Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Vagy lambda.

Mechanikus probléma nem jöhet szóba??-->Kuplung körül?

Vagy esetleg forgó rotor, ha az van bennt?

Nem vagyok autó szerelő, csak laikusként tippelek!

Amúgy haveromnak most volt hasonló szitu, hogy egyik pillanatról a másikra, olyat csinált az autó hogy hidegen, melegen gázadásnál, (igaz nem indulás volt) megtorpant az autó, és padló gáznál is alacsony fordulatról, csak dadogott. Kiderült a gyújtókábel, még gyári volt és mivel nem mai, szálszakadás volt bennt és attól!

(bár ezt halkan megjegyzem, szerintem a gyertyák körül megy annyi kraft hogy ha szálszakadás van akkor is át kell hogy húzzon)

Vagy ez már ennyire jelentősen csökkenti a gyújtás tökéletességét???

Link to comment
Megosztás:

Átqrtak?

Mennyi volt amúgy?

Ez is egyben van a házzal mint nekem az egynyócba?

13-tól 25-ig vannak az árak az enyémhez. :unsure:

Nem tudom ,hogy átvágás-e, de nincs Febi felirat a termosztáton. 2600 jó magyart pengő volt. Remélem nem lesz szar ...

Link to comment
Megosztás:

Ja ,még annyit szerettem volna kérdezni ,hogy hajnalban jégfoltra futottam és fékeznem kellett. Persze az autó nem lassult és lehetett hallani ahogy surrognak a gumik, csúsznak a jégen. Egyszer csak felvillant az ABS lámpája. De nekem nincs is ABS a kocsiban ?!?! :icon11:

Link to comment
Megosztás:

Ja ,még annyit szerettem volna kérdezni ,hogy hajnalban jégfoltra futottam és fékeznem kellett. Persze az autó nem lassult és lehetett hallani ahogy surrognak a gumik, csúsznak a jégen. Egyszer csak felvillant az ABS lámpája. De nekem nincs is ABS a kocsiban ?!?! :icon11:

Ha nincs ABS, akkor nem villan fel, tehát neked benne van.

De felnyitod a mocitetőt és egyből látni, hogy van-e. :)

Link to comment
Megosztás:

Ja ,még annyit szerettem volna kérdezni ,hogy hajnalban jégfoltra futottam és fékeznem kellett. Persze az autó nem lassult és lehetett hallani ahogy surrognak a gumik, csúsznak a jégen. Egyszer csak felvillant az ABS lámpája. De nekem nincs is ABS a kocsiban ?!?! :icon11:

most nem akarok naon bunkesz lenni, de hogy nem tudod hogy mi van benne :omg:

nem lehet hogy benézted? mert az ECU lámpa is sárga

Link to comment
Megosztás:

Ja ,még annyit szerettem volna kérdezni ,hogy hajnalban jégfoltra futottam és fékeznem kellett. Persze az autó nem lassult és lehetett hallani ahogy surrognak a gumik, csúsznak a jégen. Egyszer csak felvillant az ABS lámpája. De nekem nincs is ABS a kocsiban ?!?! :icon11:

Biztos hogy az ABS villant be? Ha kereket blokkolsz esetleg sbességben, akkor egy pillanatra lefullasztod és be tud villanni CheckEngine, olajnyomás visszajelző :rolleyes: Ha van benne ABS, akkor a bedálrugdosást inkább észreveszed, mint a visszajelzőjét, ha meg nem rugdos mert döglött, de benne van, akkor meg folyamatosan világítania kéne.

Link to comment
Megosztás:

Jó régen jártam erre üdvözletem minden fórumozónak! :)

Hááóóó. vatafakkba voltál eddig? :D

Sziasztok olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy lehet-e fordulatszáméröt tenni opel astra f karavan 1.4 c14de tipusu autóba?

És a napfény tetö most kézi de át lehet rakni elektromosra?

Válaszotokat köszönöm.

Igen, és igen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.