Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Télen ráfagyni, nyáron vizespicsázni és egy egészséges kanyarodás közben kapaszkodni, mert kicsuszol belőle....

Van olyan kategória ahol szinte kötelező. Az automatával együtt.

Hülyén néz ki ha nagy hodályban kavargatod a váltót,ugyanúgy szarul néz ki bőr nélkül.

Múltkor ültem egy plüss belsős e65 hetesben. Hááát...

Link to comment
Megosztás:

Ma este Piliscsabáról kifelé Budapest irányába az Agip kútnál a piros lámpánál mellém állt (én a jobb oldalon) egy fehér Astra, óriási légbeömlőkkel a motorháztetőn, tök lesötétített üvegekkel, dübörgő vastag kipufogóval. Ő sárgára, én sárgászöldre indultunk felfelé a hegynek. Először szerzett egy 10 méteres előnyt, de érdekes módon 200 méteren már nekem volt 15 méter előnyöm.... :icon13:

Van itt Dorogon egy ilyen macskajancsi.

Körbe spoyler nagy kipuff és 1,4- 8 szelepes motor. :icon13:

Hát igen azt az emelkedőt nem szeretik az 1.6-osok. :D Ott 75 lóval könnyen be lehet égni. Mesélik... :lol: :D

Egyszer azon az emelkedőn elrúgtam uhuhu ex A Corsa GSI-jének.(115 LE)

Lehagytam mindenkit ,kivéve egy lila Mondeót. Mikor jobbról elment akkor láttam,hogy S2000-vol. :devlish:

Amúgy az 1,8-al is lehet ott meglepetést okozni. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Az már elvileg 1.4 16V, én úgy tudom. :icon13:

Egyébként meg az 1.4 8Vvel közlekedők is emberek!!! :lol: :D :devlish: :devlish:

Erre azt szoktam mondani,hogy: Én is ember vagyok meg Te sem. (ne vedd magadra Zsóti)

A te autód viszont nincs elcsúfítva mint az.

Link to comment
Megosztás:

Erre azt szoktam mondani,hogy: Én is ember vagyok meg Te sem. (ne vedd magadra Zsóti)

A te autód viszont nincs elcsúfítva mint az.

Pedig gondolkodtam már rajta hogy én is teleaggatom üvegszállal és rakok alá kék neont, meg vagy 3szárnyat hátra. Mert az úgy menő. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van itt Dorogon egy ilyen macskajancsi.

Körbe spoyler nagy kipuff és 1,4- 8 szelepes motor. :devlish:

Egyszer azon az emelkedőn elrúgtam uhuhu ex A Corsa GSI-jének.(115 LE)

Lehagytam mindenkit ,kivéve egy lila Mondeót. Mikor jobbról elment akkor láttam,hogy S2000-vol. :lol:

Amúgy az 1,8-al is lehet ott meglepetést okozni. :D

6-os út,baracsi emelkedő,újváros után.

Villog az oooo A6, vissza négy fojtószelep kinyit,lehúzódok a kapaszkodósávba.

A C oszlopig tudott jönni,2.5TDI volt.

Régóta meg akartam nézni mit tudnak az 1.6 ellen,mert a 2.4 V6 nem sokkal megy jobban. Viszont most télen 11liter a BC szerint. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Emlékszem még régen, amikor 1.6od volt, nekem meg XE-m hogy szidtad, hogy mennyire fölösleges és hogy neked soha nem kell majd XE, mert minek. :lol: :D

:devlish:

De én mindennel így voltam. Elég lesz a gyári 15ös felni.. :devlish: Elég lesz a kisfék... :icon13: Mindezekről csak akkor derül ki, hogy nagyon nem elég, mikor a jóból visszaülsz. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

:D

De én mindennel így voltam. Elég lesz a gyári 15ös felni.. :devlish: Elég lesz a kisfék... :devlish: Mindezekről csak akkor derül ki, hogy nagyon nem elég, mikor a jóból visszaülsz. :icon13:

:icon13: Látod, ezért nem ülök bele jóba. Így tökéletes autóm van :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerencsére az ilyen bizsergető érzések eddig elkerültek, bár vágott már kupán Polly csomagtérfedele.

Egyik haverom a Fabia-ja csomiajtaját csukta az orrára. Szó szerint. A marharépa a saját lábán, ment be a kórházba, a háta mögött a kilenc éves lányával. Illetve csak akart, mert olyan sokkot kapott, hogy 3x ment el a délutáni csúcsforgalomban a kórház főbejárata előtt kocsival, mire megtalálta. A felesége ott dolgozik, nővérként, gondolhatjátok, hogy megdicsérte... :D

Ilyen hámsérülésekre ha gondolod próbáld ki a Lukács féle kék kenőcsöt. Drága, mint a dög, de hatékony.

Egyik kollégám kipróbált egy krosszmotort, na persze sisak és rendes motorosruha nélkül. Kissé félresikerült a parkolás, végigszántotta a képével az árokpartot, félig megskalpolta magát. Utána kenegette a kobakját vele. 1-2 alatt nyom nélkül elmúlt a sérülés.

Hínye! Nem is tudtam, hogy emberre is jó! Nekem az állatorvos adta amikor a kuvaszaim egymást tépték szét! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.