Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

+357880055520 ,+357880055522 Valakinek ezek a telefonszámok nem ismerősek? Hajnal 4 körül csörgetett a 20 as végű, asszonytárs felvette, a vonal túlsó végén valaki igen csak jól érezte magát szexuálisan. Ismerőssel beszélve, neki fél ötkor volt nem fogadottja a 22 re végződőtől. A számaink még csak nem is hasonlítanak. ????

Ráérnek a külföldiek, nem hogy te is sexeltél volna hajnali 4 kor!

Link to comment
Megosztás:

+357880055520 ,+357880055522 Valakinek ezek a telefonszámok nem ismerősek? Hajnal 4 körül csörgetett a 20 as végű, asszonytárs felvette, a vonal túlsó végén valaki igen csak jól érezte magát szexuálisan. Ismerőssel beszélve, neki fél ötkor volt nem fogadottja a 22 re végződőtől. A számaink még csak nem is hasonlítanak. ????

telefon-spam. Ha visszahívod drága lesz, mert hiper emeltdíjas. Régen trémobilosok kaptak random visszahívó smst, aztán aki nem nézte meg mit hív vissza, meglepödött. Most ez a verziója megy, ne vedd fel, mert lehet hogy átterhelik a hívás díját, bár ahhoz általában valami engedélyezni kell, de a tök tudja... Leginkább foglalkozz vele. ;)
Link to comment
Megosztás:

Nem akarlak elkeseríteni, de igen, tudtuk, hogy van benne ilyen, viszont ez csak a piktogramsor. Eredetileg az A Vectrában volt ez használatos, mert az ottani BC nem tudta ezeket kiírni, így villantotta a piktogramokat, amiket kellett. Külön csatija is van ezeknek. Mivel az A Veki óraegysége csereszavatos az F Astráéval, ezért maradtak meg ezek a piktogrammok is.

:D

ez mit jelent? :confused:

Link to comment
Megosztás:

Ráérnek a külföldiek, nem hogy te is sexeltél volna hajnali 4 kor!

Mindig csak az a csúnya b@szás, fúj.

Kérj egy számlainfót, vannak átbaszós internetes hívások, amik rád terhelik a hívás költségét.

Egyébként az ország előhívó CIPRUS

Ciprust megtaláltam, és küldtem egy nagy büdös"A betűt a 1730 ra semmi extra.

telefon-spam. Ha visszahívod drága lesz, mert hiper emeltdíjas. Régen trémobilosok kaptak random visszahívó smst, aztán aki nem nézte meg mit hív vissza, meglepödött. Most ez a verziója megy, ne vedd fel, mert lehet hogy átterhelik a hívás díját, bár ahhoz általában valami engedélyezni kell, de a tök tudja... Leginkább foglalkozz vele. ;)

Árultuk a kéglit, visszahívós üzenetet kaptam. Felhívtam hogy miben segíthetek, hát ő az eladó lakásról érdeklődik.

Na az volt az utolsó hogy a tolómban nem szereplő számot visszahívtam.

Kösz az infókat.

Link to comment
Megosztás:

Mindig csak az a csúnya b@szás, fúj.

Ciprust megtaláltam, és küldtem egy nagy büdös"A betűt a 1730 ra semmi extra.

Árultuk a kéglit, visszahívós üzenetet kaptam. Felhívtam hogy miben segíthetek, hát ő az eladó lakásról érdeklődik.

Na az volt az utolsó hogy a tolómban nem szereplő számot visszahívtam.

Kösz az infókat.

Vannak még pofátlan emberek. :D Nekem is ez tetszik a legjobban. Mindig akkor találnak meg mikor segítség kell (picit értek a számítógéphez :D ) aztán még én hívjam vissza őket, mert visszahívósat küldtek és smucigok. :D Ilyenkor szoktam azt mondani, hogy: megazapádf.szát. :D Aztán küld még néhány smst és feladja. :D

Link to comment
Megosztás:

Mindig csak az a csúnya b@szás, fúj. Ciprust megtaláltam, és küldtem egy nagy büdös"A betűt a 1730 ra semmi extra. Árultuk a kéglit, visszahívós üzenetet kaptam. Felhívtam hogy miben segíthetek, hát ő az eladó lakásról érdeklődik. Na az volt az utolsó hogy a tolómban nem szereplő számot visszahívtam. Kösz az infókat.
Vannak még pofátlan emberek. :D Nekem is ez tetszik a legjobban. Mindig akkor találnak meg mikor segítség kell (picit értek a számítógéphez :D ) aztán még én hívjam vissza őket, mert visszahívósat küldtek és smucigok. :D Ilyenkor szoktam azt mondani, hogy: megazapádf.szát. :D Aztán küld még néhány smst és feladja. :D

Láttam már autó hirdetést, amiben benne volt hogy "nem hívlak vissza... Ha arra nincs pénzed, hogy fölhívj, mi anyádból akarsz autót venni?? " :D

Link to comment
Megosztás:

Vannak még pofátlan emberek. :D Nekem is ez tetszik a legjobban. Mindig akkor találnak meg mikor segítség kell (picit értek a számítógéphez :D ) aztán még én hívjam vissza őket, mert visszahívósat küldtek és smucigok. :D Ilyenkor szoktam azt mondani, hogy: megazapádf.szát. :D Aztán küld még néhány smst és feladja. :D

Én egy szolgáltatónál vagyok, és néha kell ügyfélszolgálatozni. Az olyan, hogy a központot rám irányítják, és én bárhol vagyok, a mobilomon tudom intézni a dolgokat... Egyszer éppen boltban akartam fizetni, és csörög a központ... mire felvettem lerakta... fizetek megyek ki, ismét csörög... megint felvesz, de már üres a vonal. Következő pillanat, már teszem a kulcsot a gyújtásba, csörög... felveszem... semmi... 10 perc múlva már autózok, csörög, felveszem, erre beleszól egy pasi elég alpári stílusban:

-Mi a dolgozó lány anyádért nem hívsz vissza köcsög?

Na ezért szeretem a szolgáltatói oldalt... :) Onnan lehet kapni mindenféle taplótól sok sok boldog percet...

Azért néha előfordul, hogy röhögni tudnék, de nem tehetem, csak miután letettem a telót... példul egyszer egy fószer azért hívott, mert nem jött be az állatos szexoldal... Legszívesebben belenyerítettem volna a telóba, de inkább próbáltam úgy csinálni, mint aki tök komoly.

Link to comment
Megosztás:

De, azé. :)

Van egy vezérlőm, amit a héten szedtem ki a sajátomból, eladó. :D

És ha azt én rá dugom akkor kell még valami hozzá?

Ha itt van csatlakozó akkor az ajtókban is kell lennie csatlakozónak?

Mert nekem van benne központi de szerintem az nem gyári, meg riszató is van benne de azt meg nem használom, ki is van kapcsolva, és az meg a motor térben van...

Gondolom ezek nem eredetiek..

Link to comment
Megosztás:

láma kérdés

ha nedves úton nagy gázzal indulok, és jól kipörög (mert azt szeretem:D) , akkor néha "ugrál" is az eleje, vele együtt a váltókar is :)

mitől van? könnyű az eleje? Lazák a motortartó bakok? ez ilyen oszt kész?

igényli már azt az ültetést-keményítést :P :D

Link to comment
Megosztás:

Komoly választ vártam, kéremszépen :) Meg még tudodmire várok izgatottan :)

De tényleg. Az a történés, hogy elkezd kaparni, de mivel puha, elpattan. Mikor a kerék végre visszaér a földre, kicsit megtapad, amit a kevés ló azzal jelez, hogy megakad, mintha Win95-ről futna, aztán megint elpattan. Vagy 7000-nél ugorj le a kuplungról, mert akkor már lendületből el tudja tekerni , vagy ne engedd meg neki, hogy elpattogjon, szóval csüccsötnekiiii :D (esetleg tudok embert, akinél van olyan motor, ami 2000-től is eltekeri, és nem kell rúgni :D ) Igen tudom, intézés alatt :D

Link to comment
Megosztás:

De tényleg. Az a történés, hogy elkezd kaparni, de mivel puha, elpattan. Mikor a kerék végre visszaér a földre, kicsit megtapad, amit a kevés ló azzal jelez, hogy megakad, mintha Win95-ről futna, aztán megint elpattan. Vagy 7000-nél ugorj le a kuplungról, mert akkor már lendületből el tudja tekerni , vagy ne engedd meg neki, hogy elpattogjon, szóval csüccsötnekiiii :D (esetleg tudok embert, akinél van olyan motor, ami 2000-től is eltekeri, és nem kell rúgni :D ) Igen tudom, intézés alatt :D

Jó lenne olyan motor, de legálisan :) Vagy legalább egy SI :)

Akkor ezt azért tapasztalom télen, téligumival, az még puhább.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.