Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igen erre lenne szükségem! Áhh ha megtennéd akkor örök hála. :huh: Természetesen csak a borító kellene. :lol: Le is fotózhatod nekem mindegy csak jó minőségű kép kellene de az interneten semmit nem találtam.

Sajna a felbontást nem tudtam állítani de a szinesbe a legnagyobbat választottam, meg kicsit majd forgatni kell rajta, mert 4x bescanneltem de csak nem egyenes.

Azért talán jó állapotú is, mert szerencsére olyan sokszor még nem kellett nyitogatni! Kopp...kopp...kopp! :rolleyes:

Eleje!

Hátúlja (ha netán kell)

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Sajna a felbontást nem tudtam állítani de a szinesbe a legnagyobbat választottam, meg kicsit majd forgatni kell rajta, mert 4x bescanneltem de csak nem egyenes.

Azért talán jó állapotú is, mert szerencsére olyan sokszor még nem kellett nyitogatni! Kopp...kopp...kopp! :rolleyes:

Eleje!

Hátúlja (ha netán kell)

:huh:

Köszi szépen szerintem tök jó lett

opel_astra_f_kezelesi_kezikonyvkep.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ezek nem matricák, hanem plazma lapok...olyan 13-17 ezer körül mozognak...

Tuningos boltokban kaphatóak... :rolleyes:

Pölö ITT is...

Gondoltam, hogy nem matricák. Azért kérdeztem, mert van egy fodrulatszámmérős kmórám, amiben a számlapokról lepattogott a festék. Arra gondoltam, hogy valami matricát ragasztanék a számlapra....Amúgy eladó az óra :huh:

Link to comment
Megosztás:

Blitz-en kivesszük. :D :rolleyes:

:lol:

Csak valahogy első napra kéne szervezni a projektet, mert akkor még van esély rá, hogy a szúnyogok kivételével a többit vissza is sikerül tenni :lol: (Nekem kész az idei Blitz-Design a géphez, de addig rejtegetem, amíg ott nem leszek :lol: :huh: )

Link to comment
Megosztás:

Szép lett... :rolleyes:

Ezekből a plazmákból nincs olyan, aminek fekete a háttere?

Köszi!

De van fekete, nekem is jobban tetszene egy olyan, de most épp ez volt jutányos áron.

Szerintem ez nem plazma. :lol:

A plazma ilyen.

Pedig de. Egy dolgot még majd meg kell oldanom, azt a háttérvilágítás beszűrődést a számlap és az előlap kerete között, de most nincs kedvem szétszedni miatta.

Gondoltam, hogy nem matricák. Azért kérdeztem, mert van egy fodrulatszámmérős kmórám, amiben a számlapokról lepattogott a festék. Arra gondoltam, hogy valami matricát ragasztanék a számlapra....Amúgy eladó az óra :huh:

Pontosan ezért szántam rá magam a cserére, mert az enyém is hámlott. Dáwid adott a kilométerórához másikat, de azóta már a fordszámmérő is elkezdte, meg a szerelésnél a hőmérő előlapja is elkezdett leperegni, az se bírta volna sokáig.

Van még egy pozitívuma a dolognak: a kilométerórám pontosságán is sikerült javítanom: eddig óra szerint 115-nél volt pont 100 a sebességem, most 105-öt mutat, mikor 100-al megyek, ez már egész elfogadható.

A mutatókat egyébként üvegfestékkel festettem pirosra (egyszerűen belemártottam őket), kicsit lehet sötét is lett, valszeg higítanom kellett volna egy kicsit a festéket. Igen erős a háttérvilágítás (ez látszik a beszűrődésből is, meg a mutatók alatt is), de így is alig látszik, hogy világítanak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.