Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Tudna nekem segíteni abban valaki, hogy hol találhatok a neten jó opeles, vagy vicces autós matricákról képeket, vagyis olyanokat, amik alapján tudok készíteni magamnak matricákat? Szeretnék párat a kocsira, de sehol nem találok.....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudna nekem segíteni abban valaki, hogy hol találhatok a neten jó opeles, vagy vicces autós matricákról képeket, vagyis olyanokat, amik alapján tudok készíteni magamnak matricákat? Szeretnék párat a kocsira, de sehol nem találok.....

Monster matrica a tanknyílás ajtóra. Az elég vicces ? :hehe:

Link to comment
Megosztás:

Lehet most megköveztek de az a Skoda ami előtte áll inkább kellene. Na persze csak második autóként az F Astra mellett :)

a hasztra nekem se tetszik annyira. Valahogy olyan nemtudom... :D de jól megmondtam. Beülés után egyböl egy tök szögletes valami, mintha legóból lenne a belseje, amit nem értek, hogy a C veki belseje viszont tetszik :lol: mindegy, nemgyerebe. Az intelligens index-fejlesztésük meg még annyira se. Szóval ha ingyen van, ide a skodát :lol:
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudna nekem segíteni abban valaki, hogy hol találhatok a neten jó opeles, vagy vicces autós matricákról képeket, vagyis olyanokat, amik alapján tudok készíteni magamnak matricákat? Szeretnék párat a kocsira, de sehol nem találok.....

matricakellponthumatricasztórponthugoogleperautómatrica
Link to comment
Megosztás:

a hasztra nekem se tetszik annyira. Valahogy olyan nemtudom... :D de jól megmondtam. Beülés után egyböl egy tök szögletes valami, mintha legóból lenne a belseje, amit nem értek, hogy a C veki belseje viszont tetszik :lol: mindegy, nemgyerebe. Az intelligens index-fejlesztésük meg még annyira se. Szóval ha ingyen van, ide a skodát :lol:

Én béreltem annó tenerifén H astrát, minden lópikula volt benne, de nekem nagyon túlszervózott volt, nulla visszajelzéssel.

Link to comment
Megosztás:

Én béreltem annó tenerifén H astrát, minden lópikula volt benne, de nekem nagyon túlszervózott volt, nulla visszajelzéssel.

Már én is írtam, hogy Svédországban béreltem H Astrát 1600 km-re és egyáltalán nem tetszett. Lusta tehén.

Úgy érzem, hogy sikeres volt a fejlesztés. Sokcsillagos, túl-intelligens, dízájnkupacot sikerült létrehozni. Vagyis egy mai autót. :D (tudom Ádám, de akkor is. :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Ha a kézifék kiengedés után az autó csak kb 5-10 másodperc múlva mozdul meg, az a kézifékkar, vagy valamelyik szelep hibája?

Ugyebár itt rugóerőtárolós rögzítőfékről van szó. Tehát ha kiengeded a kéziféket, akkor a nyomásnak a rugó ellenében kell dolgoznia. Itt inkább a szelep a hibás. Az új rendszerekben már a fékmodulnál ott a tápnyomás és a kézifékkar oldásakor elektromos jelre történik a szelepnyitás. Ebben az esetben lehetséges, hogy épp emiatt a szelepnyitással van baj, nem nyit teljesen...stb.

Link to comment
Megosztás:

A h astra az nekem olyan mint nagyjából az összes újabb autó. A formája tetszik, bár inkább csak a kombi, meg az okos futóműve, de egyébként kiráz tőle a hideg. Az a hülye index megoldás meg... hálistennek gyorsan abba is hagyták. AMúgy az f astráknak jobban állt a fényhíd. :)

Link to comment
Megosztás:

A h astra az nekem olyan mint nagyjából az összes újabb autó. A formája tetszik, bár inkább csak a kombi, meg az okos futóműve, de egyébként kiráz tőle a hideg. Az a hülye index megoldás meg... hálistennek gyorsan abba is hagyták. AMúgy az f astráknak jobban állt a fényhíd. :)

Jó az az index... BMW-kben is van... és ha ráérzel, zsír.

Link to comment
Megosztás:

Már én is írtam, hogy Svédországban béreltem H Astrát 1600 km-re és egyáltalán nem tetszett. Lusta tehén.

asszony videózott miközben vezettem az óceánparton a szerpentineken sziklák között, nem volt épp lusta, riadtan rebbent szét a többi kocsi amikor jöttem, húzodtak lefelé :D igazából nem előzött meg ott senki

mondjuk én egy állat vagyok

ez valami 12x akárhány lovas fullextrás izé volt

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.