Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Lakot területen kívül volt a baleset 70km/h mentem kanyarban voltam pont mikor megcsúsztam.

Részvétem! Ránézésre sztem javítható, a kérdés az, hogy a nyúlvány és a torony mennyire ment el, a többi elem cserélhető. Ahogy látom, még a lökös is megmaradt.

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem jeleníti meg a képeket :( :( Esetleg másik képfeltöltő oldal? ...Mondjuk ez: http://pics.coldline.hu/

Este feltöltöm ujra és meglátod a képeket.

Lufik nem nyiltak a kocsiban csak az övfeszítők pukantak el.

Ilyenkor mikor nem volt személyi sérülés sem másik autóban nem keletkezett kár ilyenkor nem kell jelezni a biztosítónak ,ha jol gobdolom az én káromat sem tériri meg senki mivel én csuztam meg a jeges úton.

Link to comment
Megosztás:

Este feltöltöm ujra és meglátod a képeket.

Lufik nem nyiltak a kocsiban csak az övfeszítők pukantak el.

Ilyenkor mikor nem volt személyi sérülés sem másik autóban nem keletkezett kár ilyenkor nem kell jelezni a biztosítónak ,ha jol gobdolom az én káromat sem tériri meg senki mivel én csuztam meg a jeges úton.

Okés! ;)

Nagyon tetszetős az új fórum. :D Már ideje volt a frissités.

Link to comment
Megosztás:

1

2

3

Hát ez szépen néz ki...sok válaszban olvastam, hogy megmenthető, meghogy nem olyan vészes! Valóban megmenthető, és valóban nem vészes...lehet rosszabb is! Örüljünk, hogy nem esett bajod! De azt senki nem írta meg, hogy mégis mennyi is lenne a javítása?? 100-150ezer?? Megéri egy amúgy 350-400ezer forintos autóra ennyit költeni? Ez az ami elszomorítja az embert... :(

Link to comment
Megosztás:

Hát ez szépen néz ki...sok válaszban olvastam, hogy megmenthető, meghogy nem olyan vészes! Valóban megmenthető, és valóban nem vészes...lehet rosszabb is! Örüljünk, hogy nem esett bajod! De azt senki nem írta meg, hogy mégis mennyi is lenne a javítása?? 100-150ezer?? Megéri egy amúgy 350-400ezer forintos autóra ennyit költeni? Ez az ami elszomorítja az embert... :(

áááá... ha a futómű, meg a nyúlvány a helyén van, motor indul, innentől már csak legózni kell :rolleyes: a legolcsóbb biztos hogy egy donor lesz, mert minden vackot megvenni egyesével tényleg randa lesz, de 40-50-60 körül már találni olyan donort, amiből el lehet kezdeni pakolászni :rolleyes: Én is ott qrtam el, hogy vettem motorháztetőt, vettem sárvédőt, vettem lököst, vettem zárhidat, vettem lámpát, vettem dobbetétet, vettem légszűrőházat, vettem hűtő-tartó karokat, stb... már ezzel többre jöttem ki, mint ha veszek egy s.ggbevert donort. :( Ahogy a képet elnéztem, ez az autó lábon van, és túlnyomó részt "csak" a puha részek sérültek :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

áááá... ha a futómű, meg a nyúlvány a helyén van, motor indul, innentől már csak legózni kell :rolleyes: a legolcsóbb biztos hogy egy donor lesz, mert minden vackot megvenni egyesével tényleg randa lesz, de 40-50-60 körül már találni olyan donort, amiből el lehet kezdeni pakolászni :rolleyes: Én is ott qrtam el, hogy vettem motorháztetőt, vettem sárvédőt, vettem lököst, vettem zárhidat, vettem lámpát, vettem dobbetétet, vettem légszűrőházat, vettem hűtő-tartó karokat, stb... már ezzel többre jöttem ki, mint ha veszek egy s.ggbevert donort. :( Ahogy a képet elnéztem, ez az autó lábon van, és túlnyomó részt "csak" a puha részek sérültek :rolleyes:

Mi az hogy áááá??... ha mondjuk vesz 60-ért donort! Akkor mi van? A fényezés csak 70ezer... És az már 130ezer. Akkor hol van a karosszéria munka? Mert ugye ezt gyakorlat nélkül, nem olyan könnyű ám átpakolni ;)

Nem mindenki olyan ügyes kezü szerelő mint te. (Ezzel most magamra célzok )

Link to comment
Megosztás:

Most fényezni akarunk, vagy talpra állítani, és használhatóvá tenni, hogy télen ne kelljen trappolni? :rolleyes: Fényezőőők... mindig csak a csillogás :D :P (egy olyan emberrel vitatkozol, aki másfél G astra árát beleborította egy mai napig lemattult-körbehorpadt 17 éves autóba, ne próbálj meggyőzni, huje észérvekkel :D :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Most fényezni akarunk, vagy talpra állítani, és használhatóvá tenni, hogy télen ne kelljen trappolni? :rolleyes: Fényezőőők... mindig csak a csillogás :D :P (egy olyan emberrel vitatkozol, aki másfél G astra árát beleborította egy mai napig lemattult-körbehorpadt 17 éves autóba, ne próbálj meggyőzni, huje észérvekkel :D :lol: )

Neked miért engedi telepakolni smiley-val??

Másfél G Astra?? Ezt most dicsekvésnek szántad?? Igazad van...midig csak az a hülye fényezés... rohadjon szét az egész és átmegyünk RAT stílusba...juhhhéééé

Mondjuk lehet hogy nekem is kijönne a másfél G Astra...de lehet hogy még a kettő is

Link to comment
Megosztás:

Most fényezni akarunk, vagy talpra állítani, és használhatóvá tenni, hogy télen ne kelljen trappolni? Fényezőőők... mindig csak a csillogás (egy olyan emberrel vitatkozol, aki másfél G astra árát beleborította egy mai napig lemattult-körbehorpadt 17 éves autóba, ne próbálj meggyőzni, huje észérvekkel )

:lol: :lol:

De azért a motortér pöpec! Azt láttam. :D

És ha már szőnyeg is van benne, akkor aztán.... :D

Link to comment
Megosztás:

Mi az hogy áááá??... ha mondjuk vesz 60-ért donort! Akkor mi van? A fényezés csak 70ezer... És az már 130ezer. Akkor hol van a karosszéria munka? Mert ugye ezt gyakorlat nélkül, nem olyan könnyű ám átpakolni ;)

Nem mindenki olyan ügyes kezü szerelő mint te. (Ezzel most magamra célzok )

És ha mondjuk találna egy ugyanilyen színű donort... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.