Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Valaki nem tudna nekem adni egy robbantott ábrát arról, hogy egy X16SZ-es motor vízhűtőjébe menet irány szerinti bal oldalon hátrafelé milyen két cső csatlakozik még a vastag vízcsövön kívül? Mert a klíma cuccomhoz ilyen hűtő van, de nem tudom oda mit kellene kötni gyárilag.

Köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Mindkét tipusban létezik fekete és krómos hátterű.

Tehát 4 féle van. ;)

Jogos. :D Bár nem tudom az én esetemben melyik lenne jobb?! :blush: Ami egybe van, vagy ami külön. Színben a fekete jobban tetszik.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Olyan kérdésem lenn hogy... kiszedtem az ac pumpámat hogy megnézzem nem kell-e kipucolni ez eddig jó is csak mikor visszaraktam a benzincsővet az istenér nem tudttam visszarakni,a benzicső rövid is és el is van rohadva kicsit úgyhogy most megcsináltam magamnak a ######át! :blush: ha keresek valami csövet amibe a benzincső belemegy abba beledugo és a másikat rögzitem a pumpához az jó tré megoldás mi?gondolom szart se ér mert a két cső között szivárogni fog! hiába huzkodtam a csővet nem jön kiebb! ha kikell cserélni akkor lekel szedni a tankot meg ilyenek!? vagy mi az anyámat tudok csinálni mert most sehova egy mm-t se! :omg: az ac és a cső a hátsó ülés alatt van borzasztó hülye hozzáférhetettlen helyen! ellőre is köszi a válaszokat!

astra f 1.4 benzin c14nz 93'

Link to comment
Megosztás:

Az pedig olyan. Addig kell játszani míg rá nem megy. Na meg leszedéskor nem szabad hagyni hogy visszacsússzon.

Még mindig jobb helyen van, mint ha a kocsi alatt kéne fetrengeni, meg leengedni hozzá a tankot.

Ha a cső cserés akkor meg valszeg a tankot le kell venni, de nem biztos, lehet hogy be lehet fűzni. Majd ezt az astrások megmondják.

Link to comment
Megosztás:

Jég vagy műhiba?

Meg lett nézve az első fék, mert erősen kosztattak, azaz súrlódtak, jobbos zenélt is. Munkahengerek vissza lettek tolva, porvédők meg lettek igazítva etc. Aztán nem lett "felpumpálva" a fék és hiába rántottam be gyorsan a kéziféket a fejtámláig, késő volt.

Link to comment
Megosztás:

ha kell hátsólöki, csütörtökön tudok kivinni egy feketét. :rolleyes:

Annyira nem vészes, lefotózom holnap és csütörtökön Bécsben leszek. :P Utána csütörtökön esetleg. :) Csomiajtó is kapott, vagyis inkább csak a felső záros rész, amiben a rendszám világítás van. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.