Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Köszi szépen!

Már az enyémre is ráférne a csere. :devlish: Csak valahogy sosem jutunk el apámmal odáig, hogy elkészítsük... ott van a varrógépe mellett szétszedve a 2 szoknya, de... eredmény még nincs, nah majd a télen. :lol:

(ma mondogattam neki a kormánybőrözést. azt mondta már csinált ilyet, nem egyszerű, de meg tudja csinálni, a szabás a bonyolult, mert nem egyenesre ( :devlish: ) kell szabni, hanem valami ívesre, itt vesztettem el a fonalat. :icon13:

A lényeg, hogy ha megpróbáljuk, akkor dokumentálom. :D

Nem!

De tud valamit, az biztos... a szakadék szélén... lehet nem próbálnám ki. :D

Más:

Vélemények erről az autóról?

Link to comment
Megosztás:

én csak azt nem értem h ha azt az oldalt kitiltott ember csinálta akkor itt mér küldözgetik üzibe h menjünk oda?

Hmm... jó kérdés. :devlish: Talán mert vele gy szinten vannak? :lol:

Én még nem kaptam ilyen mailt. :D pár perce tudtam meg, hogy egyáltalán csinált fórumot. A másikról tudok, oda be szoktam nézni. (hiányoznak zotya hülyeségei itt. :devlish: )

Link to comment
Megosztás:

Kár, hogy nem jöttél az évzáróra...

Én is sajnálom, de a Cruisin' túrával együtt már nem fért bele sajnos, azt meg már előre beígértem hogy elmegyünk :devlish:

én a helyedben csöndbe lennek...

Okéoké, akkor átfogalmazom az is sok, hogy más színűen világít :icon13: Sose lesz olyan mint szeretném, most az RGB project indult el :devlish:

én csak azt nem értem h ha azt az oldalt kitiltott ember csinálta akkor itt mér küldözgetik üzibe h menjünk oda?

Mert a kutya nem megy magától ( jah... ezt is jó embernek írom :lol: ) és toborozni próbálja a népet. Jelentsd a modiknak, és örömmel tiltják ki a 3. regisztrációját is :icon13: :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Műszakin volt az Astrám a héten,de elküldtek környezetvédelmi besorolás változás miatt matricacserére a polgármesteri hivatalba, ami meg is történt 585Ft-ért,de nem értem a következőt:

eddig 02-es volt a forgalmiba,de 04-re javították a vizsgán,mondván változtak a besorolások. Ok,végülis mit számít,de több helyen amit találok leírásokat, azzal nem stimmel. Eddig 02-volt és KÉK matrica volt, most 04-lett és ZÖLD-et tettek rá,de az alábbi linken nem ez van:

Totalcar

Tudja valaki értelmezni, hogy ha 04 lett akkor miért nem kék plakett lett? ("A 2010. január 1-től érvényes rendszer más határokkal dolgozik.....")

Járt más is így?

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Műszakin volt az Astrám a héten,de elküldtek környezetvédelmi besorolás változás miatt matricacserére a polgármesteri hivatalba, ami meg is történt 585Ft-ért,de nem értem a következőt:

eddig 02-es volt a forgalmiba,de 04-re javították a vizsgán,mondván változtak a besorolások. Ok,végülis mit számít,de több helyen amit találok leírásokat, azzal nem stimmel. Eddig 02-volt és KÉK matrica volt, most 04-lett és ZÖLD-et tettek rá,de az alábbi linken nem ez van:

Totalcar

Tudja valaki értelmezni, hogy ha 04 lett akkor miért nem kék plakett lett? ("A 2010. január 1-től érvényes rendszer más határokkal dolgozik.....")

Járt más is így?

Üdv

Te legalább pozitív irányba mentél... nekem 95-ös, és fekete matricás ugyanaz, ami másnak kék. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Műszakin volt az Astrám a héten,de elküldtek környezetvédelmi besorolás változás miatt matricacserére a polgármesteri hivatalba, ami meg is történt 585Ft-ért,de nem értem a következőt:

eddig 02-es volt a forgalmiba,de 04-re javították a vizsgán,mondván változtak a besorolások. Ok,végülis mit számít,de több helyen amit találok leírásokat, azzal nem stimmel. Eddig 02-volt és KÉK matrica volt, most 04-lett és ZÖLD-et tettek rá,de az alábbi linken nem ez van:

Totalcar

Tudja valaki értelmezni, hogy ha 04 lett akkor miért nem kék plakett lett? ("A 2010. január 1-től érvényes rendszer más határokkal dolgozik.....")

Járt más is így?

Üdv

Hello!

Én ugyan Így voltam!02-es volt vizsga előtt és vizsgán átírták 04-esre és így kék címkét kaptam!Mondjuk nekem tavaly vizsgázott a verda!Nem tom te hogy kaptál zöldet!Az új autók kapnak zöldet!

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Én ugyan Így voltam!02-es volt vizsga előtt és vizsgán átírták 04-esre és így kék címkét kaptam!Mondjuk nekem tavaly vizsgázott a verda!Nem tom te hogy kaptál zöldet!Az új autók kapnak zöldet!

Na pont ezaz. Mindenki úgy járt, ahogy te is. Holnap bemegyek és megkérdezem a polgármesteribe.

Link to comment
Megosztás:

Ma este Piliscsabáról kifelé Budapest irányába az Agip kútnál a piros lámpánál mellém állt (én a jobb oldalon) egy fehér Astra, óriási légbeömlőkkel a motorháztetőn, tök lesötétített üvegekkel, dübörgő vastag kipufogóval. Ő sárgára, én sárgászöldre indultunk felfelé a hegynek. Először szerzett egy 10 méteres előnyt, de érdekes módon 200 méteren már nekem volt 15 méter előnyöm.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.