lesz b-va. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hogy Pl. van keresek topic is. Na mindegy... (http://www.opelforum.hu/index.php?showforum=90)

Zotya kilépett, mert nem bírta a ba..tatást, trollkodást, értetlenséget. A fizetős, nem fizetős oldal, pedig egy ÖTLET volt, a trollok kiiktatása miatt. (Amúgy a MOTE klubtagság mint fizetési lehetőség.)

Okés, bocs hogy ide tettem a keresést, csak nekem http://www.opelforum.hu/index.php?showforum=2

ez a kezdő lapom, és itt nincs a listában a keresek.. tényleg bocis elnéztem ! törölhetitek nyugodtan !

Én nem sokat irkálok ide csak néha napján ha gondom van, vagy ha olyan amiben tudok segíteni a fölösleges dolgokat kerülöm.

A motes-klub tagságon is gondolkozok, szerintem nemsokára be is nevezek rá !

;)

Link to comment
Megosztás:

Meséltem egy ismerősömnek a szitut, és ő is mondott egy ~ötlet~et, miszerint ha vki olyat kérdez ami már benne van a GYIK-ban, akkor az kapjon egy X órás (napos) tiltást. Nálunk pl ez volt munkahelyen is, kaptunk előadást, dokumentációt bizonyos témakörben, és a csop.vez. körbeküldött egy levelet, miszerint ha vki olyat kérdez ami benne van tisztán a dokumentációkban, (amiket megkaptunk-hazavittünk-elolvastunk-aláírtunk) az k-ra le lesz b-va. ;)

amikor először ide keveredtem, éjszakákat olvastam a GYIK részt.. rengeteg okosság van benne ! ( igaz van olyan is amire lenne építő jellegű javaslatom, talán majd ha egyszer oda jutok hogy a sajátomon képpel dokumentálva bemutatom, akkor be is fogom küldeni, aztán majd eldönti az okosok hogy kiteszik e vagy nem ! ;) )

Link to comment
Megosztás:

amikor először ide keveredtem, éjszakákat olvastam a GYIK részt.. rengeteg okosság van benne ! ( igaz van olyan is amire lenne építő jellegű javaslatom, talán majd ha egyszer oda jutok hogy a sajátomon képpel dokumentálva bemutatom, akkor be is fogom küldeni, aztán majd eldönti az okosok hogy kiteszik e vagy nem ! ;) )

Már megérte megcsinálni... ;)

Link to comment
Megosztás:

Látom történt egy s más itt. ;)

Több, mint két évesek már a Tungsram Megalight +90% izzók a kocsiban. Egy komplett műszaki vizsgaidőszakot élnek túl. ;) :lol: :lol:

Pazar vétel....minden forintját megérte, sokszor úgy érzem, hogy jobban világít az Astrám, mint egyik-másik tesztautó...objektíven tekintve.

Másrészt ha pont emiatt vettünk észre egyszer rókát, macskát, akármit, már többszörösen megérte az árát. Kíváncsi vagyok, meddig tartanak ki.

Link to comment
Megosztás:

Látom történt egy s más itt. ;)

Több, mint két évesek már a Tungsram Megalight +90% izzók a kocsiban. Egy komplett műszaki vizsgaidőszakot élnek túl. ;) :lol: :lol:

Nekem kb 1 évesek és teljesen jól bírják!Az árát megérte!De ahogy itt többen írjátok még egy évet tuti ki fog bírni!Ja és non stop világít a lámpám!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.